HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
w ramach pakietu z HBO jest hbo on demand w cenie, ale poza tym wszystko jest platne. słono

Mylisz się.
HBO darmowe dla abonentów HBO
Disney na żądanie - darmowe dla wszystkich
National Geographic - większa część programów darmowa, mniejsza część płatna
TVN - większa część płatna, czasami promocje (np. obecnie serial "Magda M.")

Przy każdej pozycji jest informacja "nzak tzw. ptaszka" - oznacza, że pozycja jest darmowa. W przypadku pozycji płatnych widnieje cena np. 2,5 zł. Także w przypadku płatnych pozycji abonent jest proszony o podanie kodu PIN.
 

Logoth

New member
Mylisz się.
HBO darmowe dla abonentów HBO
Disney na żądanie - darmowe dla wszystkich
National Geographic - większa część programów darmowa, mniejsza część płatna
TVN - większa część płatna, czasami promocje (np. obecnie serial "Magda M.")

Przy każdej pozycji jest informacja "nzak tzw. ptaszka" - oznacza, że pozycja jest darmowa. W przypadku pozycji płatnych widnieje cena np. 2,5 zł. Także w przypadku płatnych pozycji abonent jest proszony o podanie kodu PIN.

ok, powiem inaczej... wszystko interesujące/nowe jest płatne. poza HBOvod w cenie HBO
 

komar12

New member
Sprawdzałem na każdym FREE i cały czas tylko Proszę czekać.Znalazłem forum i dużo ludzi tak ma , najczęstszą przyczyną jest złe podłączenie.Muszę zadzwonić do Bok albo maila im puszczę bo dodzwonić się ciężko do UPC.Robiłem też test na stronie 873 ,ale wszystko OK

DZIAŁA :p:p wyłączyłem z prądu , zrobiłem test od nowa i po 3 sek program się uruchamia
 
Ostatnia edycja:

komar12

New member
Pomocy!!. Przeniosłem dekoder do innego pokoju,podpiąłem ten kabel który był wpięty w tv, przepiąłem w puszce UPC pod gniazdo które pod które był podpięty pierwszy tv , dekoder działa ale nie ma wszystkich kanałów,na niektórych jest napis ,że Brak sygnału.Czy może mieć wpływ na to kabel??Kabel na którym jest wszystko OK jest gruby i sztywny ,a kabel w innym pokoju jest cienki i giętki.Robiłem restart dekodera i nic ,dalej nie ma wszystkich kanałów.
 

lepp

New member
Bez reklam
Najprawdopodobniej wina kabla. Ja przenosiłem dekoder nawet pod inny adres i nie było z niczym problemu.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Powrót Trola !!!

Witajcie. Coś wiem ale nie powiem. Przekonacie się sami już w poniedziałek. Będzie się działo...
 

ssja

New member
następne nowosci programowe będą niebawem ale nie w ponoiedziałek na sto procent co do netu jesienia tak prędkosci wzrosna ...mysle że nie warto podgrzewac niepotrzebnie oczekiwań
 

szewol

New member
Bez reklam
hmmmm... pożyjemy, zobaczymy...
Na mój nos może chodzić o telewizję "n" (w sieci Toya już od 1 sierpnia)
 
Ostatnia edycja:

topfx

New member
UPC zaoferuje nagrywanie na odległość

media2.pl/media/67083-upc-zaoferuje-nagrywanie-na-odleglosc.html]UPC zaoferuje nagrywanie na odległość - UPC Polska - Media2.pl[/url]
 
Do góry