HD w UPC

eurozaurus

New member
@JanusPL Warto zwrócić uwagę, że wbrew informacji na stronie UPC, promocje z obrazka ('Wiosenny HIT w UPC!!!') przysługują także starym klientom z 3-m usługami, pod warunkiem zgłoszenia uczestnictwa przez telefon. Można o tym przeczytać w regulaminie (par. 3 pkt. 1d).
 

mario345

New member
Pomorska TV w sieci UPC Polska w Trójmiescie.

Kiedy wreszcie te DRĘTWE CIOŁKI z UPC wyloczą w Trójmieście TVN Warszawa ,co potrzebny tu tak jak pomnik Neptuna na Wawelu i wloczą nasz lokalny kanał - Pomorska TV z Gdańska dostępny już testowo w niektórych kablówkach w Gdańsku w tym np.Jarsat o sporym zasięgu oraz kaszubski CSBTV.Paranoja wogóle z tą UPC ,nadal od dawna brak lokalnej tv w oddziale w Trójmieście.Poza tym jakość TVP INFO Gdańsk nadal analogowa co dziwne, bo siedziba UPC na Czyżewskiego sąsiaduje z TVP INFO Gdańsk i sygnał tej tv jest nadawany także w DVB-T- Mux 3 w dużo lepszej rzeczywiście cyfrowej jakości.

Rafał Lademan Zaprasza na Trójmiejskie Derby Rugby
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie od dzisiaj możemy zapomnieć o wsparciu ze strony handlowców. Obecni klienci przestają ich interesować. Strategia firmy...
 

gemini4all

New member
Czy w UPC MediaBox HD da się ustawić dolby digital jako domyślną ścieżkę dźwiękową? Takie klikanie za każdym razem na kanale z filmem jest wnerwiające :)

BTW. Przydałaby się wreszcie wersja FULL PAKIET (wszystkie możliwe kanały) w UPC tak jak to ma Vectra, Cyfra+, Nka, cena do 150zł byłaby akceptowalna. Obecnie nie opłaca się brać wszystkich pakietów bo wyjdzie grubo ponad 200...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Przydałaby się wreszcie wersja FULL PAKIET (wszystkie możliwe kanały) w UPC tak jak to ma Vectra, Cyfra+, Nka, cena do 150zł byłaby akceptowalna. Obecnie nie opłaca się brać wszystkich pakietów bo wyjdzie grubo ponad 200...

Można mieć full pakiet dużo taniej. W zależności od tego jaki charakter przybiorą obecne zmiany wewnątrz upc to poinformuję o tych możliwościach za kilka dni albo dopiero we wrześniu. Dodam jedynie, że taki pakiet kosztuje od 90 do 120 zł bez PVR i 110-140 z. Oczywiście są to ceny przy braku netu i telefonu. W skrajnych przypadkach może być nawet jeszcze 15 zł taniej ale to już raczej utopia. Ja obecnie za taki pakiet płacę bez PVR 100 zł.
 
Ostatnia edycja:

gemini4all

New member
Jak 100zł? :) 100zł to ja płacę za Max HD bez PVR z Super HD, do tego net 25mbit za 40zł. A jak się ich pytałem o full pakiet kanałów to "oni nie mają" :) Może się nie zrozumieliśmy, przez full pakiet to ja mam na myśli wszystko co jest w ofercie, wszystkie hd, canal+, hbo, filmboxy itd.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jak 100zł? :) 100zł to ja płacę za Max HD bez PVR z Super HD, do tego net 25mbit za 40zł. A jak się ich pytałem o full pakiet kanałów to "oni nie mają" :) Może się nie zrozumieliśmy, przez full pakiet to ja mam na myśli wszystko co jest w ofercie, wszystkie hd, canal+, hbo, filmboxy itd.

Dokładnie wszystko... Max HD, Anal+, HBO, Cinemaxy, Filmboxy, Fikołki i SHD. Przez 2 lata za 100 zł potem 115...
 

chato.pl

New member
Dzisiaj, monter wymieniając mi modem, w związku z upgradem łącza z 25 na 50Mb, dał mi do podpisania nową umowę (stara wygasała by dopiero w sierpniu).
Konsultant zjechał mi z ceny za wszystko (tv, net i tel) o całe 16 zł
yrpgxe0031wn0tv0.gif
 

Jheth

New member
"...Nagrywane programy oczywiście tez traciły fonię. Wystarczyło jednak przełączyć na inny kanał a dźwięk wracał. ..."




Mam podobny problem z dźwiękiem. Po wybraniu przypomnienia o programie czyli mema.
Pokazuje się informacja o programie i czy przełączę czy NIE , na kilka sekund znika mi dźwięk ,
po prostu jest głucho!
Nieważne jak ustawię rozdzielczość (mam teraz 720p Standard) czy przełączę pobór mocy (mały czy duży) za nic w świecie nie mogę sobie poradzić.
Muszę dodać ,że mam zwykły odbiornik Grundig ale on mi chodzi normalnie bez dekodera.
Przyjmę każdą pomoc wszelkie sugestie !!!
UPC - bo opisałem im sytuację - twierdzi ,że taki problem może być wynikiem mojego starego odbiornika.
Nie miałbym o to do nich pretensji , gdyby technik od razu przy podłączeniu poinformował mnie o możliwych komplikacjach. Bo jeśli tak jest to wszystkie stare odbiorniki będą miały z tym problem.
Czekam na sugestie.
 

joshua

New member
Wiem że tu pewnie sami miłośnicy sportu... ale może są też jacyś z małymi dziećmi? :)
Ostatnio mój dwulatek zainteresował się telewizją - i ogląda najchętniej Baby First (kanał 667). Niestety, bardzo często wizja z fonią jest rozjechana (nawet o sekundę lub więcej), a jeszcze częściej jest pixeloza lub zupełnie brak sygnału (a w gratisie cyfrowe zakłócenia). A gdy nie ma żadnych problemów, to obraz często haczy jak quake na 386 :) Dzieje się tak tylko na baby first, na sąsiednich kanałach dziecięcych wszystko ładnie bangla. Czy tylko u mnie się dzieją takie cuda?
 

Rosool

New member
Konczy mi sie paczka canal plus jakie promocje ktos dostal z upc negocjujac cene na ta usluge?

miesiąc temu przedłużałem. Miałem c+ HD za 20zl przez 12m-cy. Jak wiadomo ostatnio ceny znacznie wzrosły. Po 3 tygodniach targów udało się zejść do 24zł za SD i 30zł za HD, jednak konieczne było postraszenie wypowiedzeniem umowy.
 

szewol

New member
Bez reklam
Konczy mi sie paczka canal plus jakie promocje ktos dostal z upc negocjujac cene na ta usluge?

To co pisze Rosool jest prawdą. Canal+ z HD po wypowiedzeniu umowy dają za 30 zł ;). Wcześniej "kuszą" promocjami za 33 zł i 32 zł. Niby nie dużo, ale jak można mieć. I od razu lepiej dzwoń do Działu Utrzymania Klienta (32 4949937), a nie sprzedaży bo tam zawsze mają droższe oferty i robią problemy. Taka dziwna polityka największego operatora - jak postraszyć, ugrasz więcej.
 
Ostatnia edycja:

REBUS82

New member
To co pisze Rosool jest prawdą. Canal+ z HD po wypowiedzeniu umowy dają za 30 zł ;). Wcześniej "kuszą" promocjami za 33 zł i 32 zł. Niby nie dużo, ale jak można mieć. I od razu lepiej dzwoń do Działu Utrzymania Klienta (32 4949937), a nie sprzedaży bo tam zawsze mają droższe oferty i robią problemy. Taka dziwna polityka największego operatora - jak postraszyć, ugrasz więcej.


nikomu ponizej 30zl nie udalo sie wynegocjowac?
 

nadine

New member
Ja placilem do tej pory podobnie jak inni, czyli 20zl za C+ HD. Promocja sie skonczyla, wypowiedzialem pisemnie umowe, dostalem propozycje na 30zl, ale nie skorzystalem. Pani powiedziala, ze taniej sie nie da, wiec sie pozegnalem z C+.
 
Do góry