HD980 czy HD990

soplus

Active member
Bez reklam
Witam.

Co lepiej sprawdzi się jako odtwarzacz CD pod ampli AVR255 (wiem, wiem nie stereo tylko kino) HD990 czy HD980? Kolumny MA RS8
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
HD980 będzie tańszy. HD990 lepszy bas ale nie wykorzystasz go w pełni z AVR255. HD990 jest do HK990, lub innych wzmacniaczy które mają np xlr.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
A z AVR 365 jest sens brac 990 czy 980 wystarczy spokojnie.
Witam śmiało bierz 980,dzisiaj go kupiłem ,tańszy jest a różnicy w odsłuchu żadnej,podpinali mi go do hk 3490 bo ampli chciałem,na klipsch rf52 w pokoju odsłuchowym 16 m2,trochę mały pokoik no ale co zrobić,dla mnie grało to rewelka,potem były MA BX6,wygląd super,średnica zajebista,wokale ładnie brzmiały,ale co do basu przy muzyce,house,techno, czy nawet przy grupie Perfect ,to MA BX6 nie sprawdza się jeżeli ktoś lubi mięsisty bas,takie konkretne jebut,ale czyste,zależy kto czego słucha,taż miałem brać w ciemno ale posłuchałem i do mojej muzy to klipsch jest super.Oczywiście MA też pięknie brzmiały ale nie ta dynamika,jak dla mnie.I jeszcze raz powtarzam i sprzedawca też tak stwierdził że między 980 a 990 nie słychać różnicy przynajmniej na HK 3490.
 
Do góry