HD w UPC

czaki1981

New member
WRU XX to chyba najlepsze co można wziąć, ale od kilkumiesiecy upieraja się że się nie da wziąć. Za coś musieli i tak Ci policzyc bo z tego co kojarze WRU XX to cena 65zł bez multiroomu.
 

babus

Member
Tak, za multiroom płacę 10zł ( Rozrywkowy Pakiet II). Chciałem za zeta(RP I), ale nie udało się już utargować. Ogólnie jestem zadowolony bo za wszystkie usługi zmieściłem się w założonej wcześniej kwocie 80zł.
 
... Muszę dodać, że jestem już na nowej umowie, którą udało mi się wynegocjować pod koniec sierpnia :
- TV Max Extra HD z nagrywarką
- Multiroom HD z nagrywarką
- Internet 60 Mb/s
- tel. minuty do wszystkich 60

Do tej pory bez multiroom płaciłem 105zł, teraz 79,99zł (promocja WRU XX). :-D

Mam select hd i internet 15 Mb/s za 77,74/mc, umowa bezterminowa.

Na innym forum piszą że, jest możliwe wynegocjowanie max extra hd + 60Mb/s za 79,99/mc lub max extra hd + 30/Mb/s za 69,99/mc.
Najbardziej zainteresowany jestem opcja za 69,99. Z własnego doświadczenia wiem że nie ma zgody na pakiety o niższej cenie. Pozostaje opcja za 79,99. Chociaż to co otrzymał (jak pisze) kol. babus, też przyjąłbym z godnością :)

Jakieś sugestie?
 

wysio

Member
Bez reklam
Nie powinieneś mieć problemu z otrzymaniem takiej oferty. Tylko musisz się skontaktować z działem utrzymania klienta, bo tylko oni mają atrakcyjne oferty dla stałych klientów. Nie orientuje się tylko, jaki tam jest teraz numer.

wysłane poprzez Tapatalk
 

michalbow

New member
Potrzebuje waszej porady w kwestii UPC.
Do tej pory miałem dekoder KAON i byłem z niego bardzo zadowolony ale zaczął mieć jakieś problemy z nagrywaniem i po wizycie technika wymienili mi dekoder na Cisco. który jest wg mnie beznadziejny. Wydaje mi się że jakość obrazu jest na nim gorsza i jest jakiś przedpotopowy.
Orientujecie się czy to jest jakiś stary model i czy mnają coś lepszego?
Umowa mi się skończyła może warto przejść na Horizon? Jak uzyskać najlepszą ofertę / Wypowiedzieć umowę i czekać aż się BUK odezwie?
Dzięki za pomoc
 

michalbow

New member
Dzieki za rade
Zadzwoniłem z zamiarem regulacji i początkowo w BUK dostałem promocję Rewia z Horizon IX czyli 60Mb/Max HD za 110 zł a z tel za 140 zł. Jak pomarudziłem i zapytałem o Rewia z Horizon X to Pani stwierdziła ze mogę ją dostać tylko na dwie usługi czyli120Mb/Max hd za 110 a z telefonem 150 zł.
Od czego zależy na którą promocję się załapiemy? Podobno nie od stażu.
Cisnąć ich jeszcze o ten telefon czy myślicie że się nie da?
 

inuictus

Member
@up

Dokładnie tak powinno to i teraz wyglądać, powołując się na "wielka Rewia Usług XX" za

- max extra hd z nagrywarką
- fiber 120 Mb/s
- telefon max

Obniżając liczbę minut czy internet można zejść poniżej 100 zł.

@hugo

Za to powinieneś spokojnie dostać ofertę w cenie 100 zł więc 35 zł w plecy.

Poniżej regulamin/promocja na który możecie się powoływać:

http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_wielka_rewia_uslug_xx_2014-1_od20151201.pdf
 

michalbow

New member
Tylko czy każdemu klientowi mogą coś takiego zaproponować czy są jakieś warunki które musi spełnić?
W tej ofercie są pakiety tel. które chyba już nie występują, teraz jest za darmo na stacjonarne lub do wszystkich?
 

inuictus

Member
Oczywiście że każdemu mogą coś takiego zaproponować, warunek musi Ci się kończyć umowa, bo jak masz powiedzmy do września 2016 to nie dostaniesz lepszych warunków.

Jeżeli chodzi o pakiety telefoniczne, to w regulaminie "Rewia z Horizon X" występują tylko dwa:
- minuty domowe max
- minuty do wszystkich max

Natomiast w regulaminie "Wielka Rewia Usług XX" obowiązują trzy pakiety:
- minuty do wszystkich 60
- minuty do wszystkich 240
- minuty do wszystkich max

Obydwa regulaminy/promocje są jak najbardziej aktualne i można je otrzymać, w jednym można otrzymać tylko dekoder Horizon, natomiast w drugim można pozostać ze swoim starym sprzętem.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie wszedlem w posiadanie Horizona ale po ustawieniu kanałów ulubionych nie umiem ich aktywować. Podpowiecie?
PS Za Max PVR +multiroom z PVR +250 MB + stacjonarne bez limitu będą mnie kasować 145 zł. Może nie jest to rewełacyjna cena ale dali jeszcze na testy drugi modem z 500 Mb, więc nie wygląda to źle.
 

inuictus

Member
@up

Nie ma mnie teraz w domu więc dokładnie nie pamiętam, ale po dodaniu kanałów do ulubionych musisz włączyć listę ulubionych. Na wybranym kanale masz opcje "pauza, więcej, nagraj... i tam masz opcję włącz listę ulubionych".
 
Rozmowa z DUK dzisiaj.

Miałem Select HD + 15 Mb/s za 77,73 zł brutto / m-c.

Mam Max Extra HD + 30 Mb/s za 80,00 zł brutto / m-c. Opłata aktywacyjna 19,90 zł brutto jednorazowo. Umowa na czas nieokreślony ze zobowiązaniem promocyjnym 24 m-cy. Jak dla mnie to OK. Płacę więcej o 2,27 zł więcej i mam TV jaką chciałem, Internet przyspieszyli, na czym mi nie zależało, jak wyraził się konsultant w ofercie UPC 15 Mb/s już nie występuje.

Rzekomo promocji Max Extra hd + 60 Mb/s za 79,99/mc lub Max Extra hd + 30 Mb/s za 69,99/mc nie ma obecnie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy ktoś z was próbował stawiać access point na UPC wi-free? Chciałbym dziadkom zainstalować bramkę telefoniczną żeby ich uwolnić od telekompromitacji ale wydawać kasę na zbędny im NET gdy za ścianą sąsiad ma silny sygnał Wi-Fi uważam za niestosowne...
 
Do góry