HD w UPC

ROMEZ

New member
tez mam taki problem w marcu kończy mi się umowa ale ja nie mogę wziąć HD max i 50 Mb/s bo tak szybkiego neta u mnie niema pani w BOK powiedziała że mogę wziąć pakiet 3w 1 ale to mnie nie interesuje bo nie potrzebuje telefonu co prawda nie muszę używać ale zawsze coś co mi nie jest potrzebne:) na pewno napiszę wypowiedzenie i będę czekał chcę jeszcze multiroom zobaczymy co powiedzą a jak nie to wezmę TV "n"
 

wysio

Member
Bez reklam
Ja decyzję już podjąłem. Rezygnuje z telewizji w UPC. Zostanę jedynie przy internecie. Telewizja w UPC to jakaś wielka porażka. Nie mają nawet w ofercie wielu kanałów HD. W N jest bardzo dobra promocja: abonament 59 zł, umowa na 12 miesięcy, pierwsze trzy miesiące gratis, dekoder z nagrywarką 500 gb za 99 zł, 89 kanałów po polsku, w tym 23 w HD - w tym wiele takich, których UPC nie ma w ogóle w swojej ofercie.
 

BreakingNews

New member
zapowiadałem "EH x 2" na święta
przepraszam za miesiąc opóźnienia
sprawy całkowicie niezależne od UPC i Eurosportu
wybaczcie

pozdrawiam i miłego oglądania
 

voyagerPit

New member
zapowiadałem "EH x 2" na święta
przepraszam za miesiąc opóźnienia
sprawy całkowicie niezależne od UPC i Eurosportu
wybaczcie
Dobra dobra teraz to każdy może napisać, a nie mówiłem. Na tym forum jest więcej "jasnowidzów" co chwila zapowiadajacych jakieś nowe
rewelacje. Ale skoro masz takie "pewne" wiadomości, to podziel się z nami teraz. Napisz co nas czeka w najbliższych tygodniach.
 

wysio

Member
Bez reklam
Dwa kanały HD więcej i już większa kwota za pakiet super HD. To ciekaw jestem, ile musiał bym zapłacić za odpowiednik tego, co daje N-ka za 59 zł.... A gdzie jeszcze dekoder z nagrywarką......
 

Skreedi

New member
W związku z Eurosportami w HD i możliwym Foxem HD w przyszłym tygodniu zacząłem interesować się pakietem SuperHD jednak mam pytanie - Umowa z UPC kończy się w maju lub czerwcu, a umowa na pakiet SuperHD podpisywana jest na 7 miesięcy więc co jest jak kończy mi się umowa ogółem z UPC ale ta na pakiet jeszcze została? Mogę wtedy normalnie wziąć drugi raz u nich umowę na lepszych warunkach czy umowa wydłuża mi się o te parę miesięcy z SuperHD?
 

yarok

New member
Witam,
Czy orientujecie się za ile teraz mozna przedłużyć Max HD z PVR na rok? oraz ile za MAX HD z PVR i Super HD?
Pzdr,
y
 
Do góry