HD w UPC

moles

New member
@ Armanig
znalazłem temat na innej stronie jest coś takiego jak Rewelacyjna Układanka Usług lub Rewelacyjna Kombinacja Usług lub UPC w dopasowanym pakiecie. Są różne warianty ale ponoć ciężko coś z nimi ugrać. Jeden gość pisał:
Cześć ,

Ja przedłuzałem w grudniu umowę z UPC

MAX HD z nagrywarką , 30 MB internet , WIFI, 240 min do wszystkich 105 pln ,umowa na 12 miesięcy .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do mnie dzwonili jakis msc. temu (umowa mi sie konczy za pare msc.), proponowal mi oferte ktora +/- przedstawiles, ja mu na to ze dziekuje (mimo to ze jest lepsza jak moja obecna), ale poczekam jak zakonczy mi sie umowa i uderze do dzialu utrzymania klienta. Stwierdzil (chyba juz calkiem prywatnie) ze to faktycznie najlepsza opcja i tam dostane jeszcze lepsza propozycje. Nie wiem co o tym myslec, zobaczymy.
 

inuictus

Member
Ja na dzień dzisiejszy mam ofertę internet 60 mb/s z wifi (z datalnym routerem thomsona), max hd bez nagrywarki i canal+ z hd i za wszystko płacę 168 zł, pewnie są lepsze oferty, ale dla mnie to nie majątek.

Jestem tylko ciekaw tylko zmian dotyczących nowych pakietów c+

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ja na dzień dzisiejszy mam ofertę internet 60 mb/s z wifi (z datalnym routerem thomsona), max hd bez nagrywarki i canal+ z hd i za wszystko płacę 168 zł, pewnie są lepsze oferty, ale dla mnie to nie majątek.

Jestem tylko ciekaw tylko zmian dotyczących nowych pakietów c+

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

I to właśnie dzięki takim rodakom jak Ty zagraniczne koncerny tak się do nas pchają. Nie ważne, że nawet w tej samej firmie taki pakiet kosztuje już 125 zł a u konkurencji (Vectra czy MM) 110 zł bo zawsze znajdą się tacy, których stać na płacenie 168...
 

inuictus

Member
Umowę podpisywałem nową (przechodziłem z Aster), stąd oferta taka, a nie inna. W aster za gorszy pakiet (20 mb/s bez wifi plus tv z canal+) płaciłem ok 230 zł tak więc ta oferta i tak była dla mnie rewelacyjna, no ale wtedy nie czytałem forum, więc byłem nieświadomy wywalczenia lepszej oferty. Teraz będę dużo mądrzejszy przy kolejnej umowie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

darkbd

New member
Umowę podpisywałem nową (przechodziłem z Aster), stąd oferta taka, a nie inna. W aster za gorszy pakiet (20 mb/s bez wifi plus tv z canal+) płaciłem ok 230 zł tak więc ta oferta i tak była dla mnie rewelacyjna, no ale wtedy nie czytałem forum, więc byłem nieświadomy wywalczenia lepszej oferty. Teraz będę dużo mądrzejszy przy kolejnej umowie :)

Oferta może być różna i zależna od osoby z którą się rozmawia, warto być "nastawionym na odejście :razz:" podczas rozmowy z BUK. 3 miechy temu wynegocjowałem pakiet max hd z nagrywarką, fiber 60 +wi-fi , tel non-stop europa i świat oraz c+ hd 168zł/mies przy umowie na rok.
Koronnym argumentem była obecność w budynku największych konkurentów UPC; multimedii i vectry.
 

beniasty

New member
Słuchajcie, czy ktoś może mi potwierdzić, że od 31.07.2013 ESPN Classic i ESPN America wypadają z ofery UPC i można bezkarnie rozwiązać umowę :) ?.
 

Skreedi

New member
Jak i gdzie złożyć wypowiedzenie pakietu HBO? Niedługo mija termin od podpisania umowy i chciałbym się pozbyć tych kanałów.
 

Sheik

New member



UPC szybko się uczy chwytów marketingowych od nc+ szumnie zapowiadany odkodowany 1 odcinek 3 sezonu "Gra o tron" właśnie leci... Z A K O D O W A N Y!
 
Ostatnia edycja:

Sheik

New member
... UPC niczego się nie uczy, bo UPC i koledzy są po jednych pieniądzach. ;)
------------------------------------
Grupa nc+ to :
CANAL+ : 51 % udziałów
TVN : 32 % udziałów
UPC : 17 % udziałów

"...Początkowo firma na Facebooku broniła się tak: "Nie informowaliśmy o odkodowaniu kanału HBO, ale jedynie o premierze i dostępności odcinka dla wszystkich posiadaczy pakietu HBO".

Krytyka widzów nie ustawała. Telewizja UPC przeprosiła i napisała, że "niespodziewanie pojawiły się problemy techniczne". Zdecydowała, że udostępni bezpłatnie pierwszy odcinek "Gry o tron" w usłudze "na żądanie" (do 14 kwietnia). Jednak - nieoficjalnie - sprawa tłumaczona jest też "niefortunnym komunikatem, który, jak się okazało, wprowadził wiele osób w błąd"..."
Cały tekst: 'Gra o tron' i gra o widza. Kto i kiedy może zobaczyć pierwszy odcinek serialu?
Jakim trzeba być "inteligentem" aby po zawieszeniu na własnej stronie banera reklamującego odkodowaną emisję tak się tłumaczyć.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jakim trzeba być "inteligentem" aby po zawieszeniu na własnej stronie banera reklamującego odkodowaną emisję tak się tłumaczyć.

Uważaj, żeby Cię nie pozwali, bo kilka osób jest tam bardzo wrażliwych. Ja od pewnego czasu zwrotów "inteligencja" i "decyzyjni pracownicy UPC" staram się nie używać w jednym zdaniu. Mam nieodparte przekonanie, że istotniejszym kryterium zatrudnienia jest tam zasada MAW lub jak dużym uczuciem dana osoba jest obdarzona przez kogoś wyżej... Kretyńskimi pomysłami mogę sypać jak z rękawa a ci ludzie wciąż pracy nie tracą (pomimo działań na szkodę firmy - i nie tylko o wizerunek jej chodzi).
 

gothblack

New member
Po konsultacji telefonicznej z pracownicą UPC (na marginesie średnio zorientowanej) dowiedziałem się,że od piątku startuje nowa paczka canal + podobno na nowych kanałach i dla tych co mają do tej pory canal na starych warunkach automatycznie zostanie uruchomiony...,a i niestety nie zostanie dołożony nsport co jest lekkim przegięciem bo jak juz wiadomo co kolejkę jeden mecz naszej ekstraklasy piłkarskiej będzie puszczany na tym programie,a nie na canal...i dlatego fani polskiej kopanej mogą nie obejrzec swojej ulubionej drużyny mimo,że podpisywali umowę z Canal+ z tego powodu.....
 

lemon 1971

New member
Po konsultacji telefonicznej z pracownicą UPC (na marginesie średnio zorientowanej) dowiedziałem się,że od piątku startuje nowa paczka canal + podobno na nowych kanałach i dla tych co mają do tej pory canal na starych warunkach automatycznie zostanie uruchomiony...,a i niestety nie zostanie dołożony nsport co jest lekkim przegięciem bo jak juz wiadomo co kolejkę jeden mecz naszej ekstraklasy piłkarskiej będzie puszczany na tym programie,a nie na canal...i dlatego fani polskiej kopanej mogą nie obejrzec swojej ulubionej drużyny mimo,że podpisywali umowę z Canal+ z tego powodu.....

jak sam napisales SREDNIO ZORIENTOWANEJ,, na forum sat kuriera ,gosciu pisal ktory pracuje w UPC ze w kwietniu maja dolaczyc MGM HD ale nie podal aktualnej daty dodania kanalu,,oraz ze z dniem 5 kwietnia bedzie dodany wlasnie NSPORT HD w pakiecie MAX XD,,co bedzie to zobaczymy,bo gdy dodawali do oferty TRAVEL CHANEL HD i FOX HD to nikt o tym nie wiedzial ,,zadne serwisy a tym bardziej KONSULTANCI;-)
 

Peek

New member
Bez reklam
Też czytałem te komenty, że rzekomo od jutra ma być Nsport. Zobaczymy, byłoby spoko, zawsze to pełna Liga Mistrzów... Choć mam nadzieję, że na Nsport będą leciały te mecze co w TVP a te najlepsze na C+.
 
Do góry