HD w UPC

piotr818

New member
Bez reklam
Chyba jednak wbrew wcześniejszym zapowiedziom z Canal+ sport nie zabrali polskiej ligi przynajmniej w ten weekend i jest nawet jeden mecz ligi włoskiej.
Niestety nie ma NSport.
 

inuictus

Member
UPC już na stronie wprowadziło nową ofertę Canal+, bez podziału na 3 pakiety, tylko jako cała paczka SD + opcjonalnie HD.

Cena na stronie to 35zł za pełen pakiet SD + 6zł za HD, czyli chyba oferta została na tym samym poziomie.

Największym minusem jest brak kanału nSport, którzy przynajmniej powinien być wprowadzony w pakiecie MAX z racji wymienności z kanałami Canal+ w transmisji meczów Ekstraklasy.
 

Peek

New member
Bez reklam
Akurat o tych szmaciarzy z polskiej ekstraklasy nie musicie się martwić, bo z tego co czytałem, to wszystkie mecze będą do końca tego sezonu na C+ i tlyko niektóre równolegle na Nsport. Sytuacja niestety inaczej ma się z Ligą Mistrzów i Ligą włoską.
 

Peek

New member
Bez reklam
Blagam, chociaz wy nie mowcie mi nic o DORTMUNDZIE ;_;

No ale właśnie miałem nadzieje, że będą mecze i na Family i na zwykłym C+ i na sport. A tutaj te mecze hmm gorszej kategorii (Fakt Real juz w 1/2, ale w Juve jeszcze wierze), a pozostałe na Nsport..

Miejmy nadzieje, że z prszyłoroczną edycją to się zmieni.
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
Akurat o tych szmaciarzy z polskiej ekstraklasy nie musicie się martwić, bo z tego co czytałem, to wszystkie mecze będą do końca tego sezonu na C+ i tlyko niektóre równolegle na Nsport.
Słusznie zauważasz, że do końca sezonu.
Ja bardzo boję się o przyszły rok (tak, tak, jestem z tych co preferują oglądanie naszych szmaciarzy w stosunku do innych lig...) :roll:
 

Peek

New member
Bez reklam
Słusznie zauważasz, że do końca sezonu.
Ja bardzo boję się o przyszły rok (tak, tak, jestem z tych co preferują oglądanie naszych szmaciarzy w stosunku do innych lig...) :roll:

Nie no co kto lubi ;) ja dzisiaj próbowałem oglądac Ruch - Podbeskidzie, niestety zasnąłem i obudziłem się na końcówkę meczu (no, ale poziom meczu swoją drogą a 4-godzinny sen w nocy swoją ;) ).

To, że w UPC nie ma jeszcze C+ podzielonych na 3 pakiety świadczy o tym, że nie podpisali jeszcze nowej umowy. Zapewne po podpisaniu wrzucą i Nsport, bo generalnie teraz to jeden nadawca. Moim zdaniem warto przedłużyć umowę w tym momencie póki ceny C+ są jeszcze racjonalne.

Ogólnie i tak nie jest źle <odpukać>, w Toyi jest wybór albo migrujesz do nowego C+ na chorych warunkach, albo rezygnujesz...

Gdyby wrzucili ten Nsport to już bym nie miał nawet na co narzekać, bo miałbym wszystko na jednym dekoderze: piłke(C+/Nsport) i boks(polsat sport), w dodatku po całkiem niezłej cenie (za samą TV z HD PVR Max Extra HD + Canal+HD płacę 100zł, za internet 120Mb drugie tyle, dochodzi jeszcze "darmowy" telefon z którego i tak nie korzystam).
 
Ostatnia edycja:

hugo9252

Member
:xNo i sie zaczęło.Podkusłlo mnie na obejrzenie na VOD filmu Hobbit. A tam masakra wersja polska to dubbing. Przełączyłem na napisy i oryginal. Jeszcze gorzej, brak liter,brak polskiej czcionki w ogóle nie zalecam.Dzwonię do UPC z reklamacją.Reklamacja przyjęta(pan z infolinii chyba obejrzał kawałek projekcji bo nie protestował). Nie chodzi o te 14zł .Jak płacę to wymagam.:x:x:x
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na co sie powolales, na dubbing (nie bylo takiej informacji)?
Czy na te nieszczesne napisy? Kiedys sie podobnie zrobilem i juz nigdy wiecej, ale z tego co pamietam nie bylo mozliwosci ogladania z napisami, wylaczylem bo nie chcialem sobie psuc seansu.
 
Do góry