HD w UPC

juzeg76

Member
Witam, wczoraj miałem okazję zobaczyć jak wyglądają kanały HD w "n-ce". Sam mam od prawie roku UPC i powiem szczerze, że wszystkie kanały w HD u mnie są jakieś takie "mleczne", rozmazane, a najbardziej chyba TVN HD. Zdecydowanie "ostrzej" i lepiej to wygląda na N-ce. Czy ktoś też to zauważył?


mam stary max hd i N-ke tak samo ustawione parametry gniazd HDMI i powiem tak ze UPC nadaje HD bardzo porzadnie obraz HD jest ok oczywiscie kiedy nie robi sie pikseloza . na N-ce ze tak napisze mam takie Soft HD czyli takie minimalne HD które spełnia jakosc HD , W N zaleta jest to że nie wiem co to piksele obraz bez zakłoecen ale jakis taki w porownaniu do UPC ze tak ujme bez mocy taki delikatny , ale jakas godzinke temu na Eurosporcie 2 w HD szły rugby swietnie sie to oglada w porownaniu do 16/9 upc , wole 48 dac za calą N niz 25 za te Shd z moda i skrzypcami ....
 

bosak-nt

New member
Gdańsk - Suchanino dokładnie to samo.w tej chwili próbuje obejrzeć Nieustraszonych Braci Grimm na TVP 2 i co chwile pikseloza i przeskoki.i tak jest od 3 dni na większości programów.
 

Logoth

New member
Logoth o czym bredzisz kolego?Nigdy o czyms takim nie słyszałem - albo ktos ci głupot nagadał albo sami sobie jakies dziwne rzeczy wywnioskowaliscie - u mnie (WWA) od samego początku pakiet MAX HD miał zawierac wszystkie kanały kablówki(prócz tych dodatkowo płatnych jak HBO czy Canal+) w tym kilka kanałów HD....nigdy i nikt nie wspomniał nawet że wszystko ma byc w HD tym bardziej że wiele telewizji na tamten moment nawet nie nadawało w HD.....plotki plotki a potem wnioskujecie takie bzdury
nawet UPC nigdy nie wspomniało o czyms takim.....
śmiac mi się z was chce(bez obrazy)

brednie

z pakietow:
select
max/max hd

zrobili
select (hdlol)
max (hdlol)
super hd.

kanaly hd ubyly z max hd i przeszly do super. zamiast podniesc cene max hd i trzymac wszystkie.

nikt nie obieca, ze super hd sie powiekszy, eurosport/n/tvp moga wejsc w mega hd zaraz jak podpisze 24msce na super hd. ;/
 

voyagerPit

New member
.....kanaly hd ubyly z max hd i przeszly do super. zamiast podniesc cene max hd i trzymac wszystkie.

nikt nie obieca, ze super hd sie powiekszy, eurosport/n/tvp moga wejsc w mega hd zaraz jak podpisze 24msce na super hd. ;/

Nie masz racji, bo wszędzie są informacje, że pakiet Super HD bedzie powiększany o nowe kanały HD, np:
UPC o płatnym pakiecie Super HD - UPC - Media2.pl

A co do umowy na Super HD, to wcale nie musisz podpisywać umowy na dwa lata!;
Po pierwsze możesz bez zobowiązania płacić po 25zł/m-c i w każdej chwili zrezygnować, jak przestanie pasić,
po drugie możesz podpisać umowę na rok: 3 m-ce po 0zł, 6 m-cy po 20zł , 3 m-ce po 25zł

Jak się chce można wybrać najlepszą dla siebie opcję.
 

piotr818

New member
Bez reklam
Nie masz racji, bo wszędzie są informacje, że pakiet Super HD bedzie powiększany o nowe kanały HD, np:
UPC o płatnym pakiecie Super HD - UPC - Media2.pl

A co do umowy na Super HD, to wcale nie musisz podpisywać umowy na dwa lata!;
Po pierwsze możesz bez zobowiązania płacić po 25zł/m-c i w każdej chwili zrezygnować, jak przestanie pasić,
po drugie możesz podpisać umowę na rok: 3 m-ce po 0zł, 6 m-cy po 20zł , 3 m-ce po 25zł

Jak się chce można wybrać najlepszą dla siebie opcję.


Poczekamy zobaczymy średnia w UPC to 14 miesięcy presingu abonentów.
 

Wicuch

New member
dzisiaj dwa błędy karty klucz na philipsie z hd :/
czy ktoś ma może podobny problem ? jak dotąd nie występował.
 

geffer

New member
Witam ... aktualnie jestem posiadaczem cyfrowej telewizji z upc :D dodatkowo mam w domu telewizje N z wszystkimi pakietami :) ... co jak co ale spodziewalem sie lepszej jakosci po UPC ... kanaly takie jakies szare i rozmyte ... :/ ... pozatym ten Canal + Sport HD i Canal + Film HD to tez jakas sciema ... jesli porownac mecz ktory leci na canale a na n sporcie to n'ka miazdy canaly bez niczego ... tu moje pytanie : czy cyfra + oferuje taka sama jakosc owych kanalow ( canaly+ ) jak i UPC ?? mam nadzieje ze jak bedzie lecial jakis sztos w telewizji ( dzisiaj wieczorkiem zapowiedz ) to jakosc bedzie jakas juz fajna i bedzie mozna to ogladnac :)
 

Logoth

New member
Nie masz racji, bo wszędzie są informacje, że pakiet Super HD bedzie powiększany o nowe kanały HD, np:
UPC o płatnym pakiecie Super HD - UPC - Media2.pl

A co do umowy na Super HD, to wcale nie musisz podpisywać umowy na dwa lata!;
Po pierwsze możesz bez zobowiązania płacić po 25zł/m-c i w każdej chwili zrezygnować, jak przestanie pasić,
po drugie możesz podpisać umowę na rok: 3 m-ce po 0zł, 6 m-cy po 20zł , 3 m-ce po 25zł

Jak się chce można wybrać najlepszą dla siebie opcję.

ja nie mam pretensji o brak pakietow i promocji, tylko o ich ciagle zmiany. czlowiek musi sie pilnowac, bo inaczej nawet nie wie co sie dzieje.
kupujac max hd tez dali do zrozumienia, ze ten pakiet bedzie zawsze max. owszem, nie zdrozal, ale dla wielu ludzi podwyzka o koszty bylaby normalna, a nie kolejny pakiet.

przy okazji...

zamowilem wymiane multiroom sd na hd, i pakiet super hd. kobitka byla mila jak zwykle, ale nie probowala mi wcisnac niczego na sile... zazwyczaj musze odmawiac hbo/c+/xxx itp/itd piec razy, a teraz szybko i bezproblemowo. szok. ;)

ciekawe co to za dekoder hd bez nagrywarki mi zamontuja ;)
 

yacek _b

New member
Witam ... aktualnie jestem posiadaczem cyfrowej telewizji z upc :D dodatkowo mam w domu telewizje N z wszystkimi pakietami :) ... co jak co ale spodziewalem sie lepszej jakosci po UPC ... kanaly takie jakies szare i rozmyte ... :/ ... pozatym ten Canal + Sport HD i Canal + Film HD to tez jakas sciema ... jesli porownac mecz ktory leci na canale a na n sporcie to n'ka miazdy canaly bez niczego ... tu moje pytanie : czy cyfra + oferuje taka sama jakosc owych kanalow ( canaly+ ) jak i UPC ?? mam nadzieje ze jak bedzie lecial jakis sztos w telewizji ( dzisiaj wieczorkiem zapowiedz ) to jakosc bedzie jakas juz fajna i bedzie mozna to ogladnac :)

teraz tutaj się żalisz ? niektórzy nie podzielaja twojego zadania

Forum MediaSwiat :: Zobacz temat - Pogaduchy o ofercie UPC - chwalę lub sie żalę
 

juzeg76

Member
polsat sport hd

witam , mam pytanie odnosnie kanalu ps hd , czy tez macie taka kasze na zblizeniach lub na ciemnych kolorach teraz leci na zywo np siatkowka i kasza niesamowita przy blizszych ujeciach a w zasadzie wszystko co produkuje polsat sam bo transmisje z zagranicy lub material ktory nie jest w hd wyglada ok , to samo z hd przekaz z zagranicy jest ok , a polsat to ja nie wiem czy maja jakies kamery do kitu czy nie potrafia tego nadawac w hd , macie jakies zdanie w tym temacie , produkcje polsatu sport w hd obraz stry i ogolny plan super ale goscia czarna marynarka cala sie swieci kasza ,
 

biopal123

New member
umnie tak samo z ta kasza szczegolnie wlasnie na polsatach,wyglada to paskudnie.mocna zmniejszyc ta kasze poprzez ustawienie rozdzielczosci na 720 p.
 

juzeg76

Member
umnie tak samo z ta kasza szczegolnie wlasnie na polsatach,wyglada to paskudnie.mocna zmniejszyc ta kasze poprzez ustawienie rozdzielczosci na 720 p.

dzieki sprobuje i do tego zjechac kontrast ale wtedy to juz obraz robi sie mdły , cos z tymi Polsatami jest nie tak ale to chyba wina nadawcy bo transmisje z zagranicy w HD jak sie czasami zdarza w PSHD wygladaja super , tak wiec dziwne to troche czy oni w Polsacie tego nie widza ....
 

Logoth

New member
VoD w aglomeracji katowickiej od wakacji podobno.

dostalem nowy multiroom hd bez nagrywarki. malutki i szybki, jak na razie bardzo fajny.
 

lepp

New member
Bez reklam
Odpaliłem sobie na próbę VOD Kac Vegas w HD kosztowało 12zł. Wg mnie jakieś 4 zł za dużo. Ale cena do przeżycia. Na minus brak napisów i oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Czy tak jest we wszystkich filmach? Na plus całkiem spory wybór, szkoda tylko, że nowości nie pojawiają się w tym samym czasie co w wypożyczalniach.
 

emza4

New member
Odpaliłem sobie na próbę VOD Kac Vegas w HD kosztowało 12zł. Wg mnie jakieś 4 zł za dużo. Ale cena do przeżycia. Na minus brak napisów i oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Czy tak jest we wszystkich filmach? Na plus całkiem spory wybór, szkoda tylko, że nowości nie pojawiają się w tym samym czasie co w wypożyczalniach.
Tak, tak jest na wszystkich filmach:( Dodatkowo na początku VODu było znacznie więcej filmów w HD-ostatnio (2,3 miesiące) jest z tym coraz gorzej.
 
Do góry