HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
Opłata instalacyjna jest tylko wtedy, gdy przy okazji zmiany umowy konieczna jest wizyta technika. To tez zależy od tego co jest instalowane. Ja na przykład korzystałem z tych nowych promocji, ale u mnie konieczna była tylko instalacja telefonu, więc płaciłem 50 zł. Ale tam, gdzie nie jest konieczna wizyta technika, tylko "przełączenie w komputerze", tam nie trzeba płacić za instalację.
 

_BOSS_

New member
Panowie pomóźcie - bo nie wiem jak się za to zabrać.
Mam umowę na czas nieokreślony brałem pod koniec 2009r - pakiet MAX HD z nagrwarką (ten stary gzie jest polsat sport HD i inne) + telefon i internet 8MB z wifi - ale płacę za to już ponad 190zł więc :twisted:.

czy jest możliwe bezproblemowe przejście na jakąś wiosenną promocję na max hd z nagrywarką, internet 10MB i telefon za 120 zł + do tego pakiet SHD za 20zł - jak to załatwić ?
Pani na infolini powiedziała , że nie ma takiej możliwości i może mi dać rabat do 167zł i podnieść internet o 2 MB :-D
 

jacecek

New member
Miałem, podobnie jak Ty, Tv - max HD z nagrywarką (Philips), internet 15 Mb + wifi, telefon - 240 min do wszystkich. Płaciłem ok. 190 zł/m.- był to pakiet chyba 1+1+1=2.
Ok. 3 tygodnie przed końcem umowy (w lutym br.) w punkcie obsługi klienta Pani zaproponowała mi jakąś nową - chyba właśnie "wiosenną" promocję. Po krótkiej rozmowie uzgodniliśmy - TV select HD, internet 25 Mb + wifi, telefon 240 min do wszystkich za kwotę 150 zł.
Bardziej niż na kanałach HD zależało mi na szybkości neta, więc przystałem na tą propozycję.
Jeśli proponują Ci za 167 zł zachowanie posiadanego pakietu TV (ze starym max HD z polsatem sport i ng) + o 2 Mb szybszy net z wifi i telefon - to chyba jest niezła propozycja - ja bym brał.
 

yorkhey

New member
Ja dostałem takie warunki za 130 w sumie - telefon 240 minut do wszystkich i super HD w pakiecie - przy trzech usługach super HD jest za 10 zł
 

emza4

New member
Panowie pomóźcie - bo nie wiem jak się za to zabrać.
Mam umowę na czas nieokreślony brałem pod koniec 2009r - pakiet MAX HD z nagrwarką (ten stary gzie jest polsat sport HD i inne) + telefon i internet 8MB z wifi - ale płacę za to już ponad 190zł więc :twisted:.

czy jest możliwe bezproblemowe przejście na jakąś wiosenną promocję na max hd z nagrywarką, internet 10MB i telefon za 120 zł + do tego pakiet SHD za 20zł - jak to załatwić ?
Pani na infolini powiedziała , że nie ma takiej możliwości i może mi dać rabat do 167zł i podnieść internet o 2 MB :-D
Duużo, ja chyba płace 186 zł ale mam w tym SHD pakiet oraz C+HD, MAX HD PVR i net 25MB. Jak to załatwić, jesli ci sie umowa kończy niedługo to złóż wymówienie. I wtedy niemożliwe stanie się możliwe, jeśli ci się nie kończy to niemożliwe będzie dalej niemożliwe:(
 

gryzio

New member
Panowie pomóźcie - bo nie wiem jak się za to zabrać.
Mam umowę na czas nieokreślony brałem pod koniec 2009r - pakiet MAX HD z nagrwarką (ten stary gzie jest polsat sport HD i inne) + telefon i internet 8MB z wifi - ale płacę za to już ponad 190zł więc :twisted:.

czy jest możliwe bezproblemowe przejście na jakąś wiosenną promocję na max hd z nagrywarką, internet 10MB i telefon za 120 zł + do tego pakiet SHD za 20zł - jak to załatwić ?
Pani na infolini powiedziała , że nie ma takiej możliwości i może mi dać rabat do 167zł i podnieść internet o 2 MB :-D

Mnie pani też powiedziała, iż nie może mi zaproponować tego co chciałem 'bo płaciłby pan mniej'. No to ja zapytałem panią gdzie dokładnie w regulaminie promocji jest taki punkt. Pani nie udało się znaleźć takowego, więc na drugi dzień przyszedł monter i zamontował mi to co chciałem. Od tego czasu wprawdzie zmienili regulamin, ale $ 3.1e mówi o tym, iż musisz płacić więcej tylko jeśli chcesz zmienić promocję w trakcie trwania cyrografu starej promocji. Oczywiście mając 3 usługi i chcąc mieć promocję na 3 usługi zgodnie z reguleminem można to zamawiać tylko telefonicznie pod wskazanym w regulaminie numerem.

Jeśli dalej będą marudzić zawsze można się zabawić 'w podchody' - czyli proszę mi wyłączyć telewizor, internet zmienić na 5Mb, telefon na najtańszy możliwy - bez zobowiązania czasowego, i potem na drugi dzień po wykonaniem tego przez techników etc można brać w zasadzie każdą promocję 3 usługową.
 

ha-mer

New member
Witam mam pytanko posiadam dekoder UPC HD z nagrywarką (Cisco) i przy odtwarzaniu nagranego wcześniej filmu HD bądź programu co jakiś czas się przycina. Jest to trochę denerwujące czy wie ktoś czemu tak się dzieje ? byłbym wdzięczny za odpowiedź
 

wojteku

New member
Duużo, ja chyba płace 186 zł ale mam w tym SHD pakiet oraz C+HD, MAX HD PVR i net 25MB. Jak to załatwić, jesli ci sie umowa kończy niedługo to złóż wymówienie. I wtedy niemożliwe stanie się możliwe, jeśli ci się nie kończy to niemożliwe będzie dalej niemożliwe:(
Mialem podobnie zadzwonilem do upc po zakonczeniu umowy i dostalem propozycje drozszą niz mialem, wypowiedzialem umowe i po 2 dniach cud - jednak mozna dostalem Max HD z nagrywarką , telefon 240 , pakiet sh , tylko internet zmiejszyli do 10 mega ale za to za wszystko 130 zł ( pakiet sh za 10 zł czylo 16 rabatu ) , pani powiedziala ze dają takie promocje bo mają masowe wypowiedzenia . Pozdrawiam
 

Ben32

New member
A co powiecie na taki zestaw ?
MAX HD z nagrywarką /Cisco/, SHD, C+HD, FilmBoX HD, telefon Europa open 24h, internet 25M i multiroom również z takim dekoderem za 260 zł. Trzeba tylko trochę pogadać.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A co powiecie na taki zestaw ?
MAX HD z nagrywarką /Cisco/, SHD, C+HD, FilmBoX HD, telefon Europa open 24h, internet 25M i multiroom również z takim dekoderem za 260 zł. Trzeba tylko trochę pogadać.

Akurat to jest oferta, którą dostaje każdy bez gadania. Dokładnie 264 zł. Zapytałeś o cenę instalacji multi ?
 
Ostatnia edycja:

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy w dalszym ciagu w ofercie UPC jest nagrywarka hd Cisco i Philips?
Slyszalem niezbyt pochlebne opinie o Philipsie. Moze sie cos zmienilo w tym temacie (upgrade softu?). Za kilka dni przychodzi monter i nie chce popelnic bledu przy wyborze.
 

tremadook

New member
Czy w dalszym ciagu w ofercie UPC jest nagrywarka hd Cisco i Philips?
Slyszalem niezbyt pochlebne opinie o Philipsie. Moze sie cos zmienilo w tym temacie (upgrade softu?). Za kilka dni przychodzi monter i nie chce popelnic bledu przy wyborze.
W zasadzie tak, choć praktycznie nie masz wyboru bo monter nie nie przyjdzie i nie zapyta "co by Pan chciał" tylko przyniesie na 99% Cisco.
Niestety nowsze Cisco to w porównaniu ze starym Philipsem badziew. Fakt, jest możne trochę szybsze (przełączanie kanałów i menu) ale za to ma dwie dyskwalifikujące wady: niedopracowany soft objawiający się kłopotami z nagrywaniem niektórych kanałów HD (na pewno TVN HD który przy otworzeniu jest poklatkowany w obrazie i dźwięku w sposób praktycznie uniemożliwiający oglądanie), a ponadto nagrywanie jednoczesne 2 kanałów na Cisco to ściema: chcąc nagrywać 2 kanał dekoder żąda abyś go wyłączył!!! Rozumiem, tak jak miałem w Kaonie z Aster: 1 nagrywam, drugi oglądam i jak zacznę nagrywać ten oglądany nie mogę przełączyć już na 3, ale żeby wyłączać sprzęt chcąc nagrywać 2 na raz to większego absurdu nie widziałem. Tym bardziej, że niby starszy-gorszy Philips pozwala na nagrywanie 2 i oglądanie 3, więc można.
Moja rada więc: jeśli masz możliwość bierz Philipsa, ja dostałem Cisco i musiałem sporo czasu spędzić na rozmowach z mniej lub bardzie kumatymi ludźmi na Infolinii UPC zanim udało mi się wywalczyć zamianę na Philipsa przy czym musiałem odpierać argumenty typu: nie ma możliwości wymiany dekodera na inny model, mogą wymienić na inne Cisco choć wiadomo że wada tkwi w sofcie a nie w sprzęcie, potem że Philips jako starszy jest powoli wycofywany, a wymiana będzie wiązała się z opłata 200 zł!, aż po rady typu: TVN HD się przycina? to niech pan ogląda SD!
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzieki, za info. Przetestuje przez dziesiec dni jesli beda problemy odstapie od umowy. Mam jeszcze Vectre u siebie wiec jest wybor. W Vectrze z dekoderami nie ma najmniejszych problemow (mozna nagrywac tylko 1program, ale to mi nie przeszkadza) za to obsluga klienta zupelnie do niczego, brak Polsatow (sportowych) i TVP HD (wkrotce mistrzostwa).
 

_BOSS_

New member
Panowie pomóźcie - bo nie wiem jak się za to zabrać.
Mam umowę na czas nieokreślony brałem pod koniec 2009r - pakiet MAX HD z nagrwarką (ten stary gzie jest polsat sport HD i inne) + telefon i internet 8MB z wifi - ale płacę za to już ponad 190zł więc :twisted:.

czy jest możliwe bezproblemowe przejście na jakąś wiosenną promocję na max hd z nagrywarką, internet 10MB i telefon za 120 zł + do tego pakiet SHD za 20zł - jak to załatwić ?
Pani na infolini powiedziała , że nie ma takiej możliwości i może mi dać rabat do 167zł i podnieść internet o 2 MB :-D


Witam. Na początku w UPC nie chcieli się zgodzić, kazałem pani w telefonie przłączyć do działu rezygnaci. Powiedziałem, że w takim razie rezygnuje jak nie mogę skorzystać z nowych promocji.
Po dwóch dniach Pani zadzwoniła, że może zaproponować mi nową ofertę 3 w 1 tzn. mam HD na Maxa - czyli nagrywarka , internetz wi-fi 10mb + telefon + pakiet super hd za 147zł :)
to samo co wcześniej tylko więcej kanałów HD i szybszy internet o 2Mb i taniej o 50zł :)
tylko umowa na 24 mc:???:
pozdro!
 

gmerk

New member
Do: tremadook i marmac500

Panowie, może i Cisco ma wady o których wspominałeś ale ja z kolei wolę Cisco. Przeżyłem trzy Philipsy i mam teraz Cisco...

Owszem Philips nagrywa dwa programy jednocześnie w czasie gdy można oglądać trzeci ale problemy miałem z innej bajki. Mianowicie Philips się zagrzewa i wyłączał się sam z nienacka. Pierwszy przepracował ponad pół roku i zaczął wariować. Później była wymiana na drugiego Philipsa i trzeciego i oba miały podobny problem tylko, że dwa kolejne egzemplarze zaczęły wariować odpowiednio po tygodniu i po miesiącu.

W końcu wymieniono go na Cisco i owszem nagrywa o jeden kanał mniej i czasami nagrywając z TVN HD ma sieczkę ale wolę to niż Philipsa który wyłącza się kiedy chce i żyje własnym życiem...

Sprawę pozostawiam do rozpatrzenia zainteresowanemu (nie bez powodu wycofują Philipsy)

PS: Słyszałem, że testują jakiś trzeci lapszy od Cisco...

Pozdrawiam
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy ktoś z was ma nagrany może mecz 3D, który leciał w Anal+ ? Czy odtwarzany z dysku nie sprawia kłopotów ?
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Na początku w UPC nie chcieli się zgodzić, kazałem pani w telefonie przłączyć do działu rezygnaci. Powiedziałem, że w takim razie rezygnuje jak nie mogę skorzystać z nowych promocji.
Po dwóch dniach Pani zadzwoniła, że może zaproponować mi nową ofertę 3 w 1 tzn. mam HD na Maxa - czyli nagrywarka , internetz wi-fi 10mb + telefon + pakiet super hd za 147zł :)
to samo co wcześniej tylko więcej kanałów HD i szybszy internet o 2Mb i taniej o 50zł :)
tylko umowa na 24 mc:???:
pozdro!

Mozna wiecej... negocjuj... ja mam to samo co ty z canal+ HD za 149zl. Umowa na 24 miesiace (Canal+na 12)
 
Do góry