HD w UPC

marcink121

New member
Mam ten pakiet FilmBox z satki i szczerze jeszcze nic nie oglądem bo nie bardzo jest co a żeby jeszcze chcieć za to 15zł, w porównaniu do np paczki HBO (30zł) nie mówiąc o Cyfrze+ (25zł) to powinni jeszcze dopłacać za chętnych na pakiet filmbox aby SPI mogło się pochwalić dużą ilością abonentów. Ciekawi mnie jakim kluczem to jest ustalane..
 

piotr818

New member
Bez reklam
Za 6 no może 7 zł mogę się zastanowić a tak poważnie z pakietem canal+ boxy nie mają szans tam nawet za 25zł wiem za co płacę.
 

pilifs

New member
Dobry wieczór,

czy ktoś z "iluminati" na forum (brodacz, ssja...:) mógłby mi podpowiedzieć, czy warto teraz podpisywać umowę na 2 lata (maxhdrec + net25) za 135,-?
Skończyła mi się dziś umowa i wg bok nie podpisując nowej, będę płacił (za stary=lepszy maxhdrec + net5) 160,-. A może lepiej zobowiązanie na rok (maxhdrec + net5) za 136,-? Do nowej umowy dojdzie superhd i pewnie przedłużymy pakiet c+. Po rezygnacji z c+ zaproponowali cenę 20,-/msc.
Ogólnie co zrobić, by za miesiąc, dwa nie czuć się wydmuchanym?
 

JGR

New member
Dobry wieczór,

czy ktoś z "iluminati" na forum (brodacz, ssja...:) mógłby mi podpowiedzieć, czy warto teraz podpisywać umowę na 2 lata (maxhdrec + net25) za 135,-?
Skończyła mi się dziś umowa i wg bok nie podpisując nowej, będę płacił (za stary=lepszy maxhdrec + net5) 160,-. A może lepiej zobowiązanie na rok (maxhdrec + net5) za 136,-? Do nowej umowy dojdzie superhd i pewnie przedłużymy pakiet c+. Po rezygnacji z c+ zaproponowali cenę 20,-/msc.
Ogólnie co zrobić, by za miesiąc, dwa nie czuć się wydmuchanym?

Ja podpisałem ostatnio na rok. Mimo, ze 10zł drożej niz na dwa lata.
Za rok może się dużo zmienić, a wtedy bedę negocjował ponownie :)
 

pilifs

New member
Dziękuję JGR za szybką odpowiedź. Też mi się wydaje, że rok zobowiązania to max, przy tak szybko rosnącej prędkości netu. Teraz tylko pytanie, czy czekać kilka dni, czy przedłużać już jutro?

Pozdrawiam
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dobry wieczór,

czy ktoś z "iluminati" na forum (brodacz, ssja...:) mógłby mi podpowiedzieć, czy warto teraz podpisywać umowę na 2 lata (maxhdrec + net25) za 135,-?
Skończyła mi się dziś umowa i wg bok nie podpisując nowej, będę płacił (za stary=lepszy maxhdrec + net5) 160,-. A może lepiej zobowiązanie na rok (maxhdrec + net5) za 136,-? Do nowej umowy dojdzie superhd i pewnie przedłużymy pakiet c+. Po rezygnacji z c+ zaproponowali cenę 20,-/msc.
Ogólnie co zrobić, by za miesiąc, dwa nie czuć się wydmuchanym?

Napisałem, że od poniedziałku będzie się działo, więc radzę poczekać te 4 dni...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Piątek wieczór, więc już konkurencja nie pracuje a zatem...

To co już wyczailiście to tylko czubek góry lodowej. Cały bajer będzie polegał na tym, że w poniedziałek ruszy kampania jesienna !!! Tak, jesień w sierpniu. Ale nowe promocje mogą część z Was rozczarować. Dużych zmian nie będzie. Ale zawsze taniej...
 

marcink121

New member
To co już wyczailiście to tylko czubek góry lodowej. Cały bajer będzie polegał na tym, że w poniedziałek ruszy kampania jesienna !!! Tak, jesień w sierpniu. Ale nowe promocje mogą część z Was rozczarować. Dużych zmian nie będzie. Ale zawsze taniej...


A napisałeś, że się będzie działo od poniedziałku a teraz, że dużych zmian nie będzie i co gorsza mogą nas rozczarować. Czyli lipa pewnie na nic ciekawego poza skromną obniżką ceny liczyć nie można.. Ale mnie to nie dotyczy..
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodaczowi najprawdopodobniej chodzilo iz od od poniedzialku bedzie sie duzo dzialo ,ale nie co do promocji...

Brodacz za dobrze was zna by napisać, że promocje będą super. Nawet gdyby upc dawało 50 Mb z Maxem za free to zawsze pojawiliby się tacy, co zaczęliby marudzić, że bez SHD i szkoda, że nie 120Mb.
 

szewol

New member
Bez reklam
Brodacz za dobrze was zna by napisać, że promocje będą super. Nawet gdyby upc dawało 50 Mb z Maxem za free to zawsze pojawiliby się tacy, co zaczęliby marudzić, że bez SHD i szkoda, że nie 120Mb.

Nie czarujmy się, UPC to nie firma charytatywna. Musi zarabiać :D
I tak uważam, że Max HD z nagrywarką i 25 Mb/s w cenie 135 to jedna z lepszych cenowo promocji, dla tych co chcą mieć dwie usługi w dobrej cenie.

Mimo wszystko zmiany idą w dobrym kierunku. Teraz tylko Eurosporty HD i telewizja "n", a oferta będzie najlepsza. A już tak jest bardzo dobrze ;)
 
Do góry