HD w UPC

mwisniewski

New member
faraonI napisał:
mam jeszcze zawieszającego się Philipka z HD, i powiem, że do tej pory nie wiedziałem o możliwości nagrywanie 2 prog. razem i oglądanie trzeciego, i powiem szczerze, że nie wiem jak do tego dojść :confused:, i jak podejrzeć ten kanał testowy "0" bo nie qmie po wypowiedziach? podpowiedzcie troszkę, proszę...
Zaprogramuj sobie nagrywanie dwóch róznych programów nadawanych w tym samym czasie na różnych kanałach, a podczas ich nagrywania zacznij oglądać trzeci inny kanał - zobaczysz wtedy jak to działa.
 
Ostatnia edycja:

biopal123

New member
czy ta kablowka jest oby normalna?niektorzy konsultanci na infolini gadaja juz od okolo 2 tyg ze maja byc lada dzien nowe kanaly ,a gowno nadal dochodzi,z koleji inni konsultanci nic nieslyszeli ze maja dojsc jakies nowosci.rzecznik upc tez cos chrzani ze niebawem maja dojsc nowosci.jesli tak to wkoncu niech powiedza oficjalnie kiedy dokladnie i jakie to kanaly beda anie piernicza nie do rzeczy.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
kolega czyta sasiedni watek :) ano tak to wyglada, iz nowych kanalow - przynajmniej tych istotnych - nie bedzie. ale to jasne przeciez. ;)
 

NiEb0

New member
Witam! Dziś zamówiłem sobie C+. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podobno od wczoraj obowiązuje nowa promocja. Zamawiając teraz paczkę C+ dostaje się ją za darmo do 28 lutego 2010 - czyli prawie 4 miesiące za friko. Po tym okresie abonent jest zobowiązany płacić przez kolejnych 10 miesięcy po 25 zł za miesiąc. Jak dla mnie całkiem w porządku warunki. Ja się skusiłem, a piszę o tym bo żadnej wzmianki o takowej promocji na www nie widzę, a może ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany. Pozdrawiam!
 

yacek _b

New member
NiEb0 napisał:
Witam! Dziś zamówiłem sobie C+. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podobno od wczoraj obowiązuje nowa promocja. Zamawiając teraz paczkę C+ dostaje się ją za darmo do 28 lutego 2010 - czyli prawie 4 miesiące za friko. Po tym okresie abonent jest zobowiązany płacić przez kolejnych 10 miesięcy po 25 zł za miesiąc. Jak dla mnie całkiem w porządku warunki. Ja się skusiłem, a piszę o tym bo żadnej wzmianki o takowej promocji na www nie widzę, a może ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany. Pozdrawiam!

ja załapałem sie na promocje C+ : 2 miechy za darmo , 10 za 20 zł ( w sierpniu chyba była )
 

yacek _b

New member
Koledzy może mi ktoś w prosty sposób odpowie , jak na dzien dzisiejszy ma racje bytu ten cały VOD , jakie to hiciory będzie mozna sobie obejrzeć ? Przecież to co jest puszczane przez duże stacje to " starocie " . Większość z nas już TO CO LECI widziała w kinie na płycie lub dobrym divix-ie . Ja osobiście idę sobie do kina no jakieś zapowiadające się hity ( np. teraz wybieram się na 2012 czy Avatar ) , torrenty :p , ostateczna ostateczność wypożyczalnia . Kto to bedzie kupował/wypozyczał w tym VOD-zie ?
 

actchris

New member
yacek _b napisał:
Koledzy może mi ktoś w prosty sposób odpowie , jak na dzien dzisiejszy ma racje bytu ten cały VOD , jakie to hiciory będzie mozna sobie obejrzeć ? Przecież to co jest puszczane przez duże stacje to " starocie " . Większość z nas już TO CO LECI widziała w kinie na płycie lub dobrym divix-ie . Ja osobiście idę sobie do kina no jakieś zapowiadające się hity ( np. teraz wybieram się na 2012 czy Avatar ) , torrenty :p , ostateczna ostateczność wypożyczalnia . Kto to bedzie kupował/wypozyczał w tym VOD-zie ?

Ci którym nie chce się iść do kina/wypożyczalni czy sklepu bo nie mają BD ... a nie kradną z torentów czy innych źródeł nielegalnego oprogramowania/filmów.

Ja np. rzadko chodzę do kina bo mam małe dziecko i nie mam jak iść z żoną bo nie zostawię dziecka samego w domu ....
 

yacek _b

New member
actchris napisał:
a nie kradną z torentów czy innych źródeł nielegalnego oprogramowania/filmów.

tja , jedyny uczciwy , powiesz że nie masz ani jednego filmu , serialu czy mp3 , na kompie ? ;)

a te fimy z VOD to w BD ???? Nie wierzę ;)
 

actchris

New member
Na razie zamiast Fiber Power 30 (zamówiłem w środę zamiast Turbo 15) to mam mega śmieć 5 .... technik mnie olał bu u niego w systemie mam Turbo 15 i już ..... banda patałachów ..... ten technik nawet nie wiedział że jest usługa FiberPower 30 dopiero ja mu to powiedziałem ...
 

Logoth

New member
vod będzie głównie do nowych odcinków seriali prosto z USA. true bloody, californicationy, big bangi, mentalisty itp. troche jak itunes. pewnie podobne ceny jak w n/c+ czyli 2zl za odcinek, kto wie...

czyli cos jak legalne torrenty. nowosci filmowe nie tak szybko
 

Logoth

New member
actchris napisał:
Na razie zamiast Fiber Power 30 (zamówiłem w środę zamiast Turbo 15) to mam mega śmieć 5 .... technik mnie olał bu u niego w systemie mam Turbo 15 i już ..... banda patałachów ..... ten technik nawet nie wiedział że jest usługa FiberPower 30 dopiero ja mu to powiedziałem ...

ja mam turbo10. tydzien przed ich upgradem do 15tki... teraz zamowilem 50mbit, bo tylko tak dostanę nowy modem. 30tka bylaby w starym, troche wysluzonym pudelku.
 

BlackC

New member
Dzisiaj przedłużyłem umowę i tak od niechcenia spytałem gościa o nowe kanały hd , po chwili zastanowienia się padła odpowiedź :
Do końca roku nie przewidujemy nowych kanałów w hd , może coś w nowym roku , ale obiecać nie mogę . O inne nowe kanały nie pytałem . UPC chyba zapada już w sen zimowy albo konsultanci nic nie wiedzą . Pożyjemy , zobaczymy ...
 

biopal123

New member
BlackC napisał:
Dzisiaj przedłużyłem umowę i tak od niechcenia spytałem gościa o nowe kanały hd , po chwili zastanowienia się padła odpowiedź :
Do końca roku nie przewidujemy nowych kanałów w hd , może coś w nowym roku , ale obiecać nie mogę . O inne nowe kanały nie pytałem . UPC chyba zapada już w sen zimowy albo konsultanci nic nie wiedzą . Pożyjemy , zobaczymy ...
a na ich stronie czy w ulotkach od dawna informuja iz wkrotce przewiduja znaczaca rozwinac oferte nowe kanaly hd,scieme to oni potrafia siac.

http://strefaklienta.upc....cid=142&aid=506

http://www.fotosik.pl/pok...ccb296bb8a.html
 

actchris

New member
Z dniem 1 stycznia 2010 roku sportowy kanał Eurosport2 zostanie wyłączony z analogowej oferty telewizji
UPC Polska - informuje operator
w korespondencji kreowanej do abonentów. Od tego momentu kanał dostępny będzie wyłącznie w ofercie telewizji cyfrowej
UPC na kanale 566 w dekoderach
w Select i Max.


ROTFL zamiast nowych kanałów kasujemy stare :):):):) to już nie pooglądam sobie sportu w sypialni mając tylko jeden dekoder ......
 

emza4

New member
rozwiązanie umowy

actchris napisał:
ROTFL zamiast nowych kanałów kasujemy stare :):):):) to już nie pooglądam sobie sportu w sypialni mając tylko jeden dekoder ......
Czy to znaczy że można rozwiązać bezkarnie kontrakt, ktoś wie??
 

actchris

New member
A mnie już UPC wqrwia, tydzień temu zamówiłem zmianę neta z Turbo 15 na Fiber 30 i nikt tego nie może przepiąć do dziś (ciągle czekam) bo jakaś cipa z BOK wpisała zamówienie i tylko ona to może zlecić/zrobić.
Wczoraj gadałem z jakimś frajerem z BOK i chciałem zamówić jeszcze raz do tego spytać się o ofertę C+ i HBO i koeś mnie olał totalnie w trakcie rozmowy powiedział "dziękuję do widzenia" i się po chamsku rozłączył .....dziś jadę do centrali i składam zażalenie na tego patafiana bo cała rozmowa była nagrywana i gnidzie nie daruję niech sobie szuka innej pracy najlepiej przy budowie dróg ....
 
Do góry