HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Serwis interaktywny od dzisiaj na kanale 14

Lub po naciśnięciu klawisza "interactive". Wiadomości prosto od PAP.
 

szewol

New member
Bez reklam
Uważam, że szkoda miejsca na kanały typy TVN HD+1 i TVP HD+1.
No chyba, że w przyszłości,, gdy UPC "uzupełni swoją ofertę" o najważniejsze braki Eurosport HD, AXN HD i kanały telewizji "n". Później mogą sobie wsadzać co chcą ;).

CO do nowych kanałów...
28 lipca wyłączają Discovery World z analogu, a 31 lipca kanał Jetix Play. Czyli dwie nowe częstotliwości dla nowych kanałów w cyfrze. Po tym terminie można spodziewać się kolejnych nowości.

PS. Swoją drogą dziwi mnie data 28 lipca na wyłączenie Discovery World. DO tej pory zazwyczaj czyniono to na koniec miesiąca. Ale to może oznaczać, że chcą coś przygotować na początek sierpnia. Być może by wyprzedzić sieć Toya, która telewizję "n" wprowadza do oferty 1 sierpnia.
 

szewol

New member
Bez reklam
Na innej stronie ktoś napisał "niebawem EUROSPORT HD I EUROSPORT2 HD lącznie z serwisem VOD i nie jest to wcale bajka".

Więc może jeszcze w tym miesiącu ;)
28 lipca z analogu znika Discovery World, 31 lipca Jetix Play. Wszystko "pod cyfrę".
Można się spodziewać, że sierpień będzie także gorący ;)
 

Rintin

New member
Czy dekoder philips hd grzeje sie wam ? szczegolnie pod spodem z prawej jego strony dotkne reka i jest goracy ?.Normalny objaw ?
 

jacecek

New member
Naciśnij MENU, następnie wybierz z klawiatruy numerycznej 1 7 8 9. Po ok. 3 sekundach ukaże Ci się tabelka z różnymi danymi (m.in. temperatura dekodera). U mnie aktualnie pokazuje 47 st. C.
Czy to dużo, czy mało - nie wiem - nie mam punktu odniesienia. W każdym razie dekoder działa - oglądam mecz Rosja -Kuba na Polsat Sport HD i wszystko jest OK.
 

Logoth

New member
Czy dekoder philips hd grzeje sie wam ? szczegolnie pod spodem z prawej jego strony dotkne reka i jest goracy ?.Normalny objaw ?

jesli jest w cieniu i ma przewiew (nie na inych/pod innymi urzadzeniami) to nie powinien bys zbyt goracy, ale jesli polozysz na nim ksiazke,. to sie zagrzeje i zawiesi.
 
Do góry