HD w UPC

ErykKRK

New member
Nie brzmi to najlepiej. Ja mam obecnie telefon 90 zl, net 90 zl i TV Mav 90 zl, to jak bede chcial miec hd to Max mi wskoczy nagle na 100 + oplata za kanaly HD ?? :///
 

pop2

New member
ile bedzie kanałów w pakiecie superhd

Witam.
Brodacz skoro twierdzisz ze będzie 7 nowych kanałów to w sumie ile będzie wszystkich hd w tym pakiecie? Obecne promocje są ważne do 31 maja - ponieważ do końca kwietnia mam jeszcze aster - zamawiając 1 kwietnia usługi max z nagrywarka i hd + fiber 25mb mam nadzieje ze po instalacji w dniu 30 kwietnia będę mógł oglądać kanały hd (w sumie 6) które były w ofercie w dniu zamawiania promocji??
 

ErykKRK

New member
To sa naprawde jakies jaja, zenada jesli to prawda. Dzwonilem wlasnie na UPC ze mam maxa i chce HD, babka powiedziala ze 10 zl wiecej bede placil i instalacja jednorazowa 50. Pytalem o nowe kanaly HD mowi ze maja informacje sprzed kulku minut i nie zdazyla sie w nia zaglebic. Jutro ma dzwonic.
Powiem tak, jelsi ten pakiet kosztuje 25 zl za takie dziadostwo to ja w weekend zamawiam HD Max przeciez musi byc jeszcze Polsas Sport w nim i ta stara reszta....... a ten super HD niech sobie w du.....e wloza.
 

MaT80

New member
Na media2 ukazała się następująca informacja:

"Nowy pakiet Super HD będzie zawierał 10 kanałów HD - wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Trzy z nich są już dobrze znane abonentom UPC - Polsat Sport HD, National Geographic Channel HD, History HD oraz siedem nowych: FoxLife HD, Nat Geo Wild HD, MTVN HD, Fashion TV HD, Sundance HD, Mezzo Live HD oraz myZen.tv HD. Pakiet w ofercie UPC Polska ma zadebiutować w poniedziałek - 12 kwietnia 2010 roku. Koszt pakietu - 25 zł." ... "Jednocześnie przypomnijmy, że wkrótce oferta kanałów HD w UPC może zostać dodatkowo powiększona o kanały telewizji "n" (nFilm HD, nFilm HD2, MGM HD czy nSport HD). Prawdopodobnie zostaną one dołączone do pakietu Super HD."

Niestety nadal brak Eurosportu w HD.
 

MaT80

New member
Info z media2:

"Nowy pakiet Super HD będzie zawierał 10 kanałów HD - wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Trzy z nich są już dobrze znane abonentom UPC - Polsat Sport HD, National Geographic Channel HD, History HD oraz siedem nowych: FoxLife HD, Nat Geo Wild HD, MTVN HD, Fashion TV HD, Sundance HD, Mezzo Live HD oraz myZen.tv HD. Pakiet w ofercie UPC Polska ma zadebiutować w poniedziałek - 12 kwietnia 2010 roku. Koszt pakietu - 25 zł."

Jak dla mnie to szału nie ma, jak dojdzie do tego n-ka nie będzie najgorzej.
 

ErykKRK

New member
Prosta opcja, jesli ktos nie ma HD a czekal z tym to wg mnie w weekend zamawiac pakiet zeby miec te 7 starych kanalow, bo z tego wynika ze od pon za ta cene beda tylko 3. A jesli w przyszlosci okaze sie ze dojda do tego pakietu dodatkowe kanaly enki no to mozna pomyslec a przynajmniej bedzie sie mialo te 3 wycofywane od pon. Spodziewalem sie jednak czegos lepszego.
 

igoor1983

New member
ale bieda heh. upc jak zwykle sobie z ludzi jaja robi, fASHION W HD ZA 25ZL HEHE, i nowy dekoder z epg z lat 80tuch:) dobrze ze ich olalem n-ka przy tym to jak mercedes przy maluchu i to o polowe tanszy mercedes wiec jak ktos sie jeszcze waha to olejcie to upc bo njiedlugo wprowadza pakiet "mega fuckin ultimate super hd" z nva hd i religia hd za dodatkowe "tylko 40 zl". ale bieda
 

tomek_fcb

New member
Pokpili z tematu, ja na razie serdecznie podziękuję za taką ofertę hd. Dopóki nie dołączą kanałów "N" do tego pakietu plus jakiś Eurosport HD to nawet sobie głowy nie zawracam żeby dzwonić do BOK-u i składać zamówienie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ciekawe są Wasze reakcje.

Dla tych co najpierw szczekają a potem myślą, zwracam uwagę na pewien drobny szczegół. Obecnie pakiet HD z 4-ma programami kosztuje 90 zł (sel). Od poniedziałku za tę kasę będzie 13 programów HD (65 sel + 25 SHD). Wprawdzie bez nagrywarki, ale nawet doliczając 10 zł w promocji za PVR to i tak wychodzi 100... Czyli tyle ile dziś za maxa z 6 kanałami HD.
Zanim zaczniecie wyśmiewać mezzo i myzen proponuję zastanowić się czy o zakupach HD decydują dzieci zapatrzone w MTV czy ich rodzice wolący coś ambitniejszego. Proponuję też zerknąć na Just relax with myZen.tv, the well-being channel. - The News i zauważyć, że nie o samą medytację tam chodzi.
 

szewol

New member
Bez reklam
Dla tych co najpierw szczekają a potem myślą, zwracam uwagę na pewien drobny szczegół. Obecnie pakiet HD z 4-ma programami kosztuje 90 zł (sel). Od poniedziałku za tę kasę będzie 13 programów HD (65 sel + 25 SHD). Wprawdzie bez nagrywarki, ale nawet doliczając 10 zł w promocji za PVR to i tak wychodzi 100... Czyli tyle ile dziś za maxa z 6 kanałami HD.

Brodaczu... dla nowych ;)
Tylko (niestety) UPC zapomina o 250 tys. dotychczasowych klientów.
Bo przecież nie powiesz nam, że osoby które dziś płacą 100 zł za MAX HD + nagrywarkę, w poniedziałek zadzwonią i za tą samą cenę otrzymają to co mają + nowy pakiet HD. Więc oto tutaj chodzi. Bo co klientów UPC interesują promocje "dla nowych"? Nic! Dla dotychczasowych klientów nowy pakiet to dodatkowe 25 zł. Chyba, że się mylę...

Inną kwestią jest pytanie - jak Super HD będzie rozwijany. Czy czasem za pół roku nie okaże się, że do UPC dojdą nowe kanały HD - utworzą pakiet Super HD2 i dodatkowe 25 zł. :grin:

I trzeba sobie jasno powiedzieć. 25 zł za pakiet bez Eurosport HD, Animal Planet HD czy Discovery HD to nie wygląda poważnie. Proszę sobie zobaczyć jakie za 15 zł kanały oferuje Cyfrowy Polsat, uważana za najdroższa w tym zakresie. Wszystkie po Polsku (bo to najbardziej interesuje widza). Podobnie Cyfra+ za 16,9 zł miesięcznie.
 
Ostatnia edycja:

ErykKRK

New member
Dla tych co najpierw szczekają a potem myślą, zwracam uwagę na pewien drobny szczegół. Obecnie pakiet HD z 4-ma programami kosztuje 90 zł (sel). Od poniedziałku za tę kasę będzie 13 programów HD (65 sel + 25 SHD). Wprawdzie bez nagrywarki, ale nawet doliczając 10 zł w promocji za PVR to i tak wychodzi 100... Czyli tyle ile dziś za maxa z 6 kanałami HD.
Zanim zaczniecie wyśmiewać mezzo i myzen proponuję zastanowić się czy o zakupach HD decydują dzieci zapatrzone w MTV czy ich rodzice wolący coś ambitniejszego. Proponuję też zerknąć na Just relax with myZen.tv, the well-being channel. - The News i zauważyć, że nie o samą medytację tam chodzi.


To jesli w ten sposob na to patrzec to z Max HD odbieraja 3 programy i to mysle dla wielu osob najbardziej interesujace. Dla mnie to sie wogole nie kalkuluje przechodzic teraz na HD jesli za 100 bede mial 3 programy a reszte + 25zl ..........
 

szewol

New member
Bez reklam
Dla porównania:
Cyfrowy Polsat (za 15 zł): Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, FilmBox HD, FoxLife HD, MTVN HD, Net Geo WIld HD (+ 5 zł Discvovery HD)
Cyfra+ (za 16,90 zł): National Geographic HD, Animal Planet HD, MTVN HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD.
Aster (za 20 zł): TVN HD, The History Channel HD, Eurosport HD, Luxe TV HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD i MTVNHD
 
Ostatnia edycja:
Do góry