HD w UPC

joshua

New member
A ja bym chciał wywalenia całego pakietu dziecięcego bo mam dorosłe dzieci:bober:

Popieram - właśnie o tym piszę że chciałbym pakiety tematyczne. Ktoś lubi filmy - bierze filmowy. Ktoś lubi sport - proszę bardzo. Ktoś ma małe dzieci - bierze dziecięcy... Ktoś lubi celebrytów - bierze pakiet z milionem durnych programów o niczym ;)
 

joshua

New member
A ja bym chciał wywalenia całego pakietu dziecięcego bo mam dorosłe dzieci:bober:

To dobry pomysł. Chociaż czasem obejrzę sobie Choiraka choć nie mam dzieci i trójkę z przodu :cool:

Z jakichś powodów niestety nadawcy się przed tym bronią... Wolą świecić ludziom po oczach liczbą kanałów, ewentualnie tak ustawiając pakiety by zawsze coś "must-have" było w wyższym kanale niż ten który zaspokaja niemal wszystkie potrzeby :(
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tak to tylko w Multimedia Wam dopasują. Pakiet DTV z netem już od 50 zł. jak ktoś chce dziecięce to 8, sportowe 15 seriale + 10 itd.
 

joshua

New member
Tak to tylko w Multimedia Wam dopasują. Pakiet DTV z netem już od 50 zł. jak ktoś chce dziecięce to 8, sportowe 15 seriale + 10 itd.

Brzmi fajnie, szkoda że mogę tylko o tym pomarzyć ;)
I tak w sumie jestem szczęściarzem, że na osiedlu domków chciało się UPC stawiać infrastrukturę... Nawet kiedyś przy naprawianiu awarii stwierdzili że nie wiedzą jakim cudem ktoś zadecydował żeby puścić napowietrzną linię po tym osiedlu - bo nigdzie indziej tego nie ma...
 

bzyq

Member
Te pakiety też są bezsensu. Ideałem byłaby taka oferta, w której każdy kanał ma swoją cenę. Nawet w tych pakietach byłyby kanały na których nie każdemu zależy. Ale to są niestety tylko marzenia
 

joshua

New member
Te pakiety też są bezsensu. Ideałem byłaby taka oferta, w której każdy kanał ma swoją cenę. Nawet w tych pakietach byłyby kanały na których nie każdemu zależy. Ale to są niestety tylko marzenia

No niestety - tak np. patrzę sobie na pakiety w cyfrowym polsacie... Jest pakiet Familijny, potem pakiet Familijny+Sport (+10zł), potem Familijny+Sport+ExtraHD (+20zł). Nie ma możliwości by wziąć to trzecie bez sportu, choć tak naprawdę jest tam 1 (może 2) kanały warte uwagi...
 

jaskol

New member
Od 2 miesięcy korzystam z UPC - MaxHD oraz internet 60 Mb z WiFi.

Chciałem się zorientować czy inni tez maja problemy ze słabym sygnałem WiFi - dodam że mam router Thomsona
 

channel

New member
Czy coś ktoś może wie na temat terminu wprowadzenia HBO2 HD i HBO Comedy HD do oferty UPC?

Niestety nikt Ci pewnej (potwierdzonej) odpowiedzi nie udzieli... pozostaje czekać z nadzieją, że wkrótce (czytaj: na gwiazdkę) zaświecą w naszych telewizorach zarówno brakujące kanały HD z portfolio HBO jak i oczekujące od kilkudziesięciu miesięcy na dodanie do oferty kanały "FOX HD" czy "SCI FI UNIVERSAL" (ten ostatni prezentuje o niebo lepszą ofertę od obecnego w UPC kanału AXN SCI-FI) :evil: :evil: :evil: :evil:
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Oglądając dzisiejsze oficjalne obchody Dnia Niepodległości na Placu Piłsudskiego na TVP 1 HD zdziwiło mnie że cały materiał leciał w SD. TVP nie ma kasy na kamery HD czy to UPC coś namieszało?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tak jak wcześniej zapowiadałem na dniach (powinno być jutro) otrzymacie info o znikającym programie i/lub zmianie regulaminu. Wypowiedzenia będą przyjmowane z dniem 01.01.13
 

Skreedi

New member
Brodacz, jak to jest z rozwiazaniem umowy jesli teraz glowna umowa mi sie skonczyla, a trzyma mnie tylko ta na Canal+? Podwyzka mimo to I tak mnie nie ominie wiec powinienem moc sie wypowiedziec ale w zasadzie jako takiej umowy z nimi nie mam wiec juz sam nie wiem...

Sent from my Evo 3D GSM using Tapatalk 2
 

Calderon

New member
Tak jak wcześniej zapowiadałem na dniach (powinno być jutro) otrzymacie info o znikającym programie i/lub zmianie regulaminu. Wypowiedzenia będą przyjmowane z dniem 01.01.13
Na razie to UPC wysyła coś takiego:
Informujemy, że 3 grudnia 2012 r. program Zone Reality zmienia się w CBS Reality, Zone Europa - w CBS Europa, Club TV - w CBS Drama, a Zone Romantica zmienia się w CBS Action. Wprowadzenie nowych nazw i logotypów przez nadawcę związane jest z odświeżeniem wizerunku i oprawy tych programów. Oferta programowa pakietu UPC, z którego Państwo korzystają, nie ulega zmianie.
I nie ma słowa o możliwości rozwiązania umowy i przyjmowaniu przez UPC wypowiedzeń bez roszczeń odszkodowawczych.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodacz, jak to jest z rozwiazaniem umowy jesli teraz glowna umowa mi sie skonczyla, a trzyma mnie tylko ta na Canal+? Podwyzka mimo to I tak mnie nie ominie wiec powinienem moc sie wypowiedziec ale w zasadzie jako takiej umowy z nimi nie mam wiec juz sam nie wiem...

Poczekaj na pismo. Będziesz mógł zrezygnować.
 

dex1

New member
Mam pytanie do użytkowników netu UPC z opcją WiFi.
Mam łącze 30 Mb ale po WiFi mam max 22 Mb. Natomiast jak podłączę kablem jest ok czyli 29 Mb. Modem to biały Thomson.
Na infolinii twierdzą, że po WiFi właśnie tyle będzie.
Skoro podpisali ze mną umowę na opcję 30 Mb z WiFi a potem twierdzą, że tyle to mogę osiągnąć jedynie po kablu to chyba jednak istnieje niezgodność z umową? Co o tym sądzicie?
 

piotr818

New member
Bez reklam
potwierdzam

Mam pytanie do użytkowników netu UPC z opcją WiFi.
Mam łącze 30 Mb ale po WiFi mam max 22 Mb. Natomiast jak podłączę kablem jest ok czyli 29 Mb. Modem to biały Thomson.
Na infolinii twierdzą, że po WiFi właśnie tyle będzie.
Skoro podpisali ze mną umowę na opcję 30 Mb z WiFi a potem twierdzą, że tyle to mogę osiągnąć jedynie po kablu to chyba jednak istnieje niezgodność z umową? Co o tym sądzicie?

Ja mam 60 Mb a po wifi 21-22 Mb technik powiedział, że więcej przy tym ruterze nie osiągnę.
 

dyzio

Member
Sądzimy że UPC świadczy usługę do 30 Mb/s a nie równo 30 Mb/s, oraz są pewne techniczne uwarunkowania transmisji przez WiFi. Było już o tym wielokrotnie na forum, wystarczy poszukać.
 

bazlo

New member
Jeśli karta WiFi w komputerze będzie w standardzie "N" to będzie osiągać maksymalne prędkości. Standard "G" to właśnie praktyczna prędkość około 25Mb/s
 
Do góry