HD w UPC

wysio

Member
Bez reklam
To zrezygnuj i nie spamuj.
Rozumiem, że w tym czasie podnieśli ci ceny, pogorszyli jakość usług i następują cykliczne awarie. Też bym zrezygnował.
Po prostu zaczynam być już sfrustrowany, bo nie mogę korzystać z dekodera tak, jak bym chciał - zwłaszcza, jak posmakowałem przez jeden wieczór wygody i przejrzystości obsługi.
 

Damaranus

New member
Drodzy koledzy, mam UPC select HD (104 kanały) i internet 60. Jakoś nie było okazji zabrać się za to wcześniej, więc robię to dziś - oferta na kolejny rok (teraz płacę za to co wyżej 120zł ale umowa wygasła w maju 2016). Teraz proponują mi 105 zł w tym 250mb/s + MAX HD 150 kanałów + multiroom (dekoder zostaje a ja ekstra biorę CI+).

Wiem że niektórzy dostali oferty w stylu: przejście z netu 60 (69 zł) na MAX HD + 250 i abonament 79 zł za 24 miesiące (25 zł mniej jak nie patrzyć).

Moja oferta i tak wydaje się lepsza niż to co na stronie głównej, ale zejść z ceny nie chcą, a mi w sumie bardziej zależy na cenie niż na tym wszystkim co dostanę - 104 kanały to o 100 za dużo, a 250 to o 200 za dużo. Mi oferta się ogólnie podoba, ale pytanie czy może jakiś patent aby coś jeszcze zbić?
 

wysio

Member
Bez reklam
Jak za dużo kanałów i za szybki Internet ( 250Mb trzeba umieć wykorzystać, bo do przeglądania netu to 60Mb jest aż nadto), to weź coś mniejszego za mniejszą cenę. Wtedy powinno być niewiele ponad 80 zł. Jak nie składałeś wymówienia, to nie dostaniesz atrakcyjnej oferty. Jak to powiedział mi kiedyś konsultant, dopiero jak dostaną wymówienie, to otwiera im to furtkę do zaproponowania bardziej atrakcyjnych ofert.
 
Ostatnia edycja:

TOMGDY

New member
Po prostu zaczynam być już sfrustrowany, bo nie mogę korzystać z dekodera tak, jak bym chciał - zwłaszcza, jak posmakowałem przez jeden wieczór wygody i przejrzystości obsługi.

możesz opisać co to za wygoda i przejrzystość pojawiła się w domu na jeden dzień ?

Pozdr
 

wysio

Member
Bez reklam
Mogę opisać. Poza znacznie szybszym działaniem całego interfejsu, był też szybki podgląd tego, jakie w następnej kolejności będą programy. Standardowo jest tylko jeden następny, a co ma być dalej, to już szlak wie. Trzeba wchodzić w mozolnie działający program tv, który jest dla mnie słabo czytelny. Była też wygodna opcja programowania nagrania. Jest reklama jakiegoś programu, który mnie interesuje, a emisja będzie o danej godzinie za kilka dni. W nowym sofcie ustawienia danego dnia i programu do nagrania jest bezproblemowe. Ustaw takie nagranie w tym starym sofcie. Dla mnie to masakra. I dzięki temu nie korzystam w cale z nagrywarki - chyba, że akurat coś leci, jak jestem w domu i muszę wyjść.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
No to już chyba od dziś wszyscy macie nowy soft? Dodam, że replay tv dotyczy jedynie Horizona.
Od razu uprzedzając wasze pytania wyjaśnię kilka kwestii. Na chwilę obecną ta funkcja dotyczy 88 programów, ale będzie przybywać. Nie wszystkie pozycje można powtórzyć, nawet jeśli dany kanał ma tę funkcję. Może się okazać, że jakiś konkretny serial czy wydarzenie sportowe nie może być powtarzane.
Kolejna sprawa to przewijanie reklam. Zazwyczaj działa, ale część nadawców nie wyraziła na to zgody i trzeba oglądać w całości.
Nagrywanie z replay jest obecnie niemożliwe, jednak prace nad tym trwają.
Soft 4.0 trochę miesza w menu, i jak zauważycie pozornie znika My Prime. Jest on jednak rozbity pomiędzy różne opcje "na żądanie".
W razie pytań jakie was jeszcze będą nurtować, postaram się na bieżąco odpowiadać.
 
Ostatnia edycja:

TOMGDY

New member
może to nowe oprogramowanie jest tylko dla dekodera z nagrywarką skoro najwięcej zmian dotyczy funkcji programowania nagrywania ?

Pozdr
 

brodacz

Active member
Bez reklam
może to nowe oprogramowanie jest tylko dla dekodera z nagrywarką skoro najwięcej zmian dotyczy funkcji programowania nagrywania ?
Nie, to nie sa zmiany dotyczące nagrywania, lecz nowa funkcja umożliwiająca powrót do programów nadawanych w ostatnim tygodniu. Dotyczy kaźdego Horizona

Moja wersja oprogramowania to 0.10.319 (jesli dobrze sprawdzilem)

To nie to. Poprzednia wersja zaczyna się od 3.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Faktycznie mało precyzyjnie zadałem pytanie. Obecnie nowe oprogramowanie ma numer 0.13.106 a 4.3.2 to wersja aplikacji. I to o nią mi głównie chodziło.
 

TOMGDY

New member
najpierw wymagają od nas abyśmy nauczyli się numerów kanałów na pamięć a teraz ponownie mamy się uczyć tego samego na nowo. Wyraźnie widać gdzie mają nas Klientów.

Jak na razie ani słychu o własnej liście ulubionych :(

Pozdr
 
Do góry