HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
czy ktokolwiek robil upgrade multiroom z normal do hd? potrzeba nowej umowy?

Ja w ramach multiroom robiłem przejście ze standardowego na Multiroom HD. Da się. Nawet dali mi promocyjną cenę wymiany. Ale promocja jest tylko w dziale utrzymania klienta, a nie w dziale sprzedaży.

I od razu ostrzegam. Na głównym dekoderze mam "stary max hd", niestety na nowym dekoderze aktywowany jest już nowy pakiet Max HD tylko z trzema kanałami HD.
 

tomek_fcb

New member
A przed tą całą akcją to jaką miałeś umowę Z UPC (na czas nieokreślony)? Tzn. w jaki sposób cię dotknęła ta podwyżka? Jeśli to gdzies już opisałeś to pewnie mi umknęło.
Miałem umowę terminową 12miesięcy która kończyła się w październiku tego roku. Na tv Max HD PVR i FP25 miałem zniżkę 10% do tego C+ i Multiroom HD PVR. Jeśli dostałeś maila od UPC z informacją o podwyżce to Ciebie nowe promo także obowiązuje wystarczy dobrze pokombinować bo mi na początku Pani zaproponowała jedynie zwiększenie rabatu na 15% co mnie nie satysfakcjonowało, ale dopiąłem swego :D
 
Ostatnia edycja:

tomek_fcb

New member
Ja w ramach multiroom robiłem przejście ze standardowego na Multiroom HD. Da się. Nawet dali mi promocyjną cenę wymiany. Ale promocja jest tylko w dziale utrzymania klienta, a nie w dziale sprzedaży.

I od razu ostrzegam. Na głównym dekoderze mam "stary max hd", niestety na nowym dekoderze aktywowany jest już nowy pakiet Max HD tylko z trzema kanałami HD.
Potwierdzam! Dzwonić od razu do działu utrzymania klienta! Instalka/wymiana dekodera pewnie jak u mnie 50zł ;) Ja na Twoim miejscu bym się z nimi kłócił, w multiroomie jest dokładnie napisane, że masz dostęp do takich samych kanałów jak na pierwszym dekoderze, więc coś dziwnie mi to wygląda w Twoim przypadku.
 
Ostatnia edycja:

Robkas

New member
Ja mam Max z nagrywarką do tego neta25 i tel non stop do pazdziernika i własnie myslalem ze rozwiąze z nimi teraz umowe i wezme opcje "dobry wybór" ale cos mi wciskają ze nie da rady bo nową umowe moge podpisac dopiero po upływie 3 miesięcy??? Pewnie jak dzis zadzwonie to dowiem sie czegos innego.
 

emza4

New member
Ja mam Max z nagrywarką do tego neta25 i tel non stop do pazdziernika i własnie myslalem ze rozwiąze z nimi teraz umowe i wezme opcje "dobry wybór" ale cos mi wciskają ze nie da rady bo nową umowe moge podpisac dopiero po upływie 3 miesięcy??? Pewnie jak dzis zadzwonie to dowiem sie czegos innego.
Świeżo po rozmowie z działem utrzymania klienta. Jedyne co chcieli mi wcisnąć to C+ za 2x5zł i 10x29,90 zł - "dałem im czas zeby się zastanowili i skonsultowali" i po minucie była już cena 19,90 zł:) A tak po za tym to standard: TV Max hd+net25MB = 135zł, Super HD 2x0, 6x20, a potem po 25 zł. Za wszystko 10 zł oplaty aktywacyjnej.
W sumie nawet jestem zadowolony, bo płaciłem 167zł za Max hd i 2MB net i C+, a będzie 175 zł (usredniając pakiet super HD).
 

chelseaadam

New member
Wie ktoś może czy można zamówić pakiet "dobry wybór" za 135zł(Max z nagrywarka i Internet 25MB/s) i dorzucić do tego telefon czy jak już się bierze 3 usługi to nie dają pakietu "dobry wybór"?
 

Logoth

New member
Też się tego obawiam, ale skoro UPC zapowiedziało, że kolejne kanały HD będą się pojawiać w pakiecie Super HD to nie powinni nic kręcić i zmieniać bo sobie sami pętlę na szyję zaciskają! Ja zmieniałem multiroom ale z Philipsa z nagrywarką HD na ten nowy dekoder Pace HD i umowa leci na nowo 12 miesięcy w promo dostałem za 20zł.

wczesniej zapowiadali, ze bedzie wiecej kanalow w max hd, nigdy nie wierz w obietnice korporacji ;p.

ja mam max hd+multiroom sd+50mbit+telefon za 100+25+120,

kupuje drugi tv hd wiec potrzebuje multiroom hd i super hd... powinno byc 270zl jesli telefon bedzie darmo...

kurzcze drogo jak na pakiet bez c+/hbo/adult...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nadzieję można mieć zawsze.

Brodacz, wiesz może co z kanałami n-ki? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja na pojawienie się tych kanałów w UPC?

Problem w tym by włodarze n-ki zrozumieli, że tylko 60 % mieszkańców blokowisk ma możliwy dostęp do ich usług. Wciąż uważają, że jak będzie w kablu to zyski spadną. Bo jak tylko w sieci pojawia się info o wejściu do upc, to sprzedaż w dużych miastach staje... Są przecież osoby, które nie zmienią mieszkania tylko dlatego, że nie mają okien na południe. A za pakiet n-ki w kablu chętnie by dopłaciły.
 

tomek_fcb

New member
Problem w tym by włodarze n-ki zrozumieli, że tylko 60 % mieszkańców blokowisk ma możliwy dostęp do ich usług. Wciąż uważają, że jak będzie w kablu to zyski spadną. Bo jak tylko w sieci pojawia się info o wejściu do upc, to sprzedaż w dużych miastach staje... Są przecież osoby, które nie zmienią mieszkania tylko dlatego, że nie mają okien na południe. A za pakiet n-ki w kablu chętnie by dopłaciły.
W innych kablówkach kanały N są dostępne więc śmieszne to tłumaczenie:razz:
 

szewol

New member
Bez reklam
Gadanie...

Z cały szacunkiem, ale dla nadawcy lepiej mieć parę złociszy od gniazdka kablowego, niż nie mieć nic. Tym bardziej, że nie muszą tracić kasy na "zdobywanie" klienta, bo to w takim przypadku zadanie operatora kablowego. Już dawno zrozumieli to Cyfrowy Polsat czy Cyfra+, które swoje kanały dają do kablówek od dawna. I żyją, zarabiają, zdobywają klientów. Wreszcie... ile osób decyduje się porzucić kablówkę na rzecz telewizji "n" tylko dla jednego czy dwóch kanałów.

PS. Przypomnę, że pierwsze kanały "n" są już od dawna w kablu - nSport i nSport HD obecne są w sieciach Vectra, Multimedia Polska oraz Inea. Więc jak się chce to można.
Co innego jest praktyka UPC. Wszak nie można otrzymać wszystko za psie pieniądze od nadawcy, a samemu ciągnąc kupę kasy od abonentów. Prawda? :evil:
 
Ostatnia edycja:

marcepanek

New member
Nie wiem jak tam u Was, ale u mnie od kilku dni nie występuje już rzeczona pikseloza nalotowa, uprzykrzająca przez dłuższy czas odbiór na niektórych kanałach cyfrowych UPC...
Naprawili z okazji 1 maja, or something?
:D
 

brodacz

Active member
Bez reklam
ito w tez w duzych kablowkach jak Multimedia i Vectra

A czy w obu tych kablówkach są cyfrowe Polsaty Sport i może też w wersji HD ? Problemem nie jest wrzucenie jednego kanału (wystarczy wycofać Polsat) lecz całej paczki. Tamte kablówki miały do wyboru płacić dużą kasę za sport Polsatowi lub n-ce. Wybrali tę drugą. UPC walczy o to by obie platformy były w kablu.
 

ErykKRK

New member
Nie wiem jak tam u Was, ale u mnie od kilku dni nie występuje już rzeczona pikseloza nalotowa, uprzykrzająca przez dłuższy czas odbiór na niektórych kanałach cyfrowych UPC...
Naprawili z okazji 1 maja, or something?
:D


Ja wlasnie to zauwazylem szczegolnie na C+ bo tam to bylo nie do wytrzymania, a teraz jest ok, ciekawe co to sie porobilo:) Wazne ze na +.
 
Do góry