HD w UPC

pinja

New member
Jeśli chodzi o kanały HD to zdecydowanie za mała, ale wpływu nie mamy na to żadnego, bo UPC i tak nie słych tego co mają do powiedzenie jej (jeszcze) klienci
 

balpio123

New member
noi nadal brak nowych konkretnych kanalow w upc,brak nadal np.tvp sport i eurosport hd to jakas porazka,a wiec te nieoficjalne infa ddotyczace nowych kanalow ostatnio cos prawie sie niesprawdzaja.
 

waldek2

New member
I gdzie te nowe programy HD zrezygnowałem z cyfry w sierpniu na rzecz upc takie miałem upusty za 121zł abonamentu 60 procent mi dawali upustu po3 latach na cyfrze a poszedłem na upc i a teraz płace 155 a tu żadnych nowych kanałów HD zenada gdzie HD czekam do sierpnia 1 miesięczne wypowiedzenie wracam do cyfry
 

Kyniol_73

New member
Automatyczne nagrywanie seriali

Mam do was pytanie o ta funkcjonalnośc. Kiedyś gdy chciałem nagrac serial mediabox pytał sie czy nagrawym ten odcinek czy wszystkie z tej serii. Od pewnego czasu pewnie po poprawkach softu, przestała mi ta funkcjonalnosc chodzić. Też tak macie czy po prostu teraz dziala to w jakimś magicznym widoku np. tylko 1 kanał albo trzeba kombinacje wprowadzic :)
 

jaroslawp

New member
@balpio: Jaki wstyd?
Są chyba 3 albo 4 kanały sportowe w UPC.
Mogliby za to pousuwać kanały typu kuchnia.tv i te kilka kanałów "zone".
 

balpio123

New member
jaroslawp napisał:
@balpio: Jaki wstyd?
Są chyba 3 albo 4 kanały sportowe w UPC.
Mogliby za to pousuwać kanały typu kuchnia.tv i te kilka kanałów "zone".
no ale wtedy byloby jeszcze mniej kanalow a itak bardzo wolno wlanczaja i od prawie roku zadnych konkretow do cyfrowej upc niedali.
 

plesniak

New member
Kyniol_73 napisał:
Mam do was pytanie o ta funkcjonalnośc. Kiedyś gdy chciałem nagrac serial mediabox pytał sie czy nagrawym ten odcinek czy wszystkie z tej serii. Od pewnego czasu pewnie po poprawkach softu, przestała mi ta funkcjonalnosc chodzić. Też tak macie czy po prostu teraz dziala to w jakimś magicznym widoku np. tylko 1 kanał albo trzeba kombinacje wprowadzic :)

Działa normalnie, nagrywam tak kilka seriali. W nagranych programach zakłada się katalog z nazwą serialu i po wejściu w katalog sa tytuły danego serialu. Nagrywam tą metodą Monka, 39 i pół, teraz albo nigdy i działa perfekcyjnie.
 

lepp

New member
Bez reklam
Nagrywa wszystko przez kilka tygodni? Jak weszła ta funkcja to nagrywał mi tylko to co było widoczne w przewodniku, następnych odc już nie.
 

pawel-krk

New member
plesniak napisał:
Działa normalnie, nagrywam tak kilka seriali. W nagranych programach zakłada się katalog z nazwą serialu i po wejściu w katalog sa tytuły danego serialu. Nagrywam tą metodą Monka, 39 i pół, teraz albo nigdy i działa perfekcyjnie.

Ostanio, jak ustawilem teraz albo nigdy to drugi odcinek nagrywal "powtórke" w niedziele jakoś do południa zamiast następny odcinek wieczorem.
 

plesniak

New member
Miałem tak raz z monkiem, dlatego zerkam w kalendarz czy dobrze wszystko sie złapało, bo 3 razy ten sam odcinek mi nie potrzebny.
 

Kyniol_73

New member
plesniak napisał:
Działa normalnie, nagrywam tak kilka seriali. W nagranych programach zakłada się katalog z nazwą serialu i po wejściu w katalog sa tytuły danego serialu. Nagrywam tą metodą Monka, 39 i pół, teraz albo nigdy i działa perfekcyjnie.

Mnie tez dzialalo to do pewnego czasu. Pytanie kiedy tego monka zaczoles nagrywac ? jak miesiac temu to dzialalo dobrze. U mnie tez bylo ok ale od 2 tyg gdy chce nowy serial nagrać to nie pojawia mi sie ten monit z pytaniem : Chcesz nagrac tylko ten odcinek czy wszystkie odcinki z serii.
 

plesniak

New member
szewol napisał:
Zagadka pakietu za 20 zł wyjasniona.
To nie nowy pakiet, ale nowa promocja na pakiet Canal+.
Umowa 12 miesięcy - 20 zł miesięcznie zamiast 40 zł

No tak ale dotyczy to osób które nie mają C+ i HBO. Ja mam i płacę za ten zbytek 70 zł miesięcznie. Ciekawe czy da się zrezygnowac i podpisac nową umowę.
 

plesniak

New member
Kyniol_73 napisał:
Mnie tez dzialalo to do pewnego czasu. Pytanie kiedy tego monka zaczoles nagrywac ? jak miesiac temu to dzialalo dobrze. U mnie tez bylo ok ale od 2 tyg gdy chce nowy serial nagrać to nie pojawia mi sie ten monit z pytaniem : Chcesz nagrac tylko ten odcinek czy wszystkie odcinki z serii.

I tu Ci nie pomoge bo rzeczywiście w ostatnich 2 tygodniach nic nie ustawiałem. Sprawdzę dzisiaj i dam znać.
Pamiętam jednak że nie zawsze zadawał to pytanie. Wiem że był problem jak wybierałem z miniprzewodnika nagrywanie, wtedy monitu chyba nie było.
 

lafarek

New member
Podłączyłem dziś Sharpa LC-52DH65E do cyfrowej UPC ale przez euro bo mam UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową które nie ma HDMI. Powiem szczerze , jakość przez euro nie powaliła mnie na nogi. Czy waszym zdaniem przejście na złącze HDMI w UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową i HD poprawi jakość ( chodzi mi o kanały SD )? Pytam , ponieważ do tej pory ( 2 miesiące ) nie mam żadnych problemów z Thompsonem a czytając grupę boje się trochę tego dekodera HD pozdrawia Rafał
 

bulek

New member
Wiesz... do takiego telewizora brac Thomsona to trochę szkoda. Wiem, że koszt jest trochę większy, ale przynajmniej w kanałach HD zobaczysz różnicę znaczną. Co do awaryjności dekaodera, to chyba nie zależy od firmy, a bardziej od egzemplarza. Ja mam HD i muszę powiedziec, że dziękuję losowi za brak problemów czytając posty od różnych ludzi.
 
Do góry