HD w UPC

raffocus

New member
cd tematu Eurosport HD

Cześć, przeglądnąłem cały temat HD w UPC i od 2009 roku nie możemy się doczekać ES i ES2 w HD. Co miesiąc ktoś się pyta kiedy będzie dostępny:) Ja stawiam, że jak licznik stron przekroczy 1000 :D szkoda, bo głównie oglądam kolarstwo, tenis i narty i na moim przyszłym SzajsunguUE55D7000 Eurosport HD obraz "byłby" jak ruska żyleta :popcorn:
 

Skreedi

New member
Jeśli ktoś jeszcze nie wie i ma TV3D oraz wykupioną paczkę Canal+ SD i HD to na pozycji 440 dodany został kanał Canal+3D. Dziś leciał program przyrodniczy (nazwy nie pamiętam...) i wyglądało to wg. mnie bardzo dobrze, fakt, jak się siedzi blisko to widać pewne niedoskonałości jednak trochę dalej w okularach ogląda się świetnie.
 

TOMGDY

New member
Czy wiązanie się umową z upc to dobry wybór ??

Witajcie,
Potrzebuję Waszej pomocy, zwłąszcz tych z Was którzy przeszli z MultiMedia do UPC i mają porównanie jakości obrazu w DTV.

Jestem w trakcie okresu wypowiedzenia wszystkich usług w MM.
Główny powód to jakość obrazu w DTV ( GDYNIA ).
Mam wrażenie, że od momentu wprowadzenia na wiosnę dodatkowych programów pikseloza jest jeszcze bardziej wszechobecna w kanałach SD a dodatkowo widzę ją czasami na TVN HD.

Poważnie zastanawiam się nad podpisaniem umowy w UPC.
Czy w tej kablówce mogę liczyć na zdecydowanie lepszą jakość obrazu SD w DTV ?

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdr
TOM
 

tadekb1

New member
Cz w Lublinie jest w tej chwili jakaś promocja c+ bo nic nie zgłaszałem że chcę c+, do UPC i bodajże od piątku mogę odbierać c+ ale bez hd.I nie wiem o co chodzi.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
nadal ciekawi mnie czy i kiedy UPC wejdzie do Torunia :p

Przez najbliższe lata upc nie planuje ekspansji. 2,4 mld za Aster uniemożliwia kolejne ruchy. Ratunkiem może być brak zgody UOKiK na wchłonięcie Astera. Z dobrego źródła wiem, że to już jednak klepnięte. Do końca sierpnia marka Aster znika z rynku.
 

szewol

New member
Bez reklam
Brodaczu,

miejmy nadzieję, że będzie jednak "ekspansja" w ofercie programowej UPC :D
Najważniejsze, by wszystko się wyjaśniło. Może przejęcie Aster spowoduje nową ofertę w UPC i nowe rozdanie...
 

szewol

New member
Bez reklam
Ja przypuszczam, że UPC ma wynegocjowanych kilka nowych umów z nadawcami, między innymi właśnie "pod przejęcie Aster". Czeka tylko na wydanie decyzji UOKiK. Chyba działy negocjacji przez pół roku nie siedziały z założonymi rękoma?

Swoją drogą kilka tygodni temu dzwoniłem do ITI Neovision z pytaniem o kanały "n" w UPC. Połączono mnie z koordynatorem odpowiedzialnym za rozmowy z kablówkami w tej sprawie. Miła Pani poinformowała mnie, że dołączenie kanałów opóźnia właśnie zakończenie fuzji Aster i UPC.

Miejmy nadzieję, że decyzja UOKiK będzie odpowiednia, a przy okazji łączenia Aster i UPC pojawi się kilka programowych nowości...
 

JGR

New member
Po ponownym podpisaniu cyrografu na 24 miesiace kończy mi się pakiet darmowy super HD.
W chwili obecnej mam w UPC Max HD + internet 10mb za 114zł.
Czy wedle Waszych doświadczeń można coś ugrać z działem utrzymania klienta w temacie super HD za mniej niż 20zł miesięcznie przez rok???
Tylke mi dzisiaj gość z DUK zaoferował.
 

ErykKRK

New member
W czerwcu próbowałem coś ugrać, lecz niestety 20 zł to najniższa cena jaką dawali, a mam Max HD i Net 25. Dlatego podziękowałem za ten pakiet. 15 to w tym momencie maks co bym dał za ten zestaw.
 

JGR

New member
Problem w tym, ze podpisałem już umowę z UPC na dwa lata. No chyba, ze coś pozmieniają i będzie mozna od nowa negocjować :)
 
Do góry