HD w UPC

joshua

New member
Czy komuś udało się zmieniać głośność telewizora pilotem od UPC (nagrywarka+hd)? Istnieje możliwość użycia przycisku tv na pilocie, ale kończy się to tym, że automatycznie wybiera mi źródło AV1, a nie zostaje na HDMI i tracę obraz :/

Niestety UPC dało ciała - szkoda że nie mają pilota takiego jak Aster, gdzie są obok siebie dwie regulacje głośności: jedna do dekodera, druga do tv... Przez to trzeba cały czas manewrować dwoma pilotami :(
Poza tym oczywiście UPC jest lepsze od Astera :)
 

actchris

New member
To chyba nie UPC tylko producent pilotów :) w wersji bez HD i ustawieniu kodu do TV wszystko działało bez problemów, jak miałem ustawione UPC to regulacja głosu była od TV a ustawienie dekodera zrobiłem tylko raz i zapomniałem.
Powinno być tak że jak ustawię kod TV to zarówno przeskakiwanie kanałów jak i głosu powinno odbywać się z poziomu TV a teraz jest tylko przeskakiwanie kanałów.
 

BigMike

New member
Witam,

Napiszę tutaj bo wielu z was ma zapewne podobną konfigurację.

Przymierzam się do zakupu m.in. amplitunera i chciałbym podłączyć UPC MediaBOX do TV za pośrednictwem Ampli i tu moje pytanie - z tego co wiem są problemy przynajmniej z kilkoma modelami Amplitunerów (np. Denon AVR-1910), które nie przekazują obrazu po upscallingu do TV. Czy to jest częste jakie Amplitunery macie i działają bez problemu? Przymierzam się do Harman Kardon AVR 255 (260), ONKYO TX-SR607 bo Denon AVR-1910 odpadł...
Proszę o pomoc
 

chulos

New member
media2.pl/media/62508-nowe-kanaly-hd-w-upc-dodatkowo-platne.html

znalazłem coś takiego. jetem ciekaw czy kanały HD, które póki co są w np pakiecie max, nie zostaną zabrane na rzecz paczki super hd.
 

chelseaadam

New member
Mnie się wydaję, że będą zabrane ponieważ narazie jest 9 kanałów HD(3 w pakietach premium), a jakby dodali 12 nowych to by było 21, a tyle pewnie nawet nie ma w Polsce. Mogą tak zrobić, że dadzą 6 kanałów które narazie są w ofercie( bez premium) i dodadzą do nich następne 6. Moim zdaniem będą to 4 kanały z n-ki tj. nSport HD, nFilm HD, nFilm HD2 i MGM HD + 2 inne. W kwietniu wszystko będzie jasne.
 

szewol

New member
Bez reklam
Ciekawe czy nowa oferta HD zostanie wprowadzona jeszcze przed świętami (byłaby miła niespodzianka) czy dopiero po. Niestety stawiam na to drugie... ale może brodacz coś więcej zdradzi na ten temat :razz:
 

biopal123

New member
Jutro czeka nas w analogu zmiana czestotliwosci niektorych kanalow oczym brodacz pisal i media 2 dzis napisalo ,ale kanaly premium zostana wylonczone od 1 kwietnia tak przynajmniej pisze media 2.Wychodzi wiec ze jesli dojda 4 nowe kanaly HD z N-ki to bedzie w sumie ich w UPC 13,no ale licze nietylko na kanaly z -N-ki
 

aruburu11

New member
FOX LIFE HD zapowiada się w kwietniu. Oby zaczęli od UPC.
aruburu

Jutro czeka nas w analogu zmiana czestotliwosci niektorych kanalow oczym brodacz pisal i media 2 dzis napisalo ,ale kanaly premium zostana wylonczone od 1 kwietnia tak przynajmniej pisze media 2.Wychodzi wiec ze jesli dojda 4 nowe kanaly HD z N-ki to bedzie w sumie ich w UPC 13,no ale licze nietylko na kanaly z -N-ki
 

szewol

New member
Bez reklam
Dla "podtrzymania na duchu" abonentów UPC (i siebie także) pojawią się już pierwsze informacje na temat rewolucji HD w sieci Inea od 1 kwietnia. I tak powstaną trzy pakiety: Sportowy (Eurosport HD, Eurosport HD 2, Polsat Sport HD, nSport HD), dokumentalny (National Geographic HD, Wild HD, Discovery HD, Animal Planet HD) oraz Max (to wszystko co w dwóch pakietach plus: MTVN HD, TVP HD). Ceny: pakiety tematyczne po 10 zł, max - 25 zł.
 

joshua

New member
Dla "podtrzymania na duchu" abonentów UPC (i siebie także) pojawią się już pierwsze informacje na temat rewolucji HD w sieci Inea od 1 kwietnia. I tak powstaną trzy pakiety: Sportowy (Eurosport HD, Eurosport HD 2, Polsat Sport HD, nSport HD), dokumentalny (National Geographic HD, Wild HD, Discovery HD, Animal Planet HD) oraz Max (to wszystko co w dwóch pakietach plus: MTVN HD, TVP HD). Ceny: pakiety tematyczne po 10 zł, max - 25 zł.

Hmm, brzmi ciekawie - tylko czy to znaczy że co to obecnie jest HD pozostanie? Bardzo mi się podoba oddzielenie sportu od reszty - dzięki temu nie będę musiał wydawać kasy na tę nudę dla kibiców ;)
 

szewol

New member
Bez reklam
Znów urośnie wiara w brodacza... :)

Fusy z porannej kawy oraz znaki spod szyldu karczocha wskazały mi dzisiaj, że... brodacz faktycznie nie myli się z datą 1 kwietnia :mrgreen:
Wiele wskazuje na to, że to faktycznie ta data, w której UPC wprowadzi zmiany w ofercie HD. Ciekawe jak to będzie wyglądało ofertowo i cenowo :grin: Może dogadali się wreszcie z "n"...
 
Ostatnia edycja:
Do góry