HD w UPC

emza4

New member
e-mail

he he ,ktos na innym znanym forum wstawil taka fotke .....

http://www.fotosik.pl/pok...0d0b39e815.html

to se poogladamy igrzyska w rewelacyjnej jakosci :D

Rewelacyjne, mysle że zarząd UPC się ucieszy widząc coś takiego krążącego w sieci. Komu się chce to zachęcam do pobrania obrazka wstawienia do treści maila (ważne - nie jako załącznik) i wysłania na poniższeadresy: marek.sowa@upc.com.pl simon.boyd@upc.com.pl kinga.zagolska@upc.com.pl miroslaw.suszek@upc.com.pl janusz.nowak@upc.com.pl. Sam już wysłałem:)
 

biopal123

New member
Rewelacyjne, mysle że zarząd UPC się ucieszy widząc coś takiego krążącego w sieci. Komu się chce to zachęcam do pobrania obrazka wstawienia do treści maila (ważne - nie jako załącznik) i wysłania na poniższeadresy: marek.sowa@upc.com.pl simon.boyd@upc.com.pl kinga.zagolska@upc.com.pl miroslaw.suszek@upc.com.pl janusz.nowak@upc.com.pl. Sam już wysłałem:)

JA DYSPONUJE JESZCZE NP.TAKIMI EMAILAMI : jaroslaw.pijanowski@upc.com.pl joanna.nieckarz@upc.com.pl patrycja.golos@upc.com.pl lidia.stepinska-ustasiak@upc.com.pl
 

wjmail

New member
na czym polega zmiana ktora zezwala zerwanie umowy? czy beda wieksze opłaty którys usług?

Razem z ostatnią fakturą (nie dotyczy to chyba Warszawy) dostałeś informację o zmianie regulaminu i umowy od 1 marca 2010, oraz listę zmian wyżej wymienionych - to jest właśnie podstawa do wypowiedzenia umowy (jest to nawet napisane w stopce strony z listą zmian). Umowę możesz wypowiedzieć max. do 28 lutego 2010.
 

wjmail

New member
Później prawdopodobnie zadzwonią do ciebie z UPC i zapytają o "rzeczywisty" powód wypowiedzenia. Ja wypowiedziałem umowę we wtorek i wczoraj dzwonili - mają jeszcze zadzwonić za tydzień z jakąś "ofertą", ale zdziwiłbym się jakby to było coś sensownego.
 

juzeg76

Member
Simon Boyd ? wywiad z prezesem UPC Polska
chyba niema co mazyc o nowosciach HD najblizszym czasie ,zenada.

w dalszym chyba tez nie no chyba , ze jakas stacja udostepni im sygnal za darmo , co za mózgi tam pracuja wszedzie robia pakiety HD dodatkowo platne i ludzie nie marudza najwyzej na to ze moze za drogo ale jest wybor a UPC jakas taktyka nie wiadomo o co chodzi , dla Czechów UPC Eurosport HD jest odpowiednia cena dla Polakow za drogo , moze czas wymienic negocjatorow bo tak jak oni pracuja nad nowosciami to ja moge pracowac w ciemno za polowe tego co oni biora na miesiac a efekt bedzie taki sam ...
 

babus

Member
TVP2 bardzo jasny obraz?

Witam.
Użytkuję mediaboxa HD z nagrywarką /Philips/,i od wczoraj mam dziwny problem. Na TVP2 obraz jest na max rozjaśniony, tak jakbym w tv ustawił jasność prawie na 100%. Na innych kanałach jest wszystko normalnie. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? TV to plazma Panasa TH37PV8,
choć chyba nie ma to znaczenia. Dwójka zawsze wyglądała gorzej od innych kanałów, podobnie jak TVP3, ale teraz jest makabra.
 

babus

Member
Wszystko wróciło do normy, TVP2 wygląda normalnie. Swoją drogą ciekawe jak UPC pozyskuje sygnał
TVP. Chyba z nadajników naziemnych, bo nie wydaje mi się, że z satelity.
 

danan72

New member
Wszędzie poza Warszawą sygnał TVP2 i TVP Info jest pobierany z nadajników naziemnych. A to dlatego, żeby udostępnić programy lokalne emitowane na tych kanałach. Niestety na TVP2 ilość takich programów jest znikoma (30 min dziennie?), a jakość kanału tragiczna. Najlepszym rozwiązaniem byłoby moim zdaniem udostępnienie dwóch kopii kanału - jednej lokalnej, a drugiej warszawskiej z sygnałem pobieranym z satelity. Wtedy każdy mógłby sam zdecydować co woli - lepszą jakość, czy lokalne wiadomości?

Apropos jakości obrazu - czy u Was też od piątku tną kanały HD (History, NG, PS)? Czy to wina mojej instalacji/dekodera?
 

yacek _b

New member
Wszędzie poza Warszawą sygnał TVP2 i TVP Info jest pobierany z nadajników naziemnych. A to dlatego, żeby udostępnić programy lokalne emitowane na tych kanałach. Niestety na TVP2 ilość takich programów jest znikoma (30 min dziennie?), a jakość kanału tragiczna. Najlepszym rozwiązaniem byłoby moim zdaniem udostępnienie dwóch kopii kanału - jednej lokalnej, a drugiej warszawskiej z sygnałem pobieranym z satelity. Wtedy każdy mógłby sam zdecydować co woli - lepszą jakość, czy lokalne wiadomości?

Apropos jakości obrazu - czy u Was też od piątku tną kanały HD (History, NG, PS)? Czy to wina mojej instalacji/dekodera?


U mnie nic nie przycina , dekoder philips HD , Gdańsk .
 

babus

Member
danan72 dzięki za wyjaśnienia. To teraz rozumiem dlaczego TVP2 i TVP Info wygląda najgorzej ze wszystkich kanałów w UPC. Co do kanałów HD to u mnie jest ok. nic nie tnie.
 
Do góry