HD w UPC

chelseaadam

New member
Nikt nie powiedział, że już dzisiaj ma się pojawić ten pakiet w UPC i nawet tego nie oczekiwałem, ale chciałbym chociaż się dowiedzieć jakie kanały wejdą w skład tego pakietu!
 

tomek_fcb

New member
Ja zakładam, że będzie to pakiet "N". Trochę słabo, bo Liga Mistrzów już się kończy i ze mnie klienta mieć nie będą, a nfilm mnie nie interesuje. Jeśli wykupie to we wrześniu jak będzie startował nowy sezon LM. Oby ten pakiet zawierał również serwisy LM (nsport 1,2,3) tak jak w przypadku Polsat Futbol i Ligi Europejskiej :)
 

pkomp

New member
gryzio mistrzostwa jak mistrzostwa ale droga listu mogłabybyć ciekawym programem...oczywiście w skrócie choć kto wie :)....

te brodacz napisz coś więcej o tym nowym dekoderze hd...wywale tego philipsa przez okno - cholerny wiatrak straszliwie drażni a power na tym dziadostwie służy wyłącznie do wyłączenia wyjść i włączenia zegarka bo sprzęt działa ostro cały czas...Pomijam brak hdmi cec i passtrough o obleśnym menu nie wspominając
 

brodacz

Active member
Bez reklam
gryzio mistrzostwa jak mistrzostwa ale droga listu mogłabybyć ciekawym programem...oczywiście w skrócie choć kto wie :)....

te brodacz napisz coś więcej o tym nowym dekoderze hd...wywale tego philipsa przez okno - cholerny wiatrak straszliwie drażni a power na tym dziadostwie służy wyłącznie do wyłączenia wyjść i włączenia zegarka bo sprzęt działa ostro cały czas...Pomijam brak hdmi cec i passtrough o obleśnym menu nie wspominając

Ok wywalaj, podaj tylko które okno bym mógł go sobie złapać.
 

pkomp

New member
brodacz nie chciałbys łapać z 10 piętra...mógłbys skończyc jak ten philips :)
no ale na temat na temat - czyli rzuć jakies info bo te cisco jakos mnie sie nie podoba za bardzo
 
Sluchajcie

Mam ten dekoder cisco

Powiedzcie mi o co chodzi. Po wlaczeniu swieci sie ciagle zielone swiatelko i napis init, i nic sie dalej nie dzieje, restart nie pomaga
 

brodacz

Active member
Bez reklam
brodacz nie chciałbys łapać z 10 piętra...mógłbys skończyc jak ten philips :)
no ale na temat na temat - czyli rzuć jakies info bo te cisco jakos mnie sie nie podoba za bardzo
Niestety nic bliższego nie mogę powiedzieć (bo się nim nie bawiłem) po za tym, że będzie wykonany przez firmę z dużym doświadczeniem w tym temacie a ponad wszystko ma być niezniszczalny. Co za tym idzie obawiam się, że im mniej rzeczy do zepsucia, tym mniej zaawansowany technicznie. Tak jak do niedawna z samochodami Toyoty, niby trwałe i bezawaryjne ale w akcji niewiele lepsze od Polonezów.
 

pkomp

New member
no cóż yaris przykładem - pierwsza wersja mistrzem świata i ekonomiczny i trwały a do tego bardzo żwawy......
wiesz ważne żeby nie miał cholernego wiatraka bo philips naprawdę dobija a nie chce brać cisco na chwile by potem znów wymieniać....
wazne żeby DD było po hdmi no i CEC bo kretyński philips po wcisnięciu tv wyłącza obraz przez hdmi...debilizm....dobrze ze chociaż pilot programowalny
no i grzeje sie niemiłosiernie a to też mnie drażni na maksa - juz ten odpalający sie czasem dysk jakos przecierpię...
aha czy ten mikrus tez będzie miał dysk?bo zasadniczo z nagrywarki przez rok skorzystałem ze 3 razy więc nie zalezy mi na tym wogóle
 

ErykKRK

New member
Ja wlasnie czekam z niecierpliwoscia czy beda jakies zmiany w ofercie zarowno programow HD jak i dekoderow gdyz w przyszlym tyg zamierzam w koncu kupic pozradny LCD i wymienic dekoder na HD. Ale jesli prawda jest ze maja wejsc nowe no to poczekam, choc po tych wszystkich postach to juz niczego pewnym nie mozna byc.
 

Misiek99a

New member
dyskryminacja

Nie wiem czy ktoś zauważył, że od ponad pół roku UPC dzieli Polskę na tą która ma tv na żądanie i tańszy internet -fiber power (Warszawa i okolice) oraz resztę, pewnie w rouzmieniu UPC - wiochę. Nie wiem jak to nazwać ale to zakrawa o skandal. Rozumiem testy itp. ale taki stan trwa od ponad pół roku i nic nie zpoawiada zmian, może Pan Brodacz się wypowie, chociaż... może nie, może ktoś inny... może ktoś bardziej wiarygodny
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy ktoś zauważył, że od ponad pół roku UPC dzieli Polskę na tą która ma tv na żądanie i tańszy internet -fiber power (Warszawa i okolice) oraz resztę, pewnie w rouzmieniu UPC - wiochę. Nie wiem jak to nazwać ale to zakrawa o skandal. Rozumiem testy itp. ale taki stan trwa od ponad pół roku i nic nie zpoawiada zmian, może Pan Brodacz się wypowie, chociaż... może nie, może ktoś inny... może ktoś bardziej wiarygodny

Słusznie, zakompleksionym nie tłumaczę.
 

szewol

New member
Bez reklam
Słuchajcie.
Przecież Brodacz nie zna, lub nie może powiedzieć, dokładnej daty włączenia nowych kanałów HD. Przypuszczam, że jeśli jest pracownikiem UPC to może mieć wiedzę wewnętrzną firmy na temat szykowanych zmian, ale chyba nie odpowiada za dokładne terminy włączenia kanałów. Swoją drogą... traktujcie informacje pojawiające się na różnych forach w dwojaki sposób... "pół na pół", a będziecie mieć mniej zmarszczek na czole :p

Brodacz coś wspominał, że od 9 a 11 kwietnia mają być wprowadzane zmiany w systemie UPC i dopiero po tym terminie można spodziewać się włączenia jakiś nowości. Zobaczymy, ale nie traktujcie tego jako ostateczny termin.

I napiszę Wam jeszcze coś. Brodacz nie bez powodu zapowiadał nam, że 1 kwietnia zdradzi nam szczegóły. Z moich informacji wynika, że początkowo planowano wprowadzić nowe kanały 1 kwietnia, o czym byli informowani m.in. pracownicy UPC, ale ostatnie przesunięto termin. Swoją drogą ciekawe z jakich powodów.

PS. Szkoda, że nFilm HD nie dołączyli na święta. Ale liczę, że po 11 kwietnia wszystko się wyjaśni i będę mógł obejrzeć kilka ciekawych pozycji na Film HD (w sobotę premiera m.in. "Kochaj i tańcz").
 
Ostatnia edycja:
Do góry