HD w UPC

REBUS82

New member
Ja placilem do tej pory podobnie jak inni, czyli 20zl za C+ HD. Promocja sie skonczyla, wypowiedzialem pisemnie umowe, dostalem propozycje na 30zl, ale nie skorzystalem. Pani powiedziala, ze taniej sie nie da, wiec sie pozegnalem z C+.

ale sam musiales dzwonic do dzialu utrzymania klienta czy jak wypowiedziales umowe to sami do ciebie zadzwonili?
 

marsz99

New member
po wypowiedzeniu umowy sami dzwonią do ciebie (u mnie na drugi dzień) i po krótkiej rozmowie odnośnie twego niezadowolenia z ceny itp. :) sami proponują nowe warunki, obniżki i wtedy zgadzasz się lub próbujesz coś jeszcze ugrać
 
Ostatnia edycja:

benk07

New member
tak, tak ... szkoda tylko, że nie da się skasować ustawionego programu do nagrania

A programik na iPhone'a jest świetny! Powiem więcej: REWELACJA!
Co do braku możliwości skasowania ustawionego nagrywania, to jest to bez znaczenia dla mnie, gdyż jest przecież opcja o wyższym priorytecie, którą zawsze można wykorzystać, jeżeli w miejsce uprzednio zaplanowanego nagrania chcemy aby nagrało się coś z innego kanału.
 

gemini4all

New member
Mi po 7 miesiącach podnieśli opłatę za Super HD. To co teraz trzeba do nich dzwonić, że chcę zrezygnować i niech przełączają do działu utrzymania klienta - tam poproszę o lepszą stawkę za to i załatwione? Ogólnie to z chęcią wziąłbym pełen pakiet kanałów (z Canal+, HBO itd.) gdzie można załatwić sobie lepszą stawkę na to? Ponieważ całość wyszłaby ponad 200zł :)
 

JGR

New member
Mi po 7 miesiącach podnieśli opłatę za Super HD. To co teraz trzeba do nich dzwonić, że chcę zrezygnować i niech przełączają do działu utrzymania klienta - tam poproszę o lepszą stawkę za to i załatwione?

Ja dokłądnie tak zrobiłem i zero odzewum ze strony UPC. Zadnej sensownej propozycji.
 

gemini4all

New member
Ale to co nikt nie oddzwonił nic nie proponował? Potem włączyłeś Super HD w nowej promocji? Teraz jest 21zł po co mam płacić 26zł za to samo...
 

JGR

New member
Ale to co nikt nie oddzwonił nic nie proponował? Potem włączyłeś Super HD w nowej promocji? Teraz jest 21zł po co mam płacić 26zł za to samo...

Nikt. Olałem ten cały Super HD :)
Zamiast zwiększać ofertę oni zmiejszyli o jedeł (na marginesie i tak lichy kanał- ale zawsze)... i podnieśli cenę ?!
 

tdrk14

New member
Proszę o radę, czy warto mi złożyć wypowiedzenie (zmiana regulaminu) Mam umowę 2 letnią do kwietnia 2012 roku. Pakiet TV: Max z nagrywarką HD - 75,70 (rabat 30,28), premium Canal+ - 25,23 (rabat do lipca 15,14), Super HD - 25,23. Internet Fiber Power 25 Mb/s - 60,49 (rabat 30,25), razem za wszystko płacę miesięcznie 186,65 zł. Dzwoniłem do biura utrzymania klienta to gościu powiedział, mam bardzo dobrą ofertę i gdybym zrezygnował to bym otrzymał droższą ofertę i musiał dokonać opłaty aktywacyjnej. Czy Waszym zdaniem ten pakiet za te pieniądze jest dobry, czy lepiej nie słuchać gościa i złożyć wypowiedzenie? Przy nowej ofercie zrezygnowałbym z Canal+ i zwiększył internet do 50 Mb/s.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Proszę o radę, czy warto mi złożyć wypowiedzenie Przy nowej ofercie zrezygnowałbym z Canal+ i zwiększył internet do 50 Mb/s.

Oto nowe koszty. Podłączenie 150 zł, Max PVR + 50 Mb = 150 zł + 20 zł SHD. Mam zatem lepszą propozycję. Max PVR + 50 Mb + TELEFON (do wyboru 240 min z komórkami albo darmowe wieczory po 18:00 i weekendy) = 160 + 10 zł SHD. Oczywiście instalacja ponownie 150 zł. Jeśli jesteś z W-wy to za ponowną instalację (na inną osobę) zapłaciłbyś mniej.
 

ha-mer

New member
Witam mam pytanko czy można przerzucić nagrane programy np. na pendrive bądź na laptopa ? posiadam tuner UPC z nagrywarką Cisco ?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Witam mam pytanko czy można przerzucić nagrane programy np. na pendrive bądź na laptopa ? posiadam tuner UPC z nagrywarką Cisco ?

Jest to wykonalne ale baaaardzo kosztowne (program odczytujący te pliki nie jest do ściągnięcia w sieci) a i tak wymagałoby demontażu twardziela. Zatem odpowiedź brzmi NIE. Rozwiązaniem może być stacjonarna nagrywarka bluray Panasa, ale trzebaby sprawdzić czy poradzi sobie z kodowaniem HDMI.
 

REBUS82

New member
Czy ktos placi za canal plus w nowej ofercie mniej niz 30zl gdyz konczy mi sie umowa i nie wiem czy zgodzic sie na 30zl czy mozna z nimi cos wynegocjowac jeszcze?
 

Skreedi

New member
Spytam się o coś co było wałkowane wiele razy ale może w końcu...?
Czy wiadomo cokolwiek o Eurosportach w HD oprócz "UPC prowadzi rozmowy"? Oprócz tego to kiedy można spodziewać się kanału FOX/FOX HD w UPC?
 

marsz99

New member
Oto nowe koszty. Podłączenie 150 zł, Max PVR + 50 Mb = 150 zł + 20 zł SHD. Mam zatem lepszą propozycję. Max PVR + 50 Mb + TELEFON (do wyboru 240 min z komórkami albo darmowe wieczory po 18:00 i weekendy) = 160 + 10 zł SHD. Oczywiście instalacja ponownie 150 zł. Jeśli jesteś z W-wy to za ponowną instalację (na inną osobę) zapłaciłbyś mniej.

dziwie się tą opłatą 150 zł, ja 2 tygodnie temu po złożeniu wypowiedzenia podpisałem nową umowę na
maxhd z nagrywarką, + 25MB + SHD + Canal
technik nie musiał przychodzić więc i opłata 0zł.
jak sądzę dla tdrk14 też wystarczą tylko zmiany online
 
Do góry