HD w UPC

Robkas

New member
eradekS napisał:
W cisco mam identycznie , albo wyciszony , a wystarczy lekko w prawo i jest glos (brak jakby ciaglosci , on lub off poprostu w wersji paska). W philipsie mialem plynną reg. Co do obrazu to mam w tv auto i w dtv tez auto i nie mam problemu z autoformatowaniem obrazu.

Mam tak samo ale na wyjściu cyfrowym bo po analogu juz normalnie skala działa.Do tego wyjscie cyfrowe działa zdecydowanie ciszej niz analog i przy przełączaniu kanałów gdy dzwięk mam ustawiony na wyjsciu cyfrowym słychać przez 1s syczenie.Mam philipsa
 

Siwy08

New member
@eradekS i Robkas:
Panowie, gadaliscie z upc? cisco tak maja z zalozenia?
jesli chodzi o obraz, to masz racje. instalator ustawil na dekoderze rozdzielczosc 1080. i wtedy uciekl tryb smart z tv. po przestawieniu na auto - jest ok:D

pzdr
 

Fishka

New member
który abonament

Witam
obecnie posiadam dekoder cyfrowy UPC ..zamierzam kupic na początku 2010 jakis TV i raczej przerzuce się na dekoder HD UPC. Z tego co widze część z Was już taki posiada. Który pakiet polecacie najbardziej? Zeby w pełni wykorzystać TV + UPC (mój TV to raczej będzie 37")
 

biopal123

New member
Fishka napisał:
Witam
obecnie posiadam dekoder cyfrowy UPC ..zamierzam kupic na początku 2010 jakis TV i raczej przerzuce się na dekoder HD UPC. Z tego co widze część z Was już taki posiada. Który pakiet polecacie najbardziej? Zeby w pełni wykorzystać TV + UPC (mój TV to raczej będzie 37")
pamietaj ze puki co w UPC jest tylko 8 kanalow HD i w tym roku jeszcze nawet ani jednego nowego niedali.nawet co niektore duzo mniejsze sieci maja juz wiecej kanalow HD.
 

igoor1983

New member
pytanie?

witam czy moge w jakikolwiek sposob zrezygnowac z upc, niedawno minal mi ten okres 3 miesiecy a widzac promocje nki gul mi troche skoczyl, upc to przy tym jak oferta sprzed 10 lat.
 

tadekb1

New member
Posiadam telewizor Sony kineskopowy wczoraj założyli mi kablówkę z UPC dekoder Thomson z nagrywarką i tu jest kłopot dekoder posiada wyjście cyfrowe audio a w moim kinie domowym jest tylko wejście optyczne którego dekoder nie posiada więc nici z dźwięku 5.1.Pytanie czy jak zamówię dekoder z HD który posiada wyjście optyczne to czy przeskaluje mi obraz do rozdzielczości mojego telewizora.Proszę w miarę o szybką odpowiedz ponieważ rozmowy z UPC w toku i czekam za ile mi wymienią dekoder pierwsza wersja to 100 zł,możne się uda za 50zł mają dać znać.
 

tadekb1

New member
opisałem problem dlaczego muszę zmienić dekoder a pytanie dotyczy przeskalowania obrazu do rozdzielczości mojego telewizora w dekoderze MM taka możliwość jest
 

beern

New member
Ja mam dekoder HD, używam go z Philipsem CRT (który przyjmuje sygnał HD i ma wejście HDMI, przez które jest podłączony dekoder) nie pamiętam modelu. Oczywiście obraz HD jest super, SD różnie zależnie od stacji.
Natomiast w sypialni mam zwykły CRT Royal Lux (chyba z biedronki :) i jest podłączony z dekoderem przez euro złącze. Tera uwaga: wyświetlają się wszystkie kanały telewizyjna także te HD :) najlepsze jest to, że na tym zwykłym telewizorze także widać wyraźną różnicę pomiędzy kanałami SD a HD.
Tak na marginesie testowałem ten dekoder i z LCD Philipsa a także Plazmą Panasonica (nie pamiętam teraz modeli) i muszę stwierdzić jednoznacznie obraz na moim Philipsie CRT 29 cali jest najlepszy :) (odległość od telewizora około 3 metry) Oczywiście jest to moja subiektywna ocena choć właściciele Plazmy i lcd (tych modeli które testowałem) przyznali mi rację.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
beern napisał:
Ja mam dekoder HD, używam go z Philipsem CRT (który przyjmuje sygnał HD i ma wejście HDMI, przez które jest podłączony dekoder) nie pamiętam modelu. Oczywiście obraz HD jest super, SD różnie zależnie od stacji.
Natomiast w sypialni mam zwykły CRT Royal Lux (chyba z biedronki :) i jest podłączony z dekoderem przez euro złącze. Tera uwaga: wyświetlają się wszystkie kanały telewizyjna także te HD :) najlepsze jest to, że na tym zwykłym telewizorze także widać wyraźną różnicę pomiędzy kanałami SD a HD.
Tak na marginesie testowałem ten dekoder i z LCD Philipsa a także Plazmą Panasonica (nie pamiętam teraz modeli) i muszę stwierdzić jednoznacznie obraz na moim Philipsie CRT 29 cali jest najlepszy :) (odległość od telewizora około 3 metry) Oczywiście jest to moja subiektywna ocena choć właściciele Plazmy i lcd (tych modeli które testowałem) przyznali mi rację.
Jeśli chodzi o obraz SD to oczywiście, w Philipsach crt z Pixel Plus II jest on lepszy niż we wszystkich plazmach i lcd razem wziętych (nawet w Philipsie 9704). Ale co z tego skoro nie odbierają sygnału HD w odpowiedniej rozdzielczości. Dlatego ja też mam teraz crt bo głównie oglądam SD.
 

actchris

New member
Nie wiem czy ktoś zauważył ale w UPC na żądanie w dziale HD jest kilka filmów dokumentalnych za free (chyba bo nie ma ceny i nie pyta o pin) polecam bo są naprawdę ciekawe.
 

yacek _b

New member
actchris napisał:
Nie wiem czy ktoś zauważył ale w UPC na żądanie w dziale HD jest kilka filmów dokumentalnych za free (chyba bo nie ma ceny i nie pyta o pin) polecam bo są naprawdę ciekawe.

się szarpneli :x majac pakiet max mam dostep do History , History HD , jedyny plus tego to proponowane programy sa w miarę nowymi produkcjami ( 2007r , 2008r )
 

actchris

New member
Zgadza się też mam pakiet MAX ale nie zawsze pamiętam o ciekawych programach a mając czas mam dzięki temu możliwość obejrzenia tego w dowolnym momencie, tak jak dziś siedzę w domu, sprzątam a w tle leci program o piramidach :)
 

joker

New member
tadekb1 napisał:
Posiadam telewizor Sony kineskopowy wczoraj założyli mi kablówkę z UPC dekoder Thomson z nagrywarką i tu jest kłopot dekoder posiada wyjście cyfrowe audio a w moim kinie domowym jest tylko wejście optyczne którego dekoder nie posiada więc nici z dźwięku 5.1.

Kup sobie przejściówkę z coax na optyk i po kłopocie :) bez wymiany tunera.
 
Do góry