HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
Ucięte Canal+?

A teraz pytanie z innej beczki, do tych co mają tv cyfrową i Canal+.

Czy Wy też macie poucinany obraz na "głównym" Canal+? Widac to m.in. podczas materiałów autopromocyjnych stacji np. w grafice z napisem film widnieje napis "ilm". Ucięte sa także inne napisy, które wychodza poza obraz.
 

upctechnical

New member
Zmian Firmware

wczoraj w nocy do waszych STB zostało rozesłane nowe oprogramowanie

ze zmian kosmetyki jakie dziś mogliście zaobserwować to

-brak dostępu do przewodnika TV z poziomu menu (do godziny ok 13-15)
potem zostało poprawione (jeśli koś nie ma do teraz to należy STB wyłączyć do standby na ok 1 min )

-w przewodniku zmiana kosmetyczna dotycząca przełączania na jeden kanał oraz zmiany widoku. (wcześniej do tego były 4 kolorowe przyciski teraz są dwa)

niestety nie jest to jeszcze firmware na który czekacie nie przynosi rewolucyjnych zmian w działaniu STB lecz jest wstępem do wyeliminowanie problemu zawieszania sie STB HD w standby

Prośba do posiadaczy tego właśnie dekodera
jeśli zauważycie jakieś zmiany w działaniu funkcjonowaniu swoich STB, nawet drobne i pozornie nieistotne piszcie

ps
dla dociekliwych. Zmiana ta nie jest opatrzona kolejnym numerem w ver oprogramowanie wiec nadal widzimy 3.5.0.21 w diagnostyce i w menu serwisowym 2.8.12
 

pawel-krk

New member
upctechnical napisał:
-w przewodniku zmiana kosmetyczna dotycząca przełączania na jeden kanał oraz zmiany widoku. (wcześniej do tego były 4 kolorowe przyciski teraz są dwa)

I to jest właśnie beznadziejne!!! Wcześniej poprostu wciskałem czerwony przycisk i miałem program telewizyjny wybranego kanału na parę godzin w przód, a teraz musze najpierw wcisnąc zielony, potem dwa razy kliknac strzalka w dol i potwierdzić OK. PORAŻKA!! Jeśli tak ma wyglądać ulepszenie oprogramowania to gratuluje serdecznie!! Niedługo, żeby zmienić kanał będziemy musieli robić to przez menu nagrywarki cyfrowej...

Bardziej użyteczną zmianą było by to, żeby po wyłączeniu dekodera i potem ponownym właczeniu dalej była wyświetlana lista ULUBIONE, a nie żeby trzeba było ją właczać po uruchomieniu dekodera za każdym razem.
 
Ostatnia edycja:

dzikus

New member
handlowiecupc napisał:
Witam po przymusowym urlopie (pozdowienia dla Admina). Jeśli macie pytania odnośnie oferty jestem do dyspozycji.

Co z TVP HD i TVP Sport??? jest szansa, że chociaż koncowke olimpiady obejrzymy na tych kanalach??

pozdrawiam
 

Lord Rayden

New member
Mam nadzieję,ze UPC wrzuci w końcu w pakiety TVP Historia i Sport. TVP HD też bym obejrzał.... Kodowana jest. Nawet w pracy nie odbieramy. A ppwinniśmy :rolleyes:
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Lord Rayden napisał:
Z ich strony wynika,że muszę zadzwonić aby dowiedziec się o promocje dla stałych klientów (dotychczasowych). Myślałem nad wzieciem też Turbo Internetu... Razem wyszłoby 189 zł. Moze ktoś wie o co chodzi w promocji dla dotychczasowych klientów ? Czy muszę jednak zadzwonić do nich ?
Ostatnio moi rodzice zamawiali cały pakiet: TV HD Max, internet 2 Mb, telefon Non Stop. Od kilku lat są abonentami analogowej TV w UPC. Promocja polegała na zniżce 20%. Miesięczna opłata za pakiet wynosi nieco ponad 200PLN co uważam za niezłą cenę
 

otan

New member
Bez reklam
Dla "starych" klientów którzy mają aktualnie trwającą umowę z TV analogową, a przechodzą na cyfrową:
Mając 3 usługi dostajesz 20% zniżki na każdą usługę (net,TV, telefon)
Mając 2 usługi dostajesz 10% zniżki na każdą usługę.
Podnieśli mi szybkość netu z 2 na 10 MB bez dodatkowych opłat.
Umowa na 12 miesięcy.
Traci się dotychczas obowiazujące promocje np trzecia usługa gratis!
Miałem Canal + w analogu za 29,90, a po przejściu na pakiet cyfrowy dostałem C + za 40zł. Tylko nowi klienci mają C + za 30zł.:(
Za mało jest tylko kanałów w HD. Polsat Sport w HD to porażka - ciągłe powtórki z Euro podobnie jak NG. TVN w pseudo HD to pomyłka.
 

joker

New member
Od poniedziałku zauważyłem problemy z polsatem, obraz się zacina co kilka minut nawet do 30 sek (dłużej nie czekałem i zmieniłem kanał).

Pozdrawiam
 

bulek

New member
Ja mam podobnie, ale z TVP1. Kilkunastominutowe pikselozy i zaniki dźwięku... olimpiady nie da sie oglądać. Na innych kanałach wszystko hula. Jutro przychodzi technik.
 

AnTurek

New member
otan napisał:
Miałem Canal + w analogu za 29,90, a po przejściu na pakiet cyfrowy dostałem C + za 40zł. Tylko nowi klienci mają C + za 30zł.:(

Jeśli podpiszesz zobowiązanie na 12 miesięcy, tak jak nowi klienci, to również dostaniesz C+ za 30 zł.

Możesz również w ramach zobowiązania 12 miesięcznego wybrać opcję podpisania umowy C+ z możliwością wypowiedzenia przed upłynięciem 1 miesiąca. Czyli za to, co ujrzałeś nic nie płacisz, lecz abonament wtedy wynosi 40 zł.
 

AnTurek

New member
pawel-krk napisał:
Bardziej użyteczną zmianą było by to, żeby po wyłączeniu dekodera i potem ponownym właczeniu dalej była wyświetlana lista ULUBIONE, a nie żeby trzeba było ją właczać po uruchomieniu dekodera za każdym razem.

No chyba tak jest, jak piszesz.
 

Misiek99a

New member
jeszcze raz w temacie oferty programów HD

zastanawiam się nad sensem istnienia programu Polsat Sport HD w pakietach UPC. dzisiaj po raz chyba czterdziesty puścili w tym kanale powtórkę meczu Chorwacja - Turcja z Euro 08. W kółko od 2 miesięcy powtarzają trzy mecze piłki z Euro i 3 mecze z ligi światowej z meczów w Polsce, a co najważniejsze - chyba nie mają zamiaru puszczać nic na żywo - był moment, że Polsat puszczał na żywo ligę Światową z Brazylii - ale oczywiście w Polsat Sport HD - zapomnij - tam była trzydziesta powtórka meczu z ligi światowej w Polsce. Ten kanał służy tylko polepszeniu statystyki w ilości programów hd w pakiecie. No jak dodamy do tego TVN HD - który jest obecnie jakimś technicznym nieporozumieniem oraz i Canal + Film HD - co dwie minuty - pikseloza - no to mamy rzeczywiście dużo kanałów HD !!!!!!, Dobrą jakość mają tylko : NG HD, History Channel HD i Canal + sport HD. Czyli w ofercie max ( bez dodatkowej płatnej Canal+) są w zasadzie tylko dwa programy w HD. radzę się zastanowić przyszłym nabywcom
 

Mane

New member
ja mam pytanie , czy pry przedluzaniu umowy u handlowca mozna dostac jakies lepsze promocje chodzi o przedluzenie pakietu pelnego plus internet 10mb, dzisiaj sie dowiedzialem w salonie ze jedyne co moga mi zaoferowac to 10% upust z calej kwoty 145 zl troche to smieszna promocja dla stalego uzytkownika , wczesniej bylo chociaz 50% na tv a teraz nie ma, umowe mam do 25 i zastanawiam sie co zrobic, (tv analogowa jak narazie)
 

Peek

New member
Bez reklam
Misiek99a napisał:
zastanawiam się nad sensem istnienia programu Polsat Sport HD w pakietach UPC. dzisiaj po raz chyba czterdziesty puścili w tym kanale powtórkę meczu Chorwacja - Turcja z Euro 08. W kółko od 2 miesięcy powtarzają trzy mecze piłki z Euro i 3 mecze z ligi światowej z meczów w Polsce, a co najważniejsze - chyba nie mają zamiaru puszczać nic na żywo - był moment, że Polsat puszczał na żywo ligę Światową z Brazylii - ale oczywiście w Polsat Sport HD - zapomnij - tam była trzydziesta powtórka meczu z ligi światowej w Polsce. Ten kanał służy tylko polepszeniu statystyki w ilości programów hd w pakiecie. No jak dodamy do tego TVN HD - który jest obecnie jakimś technicznym nieporozumieniem oraz i Canal + Film HD - co dwie minuty - pikseloza - no to mamy rzeczywiście dużo kanałów HD !!!!!!, Dobrą jakość mają tylko : NG HD, History Channel HD i Canal + sport HD. Czyli w ofercie max ( bez dodatkowej płatnej Canal+) są w zasadzie tylko dwa programy w HD. radzę się zastanowić przyszłym nabywcom

A Aster właśnie dodał do swojej oferty dziesiaty kanał HD- HBO HD
 

otan

New member
Bez reklam
bulek napisał:
Ja mam podobnie, ale z TVP1. Kilkunastominutowe pikselozy i zaniki dźwięku... olimpiady nie da sie oglądać. Na innych kanałach wszystko hula. Jutro przychodzi technik.



U mnie też na TVP1 występują czasami zakłócenia. Jestem ciekaw czy wezwany przez Ciebie technik coś na to zaradzi.
 

ruthless666

New member
Dokładnie popieram przedmówcę do swojej oferty Aster dorzucił HBO HD, który jest 10-tym kanałem HD. Zdumiewające,że wszystko narazie chodzi bez zarzutu brak pikselozy i artefaktów.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
witam forumowiczów

czy widzieliscie juz informacje "Abonenci cyfrowej UPC bez igrzysk HD" - czyli rzecznik UPC swoje, a rzeczywistosc swoje... :(
 

wek

New member
zsoi3 napisał:
witam forumowiczów

czy widzieliscie juz informacje "Abonenci cyfrowej UPC bez igrzysk HD" - czyli rzecznik UPC swoje, a rzeczywistosc swoje... :(

gdzie widziales ta informacje?
porazka z tymi kanalami HD w UPC, tzn. NG i HC rewelka, TVN to wlasciwie nie widac roznicy, Polsat Sport same powtorki, cieszylem sie z obietnicy pani rzecznik, czekam i czekam, igrzyska niedlugo sie skoncza a ja sie nie doczekam :(
 
Do góry