HD w UPC

wysio

Member
Bez reklam
Ja mam właśnie select i te kanały są niedostępne - nie to, żebym jakoś nad tym ubolewał. Ale czasem test jakiegoś ciągnika bym obejrzał :)
Ps. Ja już też odliczam. Jeszcze pięć tygodni....
 

wysio

Member
Bez reklam
Tak. Teraz już mi działają. Musieli włączyć z opóźnieniem. Dobrze, że przynajmniej najgorsze kanały UPC upycha na końcu :sly:
 

bzyq

Member
A wiadomo coś czy UPC włączy do swojej oferty kanały TVP 1 i 2 w wersji HD, na których prawdopodobnie mają być transmitowane mecze E12 ???
 

bzyq

Member
Ale dobrze by było żeby włączyli bo nie jestem w zasięgu NTC a oglądanie meczy w marnej jakości to żadna przyjemność.
Widząc jednak ostatnie ruchy UPC to raczej pozostanie chyba w niedługim czasie szukać innego dostawcy usług
 

actchris

New member
Pytanie dla starych wyjadaczy :)

Czy pakiet multiroom musi mieć jakieś specjalne warunki techniczne ? zamówiłem pakiet max HD + multiroom telefonicznie i nie było z tym problemu, potem patrzę na maila a mam tylko pakiet max HD. Dzwonię do UPC (45 min czekania) potem 10 konsultantów bo żaden nic nie wie tylko przełącza dalej i okazuje się że nie mogę bo nie warunków technicznych ??? i proponują mi drugi abonament na drugi telewizor ... jakaś kpina jak dla mnie.
 

szewol

New member
Bez reklam
Jeśli UPC dostarczy ci do domu telewizję cyfrowa, to nie ma problemu z zainstalowaniem drugiego dekodera (multiroom). Niestety konsultanci nie widzą co to multiroom.

Jak ja instalowałem mulitroom u siebie to błędnie na drugim dekoderze włączono Select HD zamiast Max HD (jak na głównym dekoderze). Gdy chciałem odkręcić sytuację to także przez 5 dni technicy twierdzili, że nie mogą zrobić zmiany, tłumacząc, że będę płacił dwa abonamenty. Dopiero e-mail do szefowej biura obsługi klienta pomógł załatwić sprawę z godzinę.
 

actchris

New member
Też mi się wydaje że skoro jest podpięcie cyfry i to obojętnie ile abonalmentów to podłączenie drugiego dekodera jako mulitoroom też musi być dostępne, przecież jedyna różnica to wielkość opłaty nic poza tym.
 

biopal123

New member
Noi co z tym Fox HDco według Breaking News miał lada dzień być? Poztym nadal pokazują reklame Fox HD na kanale 11? Totalne oszustwo.
 

juzeg76

Member
Noi co z tym Fox HDco według Breaking News miał lada dzień być? Poztym nadal pokazują reklame Fox HD na kanale 11? Totalne oszustwo.


ten Breaking News to tez jakas sciema , niby slyszy ze gdzies dzwonia ale konkretnie to jescze nic nie napisal , a nie przepraszam o Eurosportach HD , ktore z niczyjej winy trafiły miesiac pozniej niz zapowiadal ... a teraz pewno tez nie ma winy UPC ani Foxa ze jeszcze nie ma kanalu w sieci . Breaking News zapowiadal jeszcze kaszubska TV ale tu juz calkiem strzelil kula w plot
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Teraz UPC wprowadza pół roku pakietu HD za 0 zł, więc można odstąpić od umowy ze względu na wyłączenie 4-ki lub miesiąc później Polsatu Futbol. Jeśli nie masz w bloku Vectry lub kochasz Polsat Sport to podpisujesz od maja nową umowę promocyjną na kogoś z domowników.
 

szewol

New member
Bez reklam
No tak. Chyba że wzięło się wcześniej umowę na telewizję + internet, to wtedy lipa...


Jaka lipa? Niestety konsultanci UPC wciskają lipe, by zniechęcić klientów do rozwiązania umowy.

W związku z wycofaniem kanału TV klientowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy na telewizję. Ale jeśli masz umowę promocyjną łącząną (np. telewizja + internet) to zgodnie z prawem MOŻESZ ROZWIĄZAĆ BEZ PONOSZENIA KARY CAŁĄ UMOWĘ. Z operatorem podpisywałem JEDNĄ umowę na DWIE usługi, czyli jeśli rezygnujesz z tv to automatycznie UMOWA ZOSTAJE UNIEWAŻNIONA.

Oczywiście konsultanci wciskają głupoty, że można zreyzgnowac z TV. Był by to prawda, gdybyś wczesniej podpisał dwie umowy - osobna na TV, osobna na NET. Ale w UPC podpisujesz jedną umowę na dwie usługi, bo wtedy jest rabat.
 

maniek86krk

Klub HDTV.com.pl
vip
Panowie jak to jest z tym rozwiazaniem umowy ? Jestem tym zainteresowany bo od momentu w ktorym podpisalem umowe z UPC czyli juz od roku zaluje ze to zrobilem :( moglem wziac vectre...
 
Do góry