HD w UPC

Logoth

New member
Powalcz z UPC o "Dobry wybór" czyll:
- telewizja cyfrowa MAx HD z nagrywarką za 75 zł
- Internet 25 Mb/s za 60 zł
RAZEM: 135 zł
Umowa niestety na dwa lata.

niestety 'max' ma teraz mniej hd niz mial, wiec raczej trzeba super hd brac, lub bez hd.

domyslam sie, ze kiedy dojdzie eurosport hd to w dodatkowym pakiecie max+super+extra hd ;/
 

tomek_fcb

New member
Brodaczu czy masz jakieś dalsze informacje odnośnie nowych kanałów ( m.in. "pakiet N" )? Rozważam złożenie wymówienia na usługi UPC z powodu zmian w cenniku, jednak jeśli coś ciekawego dołączy do oferty to wtedy zdecyduję się na "Dobry wybór" to co mam obecnie (multiroom HD, C+) i Super HD
 

biopal123

New member
a jak ktos ma jeszcze jes zwiazany z umowa na canal + to moze tak samo juz napisac UPC wypowiedzenie na tv z powodu podwyzki od czerwca?mam umowe na canal + ,tv cyfowa i net do konca lipca.
 

ErykKRK

New member
Nie powiedzial bym zeby oni to brali jako jedna usluge. Umowa jest na caly pakiet a nie na kazda z uslug osobno. Ja mialem telefon, net i tv - zlozylem wypowiedzenie na umowe abonencka i po problemie. Pani zadzwonila i powiedziala ze z przykroscia przyjeli rezygnacje, ze uslugi zostana wylaczone z dniem 1 czerwca, ale moze mnie przekona do pozostania. Czyli wypowiedzenie umowy jest na wszystko a nie tylko na tv.
Powiedzialem ze ok jesli ma dobra oferte na tv i net bez telefonu. Oczywiscie dostalem dobry wybor, 120 zl bez nagrywarki, + C+ za 19.90 i SHD 2 miesiace gratis, potem 6 miesiecy 20 zl a 4 za 25.
Wiec jestem zadowolony.
 

benk07

New member
Wybaczcie lamerskie pytanie. Jestem abonentem UPC dopiero od 3 tygodni (stara wersji promocji "Dobry wybór" - z 6 kanałami HD w pakiecie MAX) i już nie kumam, ale czy też mam się spodziewać podwyżki na pakiet TV?
Czy jednak do końca umowy (24 miesiące) będę płacił tyle, na ile podpisałem cyrograf - 60 zł net + 75 zł MAX HD z PVR?
 

Robkas

New member
Dzwoniłem do upc dwa razy w odstępie kilku dni i za kazdym razem dostawalem informacje ze wypowiedzenie podlega tylko tv a reszta moze byc rozwiązana ale wtedy bede płacił kare za zerwanie umowy na internet i telefon.Mało tego pani podała mi swoje dane tzn imie nazwisko i numer pracownika w momencie gdybym stwierdził ze wprowadziła mnie w błąd.Niech ktoś zadzwoni i do upc i potwierdzi lub zdementuje to co ja pisze bo juz sam nie wiem jak jest faktycznie.Jak wiadomo czasem mówią tak a za pare minut inaczej.....juz pare razy tak miałem wiec czekam na to ze ktos wykona tel i sie podzieli swoimi wrazeniami z rozmowy z nimi.

Ha ha no nie moge zadzwonilem sam do nich i pani zapytala co jest najtańszą usługa w moim pakiecie??odpowiedzialem ze telefon....i dostalem odpowiedz ze moge wypowiedziec umowe na wszystkie trzy usługi.Na pytanie po jakim czasie moge podipsac nową umowe dostalem odpowiedz ze 3 mc chyba ze ktos inny z domowników wezmie na siebie nową umowe.Za kazdym razem co innego gadają.eh
 
Ostatnia edycja:

biopal123

New member
Dzwoniłem do upc dwa razy w odstępie kilku dni i za kazdym razem dostawalem informacje ze wypowiedzenie podlega tylko tv a reszta moze byc rozwiązana ale wtedy bede płacił kare za zerwanie umowy na internet i telefon.Mało tego pani podała mi swoje dane tzn imie nazwisko i numer pracownika w momencie gdybym stwierdził ze wprowadziła mnie w błąd.Niech ktoś zadzwoni i do upc i potwierdzi lub zdementuje to co ja pisze bo juz sam nie wiem jak jest faktycznie.Jak wiadomo czasem mówią tak a za pare minut inaczej.....juz pare razy tak miałem wiec czekam na to ze ktos wykona tel i sie podzieli swoimi wrazeniami z rozmowy z nimi.
Czy mozna tez postraszyc UPC rozwiazaniem umowy na TV aby miec np. Doby Wybor :smile:posiadajac promocyjny pakiet Canal + ,Mam umowe na TV,neta,Canal + do konca lipca.
 
Ostatnia edycja:

ErykKRK

New member
Ja dzwonilem tam juz 10 razy przez ostatnie 7 dni:) raz mowili to a raz co innego. Ale nie raz tutaj oraz na innych forach bylo pisane ze to co mowia konsultanci to mozna dzielic na 2. Jak mowie ja sie dzis przekonalem na wlasnej skorze. A na innym forum kolega pisal ze grozili mu wlansie kara, napisal wypowiedzenie i nagle na 2 dzien wszystko sie zmienilo:) Jak mowie ja 15 kwietnia zawarlem umowe na max hd bo mialem bez hd i umowa przedluzyla sie na rok, a w sobote zrezygnowalem bo podwyzka i dzis mam juz z glowy telefon i fajny abonament na tv i net:)
 

szewol

New member
Bez reklam
Wybaczcie lamerskie pytanie. Jestem abonentem UPC dopiero od 3 tygodni (stara wersji promocji "Dobry wybór" - z 6 kanałami HD w pakiecie MAX) i już nie kumam, ale czy też mam się spodziewać podwyżki na pakiet TV?
Czy jednak do końca umowy (24 miesiące) będę płacił tyle, na ile podpisałem cyrograf - 60 zł net + 75 zł MAX HD z PVR?

Jeśli chodzi o ceny standardowe to będzie cię obowiązywał cennik.
Ale Ciebie to nie rusza, bo w regulaminie promocji jest wyraźnie napisane ile płacisz za usługę i takie ceny Cię obowiązują, nawet jeśli będą pięć razy zmieniać cennik.

PS. Ja mam dobry wybór tv max hd + 25 mb/s w starej wersji za 140 zł. Dzwoniłem do UPC z pytaniem czy podwyżka mnie obejmuje. Miła pani poinformowała mnie - to co przypuszczałem, że podwyżka mnie obejmuje, ale z powodu tego, że mam gwarancję ceny to ją nie odczuję.
 

trainiart

New member
Wybaczcie lamerskie pytanie. Jestem abonentem UPC dopiero od 3 tygodni (stara wersji promocji "Dobry wybór" - z 6 kanałami HD w pakiecie MAX) i już nie kumam, ale czy też mam się spodziewać podwyżki na pakiet TV?
Czy jednak do końca umowy (24 miesiące) będę płacił tyle, na ile podpisałem cyrograf - 60 zł net + 75 zł MAX HD z PVR?

Proszę przeczytać Regulamin Promocji:

§ 5
......
a. miesięczna opłata abonamentowa z tytułu świadczenia usługi internetowej Fiber Power 25 Mb/s w wysokości 60 zł (słownie: sześćdziesiąt złotych) brutto, przez okres 24 (słownie: dwudziestu czterech) miesięcy, licząc od daty Przystąpienia do Promocji,
a. miesięczna opłata abonamentowa z tytułu świadczenia usługi Pakietu Max HD z nagrywarką w wysokości 75 zł (słownie: siedemdziesiąt pięć złotych) brutto, przez okres 24 (słownie: dwudziestu czterech) miesięcy, licząc od daty Przystąpienia do Promocji.....

§ 6
[Przyznanie Profitów]
1. Warunkiem przyznania profitów określonych w § 5 jest zobowiązanie się uczestnika Promocji do pozostania Abonentem Organizatora Promocji w zakresie wybranego wariantu dwóch usług przez 24 miesiące, licząc od daty Przystąpienia do Promocji......
§ 9
[Postanowienia końcowe]
1. Niniejszy regulamin jest regulaminem szczególnym w stosunku do Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez UPC Polska Sp. z o.o. ("Regulamin")......
....
2. We wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie postanowienia Regulaminu oraz obowiązujące przepisy polskiego prawa...
....
3. Organizator Promocji zastrzega sobie w trakcie obowiązywania Promocji możliwość rozszerzenia katalogu Uczestników Promocji, profitów, a także zmiany czasu i obszaru obowiązywania Promocji w drodze podpisanego przez Organizatora Promocji aneksu do niniejszego regulaminu ogłoszonego w sposób, w jaki ogłoszona jest Promocja.

i jeszcze rozsyłąny mailem fragment:
"..Z dniem 1 czerwca 2010 r. wysokość miesięcznego abonamentu za Pakiet Max Telewizji Cyfrowej, którego są Państwo abonentami, wzrasta o 5 zł brutto. Jeśli korzystają Państwo z promocji, zmianę opłaty abonamentowej w zakresie Pakietu Max Telewizji Cyfrowej określa obowiązujacy Regulamin promocji."

Dopisek mój.
Regulamin promocji "Dobry wybór" nie dopuszcza ani zmniejszenia liczby kanałów w tym HD, ani jakiejkolwiek zmiany ceny.

Pozdrawiam.
 

szewol

New member
Bez reklam
BBC HD od maja w Polsce i UPC !

"Jak udało nam się potwierdzić, kanał dołączy także do oferty UPC Polska. Dokładny termin dodania kanału do oferty operator ma podać w najbliższym czasie. Stacja prawdopodobnie wejdzie w skład pakietu Super HD." - informuje Media2.pl.
 

jacecek

New member
Już półtora roku temu pisałem na tym forum, że wejdzie. Nie wierzyliście...:)

Brodacz - powinieneś zmienić nick na NostradamUPC - normalnie jestem w szoku.:grin:
Ale ja Cię przebiję - zapowiadam, że już niedługo ( CZAS - TO POJĘCIE WZGLĘDNE) wszystkie programy telewizyjne w ofercie UPC będą nadawane w HD, bo innych nie będzie.

Drodzy forumowicze - zapamiętajcie dzisiejszą datę oraz to, że to ja napisałem. Żeby później nie było że to Brodacz zapowiadał.

Pozdrawiam i miłego oglądania życzę :)
 

Maciek1981

New member
BBC HD od maja w Polsce i UPC !

"Jak udało nam się potwierdzić, kanał dołączy także do oferty UPC Polska. Dokładny termin dodania kanału do oferty operator ma podać w najbliższym czasie. Stacja prawdopodobnie wejdzie w skład pakietu Super HD."

Jak czytam tego newsa to mam wrażenie, ze UPC w maju podczas przyłączania BBC HD ogłosi podwójny sukces. Nowy kanał HD to raz, a dwa to pierwszy kanał HD dostępny równocześnie w N-ce. :wink: A co, nie obiecywali nowych kanałów z oferty N :) I bedziemy mieli pierwszy wspólny kanał. Dziękujemy Ci UPC.
 
Do góry