HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Dla ciekawskich dodam, że możliwość rezygnacji będzie dotyczyć posiadaczy pakietu Max bo wypada od połowy stycznia TV 1000. Jest jednak szansa, że możliwości będzie więcej.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
UPS, No to jestem na czasie ;-) Ale i tak w końcu do zmiany regulaminów ze względu na połączenie z Aster dojdzie w pierwszym kwartale. Miało być od stycznia ale handlowcy raczej nie wyrobią się z przepisywaniem umów.
 

tadekb1

New member
koniec umowy

W styczniu kończy mi się umowa mam pakiet Max HD z nagrywarką internet 25Mb/s,tel.240+multi rom w sumie abonament wychodzi 197zł.Pytanie,czy w grudniu mogę napisać wypowiedzenie,ile mogę zyskać jakbym zdecydował się zostać przy dotychczasowym pakiecie.Prosiłbym o jakiś adres gdzie mogę wysłać wypowiedzenie bo rozumiem że inaczej nie będą zemną rozmawiać.
 

KeyJey

New member
Witam,

Kończy mi się N'ka a w domu internet mam z UPC.

Chciałem się zapytać, jak wygląda obecnie sytuacja z dodawaniem nowych programów HD i całego pakietu nPremium do UPC?

Ogólnie ta oferta jest póki co mało ciekawa dla mnie jeśli chodzi o zakres (w porównaniu do N'ki) ale kosztowo wychodzi lepiej.

Brodacz wiesz coś na temat rozwoju UPC?

Sam nie wiem czy zostać przy N czy kupować UPC.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Niestety na tę chwile nie podpowiem. Mam słabe rozeznanie w satelitach. Nie wiem jakich programów oczekujesz ale jeśli nie masz parcia na ligę mistrzów czy kino wschodnie to znajdziesz odpowiedniki czy zamienniki tego co w N-ce.
 

artzam

New member
Ja miałem Max HD i 25Mb/s z umową na dwa lata za 120,58. W lipcu przeszedłem na czas nieokreślony i po zapoznaniu się z innymi dostawcami postanowiłem rozwiązać umowę. Zadzwoniłem na infolinię gdzie skierowano mnie do działu rezygnacji tam zamiast rozwiązac to przedłułem na rok za 80zł MaxHD i internet 30Mb/s
 

piotr818

New member
Bez reklam
Max PVR + 60 Mb (wi-fi) + Minuty non-stop Europa i Świat - 140 zł. Umowa podpisana na 12 miesięcy w biurze klienta więc nie tylko u handlowców.
 

szewol

New member
Bez reklam
W styczniu kończy mi się umowa mam pakiet Max HD z nagrywarką internet 25Mb/s,tel.240+multi rom w sumie abonament wychodzi 197zł.Pytanie,czy w grudniu mogę napisać wypowiedzenie.

Wypowiedzenie napisz już dzisiaj z zaznaczeniem, by wyłączyli usługi zgodnie z umową. Wypowiedzenie możesz wysłać za pośrednictwem strony upc.pl Po kilku dniach sami powinni zadzwonić z nowa oferta ;).

A co do promocji... pytaj o "Rewelacyjną kombinację usług" gdzie opcja Max Extra HD z nagrywarką + 30 Mb/s + 240 minut jest w cenie 105 zł (umowa na rok). Multiroom pozostanie bez zmian, chyba ze mają jakąś ciekawa promocję.
 
Ostatnia edycja:

Calderon

New member
Dla przypomnienia kilka postów wróżbity brodacza: ;-)

26.09.2012
Dobre wieści. Znowu zmiany w regulaminie i do końca roku będzie można wypowiedzieć umowę. Listy otrzymacie lada tydzień.
14.11.2012:
Tak jak wcześniej zapowiadałem na dniach (powinno być jutro) otrzymacie info o znikającym programie i/lub zmianie regulaminu. Wypowiedzenia będą przyjmowane z dniem 01.01.13
Nie trafił 2 razy, to za trzecim razem napisał: :lol:

20.11.2012:
Ale i tak w końcu do zmiany regulaminów ze względu na połączenie z Aster dojdzie w pierwszym kwartale. Miało być od stycznia ale handlowcy raczej nie wyrobią się z przepisywaniem umów.
Kolego to, że kiedyś "i tak w końcu" dojdzie do jakichś zmian (czy to w regulaminie, czy w ofercie programowej), to wszyscy wiedzą. Nie napisałeś nic odkrywczego! A z TV1000 to już w ogóle się popisałeś...
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Masz całkowitą rację. Sytuacja zmienia się dość dynamicznie. Wstępne założenia, że uda się ostateczne połączenie z Asterem do dnia 01.01.13 okazują się mrzonką. Wszystko zależy zatem od pewnych osób kierujących handlowcami. Bo to oni mieli wykonać najgorszą robotę z przepisywaniem umów a nie dano im do tego odpowiednich motywacji... Obecnie w tym dziale zatrudniają każdego kto tylko umie pisać. Przed rokiem ilość handlowców w W-wie wynosiła ok 60 a teraz to już 180 przy czym szukają kolejnych 20...
 

Calderon

New member
OK, może troszkę za ostro pojechałem. Sam miałem nadzieję, że uda się rozwiązać umowę z UPC. ;-)
Okazuje się jednak, że Cyfrowy Polsat ma odmienne stanowisko od UPC w sprawie kanałów CBS i uczciwie przyznaje, że Zone Romantica znika, a CBS Action to zupełnie nowa stacja (artykuł na stronie SATKuriera).
Ciekawe, może dla UPC przygotowano specjalną wersję CBS Action (na której będą nadawane telenowele a nie seriale sensacyjne), skoro UPC twierdzi, że oferta programowa się nie zmienia. :lol:
 
Ostatnia edycja:

PeteShadow

New member
Bez reklam
Mam pytanie do odbiorców UPC. Czy nie macie wrażenia, że od pewnego czasu jakość kanałów HD uległa znacznemu pogorszeniu? Odnoszę wrażenie, że jeszcze kilka miesięcy temu, kanały HD były ostre jak żyletka. Teraz mam jakieś SD konwertowane do HD. Co ciekawe, logo stacji wydaje się być ostre, tylko treść jest byle jaka. Wciąż BBC HD jest na topie, ale na przykład TVN to żenada. Nawet programy ze studia są kiepskiej jakości. Sprawdzałem ustawienia dekodera kilka razy i wszystko jest, jak być powinno. Rozdzielczość 1080 po kablu HDMI. Sam już nie wiem co tu jest grane.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ciekawe, może dla UPC przygotowano specjalną wersję CBS Action (na której będą nadawane telenowele a nie seriale sensacyjne), skoro UPC twierdzi, że oferta programowa się nie zmienia. :lol:

Nie zmieni się (w tym przypadku) bo te kanały należą do chellomedia a chellomedia należy do Liberty Global czyli właściciela UPC.
 

kurnikcompl

New member
Mam pytanie do użytkowników netu UPC z opcją WiFi.
Mam łącze 30 Mb ale po WiFi mam max 22 Mb. Natomiast jak podłączę kablem jest ok czyli 29 Mb. Modem to biały Thomson.
Na infolinii twierdzą, że po WiFi właśnie tyle będzie.
Skoro podpisali ze mną umowę na opcję 30 Mb z WiFi a potem twierdzą, że tyle to mogę osiągnąć jedynie po kablu to chyba jednak istnieje niezgodność z umową? Co o tym sądzicie?


nie jestem prawnikiem i nie mam zamiaru zostać:blagam:, ale wg mojej wiedzy<najlepiej przytocz umowę skan czy Prt Sc> nie wywiązanie się z umowy przez "sprzedawce" daje nam możliwość odstąpienia od umowy bez jakichkolwiek okresów objętych umową czy okresu wypowiedzenia bez ponoszonych przez nasz kosztów jako że to my jesteśmy "poszkodowani" w związku z niewywiązania się przez w/w z umowy.
ale najważniejsze jest to jak brzmi umowa i co trzeba przez nią rozumieć np. 'podpisali ze mną umowę na opcję 30 Mb z WiFi' czy rozumiesz przez to że masz 30 Mb i możliwość WiFi czy w tej opcji WiFi masz te 30Mb, umowy powinny być w miarę możliwości łatwe w zrozumieniu :eek:k:
:niewiem:gorzej w zrozumieniu ocb w reklamie czy promocji ......:fool:
 
Do góry