HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Bardzo merytoryczna wskazówka. Aż dziwne, że nie zauważyłeś iż owe forum nawiedzam dość regularnie i wciąż nie widzę przewagi konkurencji nad ofertą UPC. Jeśli ją widzisz to zwyczajnie napisz o niej.
 

ROMI64

New member
Bardzo merytoryczna wskazówka. Aż dziwne, że nie zauważyłeś iż owe forum nawiedzam dość regularnie i wciąż nie widzę przewagi konkurencji nad ofertą UPC. Jeśli ją widzisz to zwyczajnie napisz o niej.

ZATEM Brodacz jeszcze raz powtarzam: Nie nawiedzaj bo zostaniesz nawiedzony,
ale czytaj uważnie wpisy innych.
Skoro UPC ma nad innymi przewagę - to dlaczego jesteś w Vectrze?
I tyle w tym temacie
Pozdrawiam
:lol:
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Czy zamawiając UPC można u nich liczyć na podpięcie dwóch TV, w jednym pokoju LCD a w drugim zwykły z "dupą"
a później dwa LCD, mam teraz po analogu więc nie ma problemu, przecina się kabel i gotowe, ale jak jest z ich urządzeniem, które dostarczą da się coś zrobić?
 

Sheik

New member
Czy zamawiając UPC można u nich liczyć na podpięcie dwóch TV, w jednym pokoju LCD a w drugim zwykły z "dupą"
a później dwa LCD, mam teraz po analogu więc nie ma problemu, przecina się kabel i gotowe, ale jak jest z ich urządzeniem, które dostarczą da się coś zrobić?
Jeśli w drugim pokoju chcesz sygnał cyfrowy to tylko multiroom, jeśli wystarczy Ci analog to tak samo jak masz teraz bo UPC gratis daje TV analog do każdego sygnału cyfrowego.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
A oki dzięki za info,
a multiroom jest za dodatkową opłatą (jeśli tak to ile i jak to wygląda)?

juz wszystko prawie wiem 25zł to dość drogo plus 200zł instalacja, przegięcie, jest na to jakieś rozwiązanie tańsze, pewnie czekać na promocję.
 
Ostatnia edycja:

testuje

New member
multiroom jest za dodatkowa oplata, dostajesz drugi dekoder i druga karte

Pakiet Multiroom HD 26,00 zł
Pakiet Multiroom HD z nagrywarką 46,00 zł
Pakiet Multiroom SD 25,00 zł
 

brodacz

Active member
Bez reklam
czytaj uważnie wpisy innych.
Skoro UPC ma nad innymi przewagę - to dlaczego jesteś w Vectrze?
:lol:

Żądasz ode mnie a co sam robisz ? Przecież wyraźnie napisałem, że mam Vectrę jedynie z powodu lepszego dekodera (możliwość ustawienia kolejności kanałów i pojemniejszy HDD). Nic innego nie przemawia za Vectrą w przypadku osób o większych wymaganiach netowych.
 

wysio

Member
Bez reklam
Niebawem kończy mi się umowa. Ostatnio nawet dostałem maila z UPC żeby jakąś tam ofertą wybrać, ale oczywiście wciskają telefon do pakietu, gdzie ja go zupełnie nie potrzebuję.
Obecnie mam telewizję standard plus pakiet telewizji HD- co kiedyś dawali. Do tego internet 30 Mb z ich routerem Wi-Fi. Płacę 118zł z umową na rok. Na co mogę teraz liczyć i czy w ogóle mogę liczyć na coś lepszego,np nagrywarka HD. Nie mam zamiaru płacić więcej, niż te 120zł i niech sobie zabiorą ten swój dziadowski router Wi-Fi, gdzie nie ma przyzwoitego zasięgu na ponad połowie 47 m2.
 

ted125

New member
A oki dzięki za info,
a multiroom jest za dodatkową opłatą (jeśli tak to ile i jak to wygląda)?

juz wszystko prawie wiem 25zł to dość drogo plus 200zł instalacja, przegięcie, jest na to jakieś rozwiązanie tańsze, pewnie czekać na promocję.

Witam!Jeśli chodzi o multiroom,to też nie zgodziłem się na tę usługę,płatny montaż,te dodatkowe koszta w wysokości 200zł.Dostałem info od technika że za około 6 miesięcy będą mieli własne multiroomy,darmowo dostarczane,już bez tych 200zł.Te które montują są z firmy Aster,ztąd to ponoszenie kosztów,owych 200złPozostaje ich trzymać za słowo!Wzkazane byłoby,wydaje mi się naciskanie na tę informację,oczywiscie dla zainteresownych multiroomem.W końcu słowo się rzekło,niech się wywiąża,pora przesta zdzierać z klienta za ich gmatwanie w kablu,tak na skróty ujmując.Pozdrawiam!
 

szewol

New member
Bez reklam
Przecież wyraźnie napisałem, że mam Vectrę jedynie z powodu lepszego dekodera (możliwość ustawienia kolejności kanałów i pojemniejszy HDD). Nic innego nie przemawia za Vectrą w przypadku osób o większych wymaganiach netowych.

Jak widać każdy wybiera operatora z różnych powodów. U mnie - przy wyborze operatora - wygrywa jednak oferta TV od dekodera. Bo po co mi "możliwość ustawienia kolejności kanałów", gdy w ofercie nie będzie mojego ulubionego kanału? :grin:

Ale jak powiadam, żyjemy w wolnym kraju i każdy z nas decyduje na co wydaje swoje zarobione pieniądze, prawda?


Witam!Jeśli chodzi o multiroom,to też nie zgodziłem się na tę usługę,płatny montaż,te dodatkowe koszta w wysokości 200zł.Dostałem info od technika że za około 6 miesięcy będą mieli własne multiroomy,darmowo dostarczane,już bez tych 200zł.

Ale przecież od dawna w Dziale Utrzymania Klienta mają promocję na multiroom z darmowym montażem. Wiem, że ludzie, którzy przedłużali umowę otrzymywali takie propozycje... :grin:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
U mnie - przy wyborze operatora - wygrywa jednak oferta TV od dekodera. Bo po co mi "możliwość ustawienia kolejności kanałów", gdy w ofercie nie będzie mojego ulubionego kanału? :grin:

Czyli popierasz moje zdanie, że pod względem programowo-internetowym UPC jest najlepsze. Jednak ROMI uważa inaczej.
 

kylo_wawa

New member
Niebawem kończy mi się umowa. Ostatnio nawet dostałem maila z UPC żeby jakąś tam ofertą wybrać, ale oczywiście wciskają telefon do pakietu, gdzie ja go zupełnie nie potrzebuję.
Obecnie mam telewizję standard plus pakiet telewizji HD- co kiedyś dawali. Do tego internet 30 Mb z ich routerem Wi-Fi. Płacę 118zł z umową na rok. Na co mogę teraz liczyć i czy w ogóle mogę liczyć na coś lepszego,np nagrywarka HD. Nie mam zamiaru płacić więcej, niż te 120zł i niech sobie zabiorą ten swój dziadowski router Wi-Fi, gdzie nie ma przyzwoitego zasięgu na ponad połowie 47 m2.

Znajomy ostatnio przedłużał tzn.
1. propozycja od UPC 160zł za MAX HD (bez nagr.) + 30MB + tel. 240 minut. po uwadze znajomego że nowi mają lepsze oferty, nic się nie da zrobić blablabla.
2. Znajomy składa wypowiedzenie umowy.
3. Do 3 dniach telefon od UPC i za 115zł z umową na rok dostaje: MAX HD bez nagr. + 30MB + europa i świat + WIFI w cenie.

Także jak chcecie dobrą ofertę to wypowiadajcie kończące się umowy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja place 190zl max HD (bez HBO,C+) z nagrywarka, do tego pakiet rozrywka i net 50mb. Jak ktos ma info dot. planowanej zmiany oferty programowej to piszcie, chetnie rozwiaze umowe.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dzisiaj z ciekawości przeglądałem ofertę UPC, po tym jak MM wyłączyła nSport. Nie znalazłem tego kanału w Waszej kablówce. Nie było go nigdy, czy także został wyłączony.
 

ted125

New member
Witam! Jestem nowy,to i zielony w sprawie chociązby usług.Chciałem sie dowiedzieć w sprawie kanałów na życzenieMam pakiet Selekt Extra HD.Niektóre kanały z listy reklamówki informacyjnej,zaznacone są czerwonymi kropkami,właśnie jako kanały na żądanie.Pytanie główne to czy one są darmowe?Czy jest jakaś zasada i jaka,użytkowania owych zaznaczonych kanałów?Będę wdzięczny za info!Mam wrażenie że coś było mówione w trakcie zakładanie umowy na ten temar,5 kanałów darmowych?czy cos takiego,ale nie wiem czy sie nie mylę.Jakoś zupełnie wyszło mi to z głowy!Możecie mi pomóc?Z góry Dziękuję!Pozdrawiam!
 
Do góry