HD w UPC

ROMI64

New member
nSport od jutra w UPC !!!

nsport-_hd-730x300.jpg

17 wrz
nSport+ HD z finałem PGE Ekstraligi w Telewizji Cyfrowej UPC

Autor: Antonino de Gregorio.


Jeszcze więcej emocjonujących spotkań w Telewizji Cyfrowej UPC. Od jutra oferta sportowa UPC zostaje wzbogacona o kolejny kanał – nSport+ HD. Nowy program dostępny będzie w pakietach Max oraz CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE. To 69 kanał w jakości HD.
nSport+ HD to gwarancja niezapomnianych sportowych wrażeń w jakości HD. Jest przedsionkiem do świata premium. To właśnie na nSport+ HD fani będą mogli w najbliższą niedzielę obejrzeć finał PGE Ekstraligi, w którym zmierzą się Betard Sparta Wrocław z Fogo Unią Leszno. Ponadto, kibicom nie zabraknie emocji dzięki piłkarskim teatrom marzeń m.in. Lidze Mistrzów UEFA oraz Lidze Europy UEFA. Dodatkowo, fani piłki nożnej będą mogli śledzić wybrane mecze polskiej Ekstraklasy, m.in. sobotnie spotkanie między Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, a Pogonią Szczecin. nSport+ to także magazyny, reportaże i ekskluzywne wywiady.
Kanał nSport+ wzbogaci propozycję kanałów tematycznych oferowanych przez UPC, w której dzięki przedłużeniu obecnej umowy z nc+, abonenci UPC będą mogli w kolejnych latach znaleźć wszystkie kanały tematyczne platformy nc+: nSport+, Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+ oraz teleTOON+. Wszystkie nadawane w jakości HD.
O nSport+
To kanał dający widzom dostęp do bogatej i różnorodnej oferty sportowej. Jest przedsionkiem do świata premium. Można oglądać w nim m.in. transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA oraz wybrane mecze polskiej Ekstraklasy, a także żużlową PGE Ekstraligę. nSport+ to także magazyny, reportaże i ekskluzywne wywiady.
Najciekawsze pozycje programowe nSport+ w najbliższym tygodniu:
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Pogoń Szczecin, 19.09, 15:10 PGE Ekstraliga: KS Toruń – Unia Tarnów, mecz o 3. miejsce, 20.09, 16:30 PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno, mecz finałowy, 20.09, 19:00 Magazyn PGE Ekstraligi, 20.09, 21:45 Magazyn Ekstraklasa po godzinach, 21.09, 20:00
nSport+ HD, w zależności od dekodera znajdzie się pod numerem:
Mediabox:
452
553
Horizon:
238
502
Kaon:
19
403
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Oglądalność spadła (bo to już nie to co przed laty) to i kasa od UPC przestała śmierdzieć...
Dla mnie jedynym pożytkiem jest to, że paru nawiedzonych forumowiczów przestanie jęczeć o niego.
 

inuictus

Member
Zdecydowanie wolałbym wprowadzenie do oferty kanałow Eleven, jednym z wyborów pakietu C+ była Liga Hiszpańska a tu lipa.

EDYTA: Może jednak coś się zadzieje w UPC w kwestii kanałów Eleven, właśnie wprowadzili je do oferty nc+
 
Ostatnia edycja:

eLBeG

Member
Bez reklam
Odnośnie negocjacji, to WruXX jak.najbardziej aktualne. Na C+ obecnie najtańsza opcja, to 39,90 za Select w zobowiązania 12 miesięcznym. Przypominam, że od października dla posiadaczy starych pakietów C+ wylaczą C+ Discovery i C+ Sport2. HBO w promocjach po staremu, czyli 25PLN + do 2 miesięcy gratis w zobowiązania 12 miesięcznym. Pakiety zlotowkowe obowiązują dalej, ale mr ciężko dostać obecnie. Dla przedluzajacych po wypowiedzeniu orientacyjnie ceny jakie można wychaczyc bez dekady horizon, na moim przykładzie.
MAXextraHDpvr - 40
FP 30 - 15
Cinemax - 1
Filmbox - 1
MRpvr - 1
HBO - 25
C+ select - 39,90 (Prestige dychu więcej)

Może komuś się przyda do negocjacji.

Osobiście także brakuje mi możliwości dobrania 2 MR , włożył bym w tv Ci+ a na deku nagrywał i w końcu bym poukładał sobie z głową kanaly. Niestety za pomocą modułu można tylko nagrywać i oglądać kanały z tego samego muxa, dlatego dekoder niezbędny.
 
Ostatnia edycja:

ROMI64

New member
Brak możliwości zdalnego nagrywania paczki C+

Od kilku dni nie można zaprogramować nagrywania programów z paczki C+
Po prostu nie ma tych kanałów.
Podobno UPC intensywnie pracuje nad usterką...jednak bez rezultatów. :x
 

TOMGDY

New member
Nad uciekającymi kanałami specjaliści UPC pracują od marca i nic - dalej uciekają z listy ulubionych.
30 września mija termin usunięcia tej usterki który sami sobie wyznaczyli ( 6 miesięcy sobie dali na rozwikłanie zagadki ) - ciekawe co będzie w czwartek 1 października.

Cierpliwości...
 

houdini2008

New member
No i tak...

Witam, no więc sytuacja przedstawia się następująco, Netii podziękowałem, okazało się że gdybym wpuścił do domu instalatora nie mógłbym już zrezygnować, po moich obliczeniach średnio to wychodzi. Wczoraj dzwoniłem do UPC DUK, WRU podobno obowiązuje tylko w Krakowie, i W-awie, tam gdzie jest gigakablówka Netii. Dostałem taką propozycję : Max Extra HD z nagrywarką , net 120 mb , telefon minuty do wszystkich 240 , niecałe 110 złotych. Jak myślicie próbować coś jeszcze od nich wynegocjować ? Czy mam możliwość wyboru dekodera ( nie horizon )? Wolałbym ten mniejszy gdyż ma coax , a w ampli nie mam już miejsca na optyka.

Pozdrawiam.
 

houdini2008

New member
Aha

A wiecie może jak wygląda sprawa z modemami, konsultant mi powiedział że starych nawet nie zabierają, tylko proszą klientów o utylizację , i dają nowe , ruter mam własny więc od nich nie jest mi potrzebny. Czy w tym przypadku mam jakiś wybór???

Pozdrawiam
 

wysio

Member
Bez reklam
@houdini, uważam że dostałeś niezłą ofertę. Możesz ewentualnie zmniejszyć Internet za odpowiednio mniejsze pieniądze, jeśli nie będziesz dużo ściągał danych, lub nie będziesz pobierał plików z serwerów, które oferują pobieranie z taką prędkością. Do normalnego używania Internetu 60 Mb jest więcej niż wystarczające.

Wysłano poprzez Tapatalk
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Nad uciekającymi kanałami specjaliści UPC pracują od marca i nic - dalej uciekają z listy ulubionych.
30 września mija termin usunięcia tej usterki który sami sobie wyznaczyli ( 6 miesięcy sobie dali na rozwikłanie zagadki ) - ciekawe co będzie w czwartek 1 października.

Cierpliwości...

Nad niczym nie pracowali, oni wiedzą dlaczego tak się dzieje. Od momentu pozbycia się dubli w SD występuje ten problem. Tak naprawdę tych dubli się nie pozbyli, tylko przyporządkowali ten sam LCN. Dekodery SD wyświetlają pod tymi samymi numerami kanały SD, co w dekoderach hd, kanały HD. Problem jest taki, że po wyłączeniu dekodera, po kilku minutach dekoder skanuje sobie sieć, czy nie ma nowej listy kanałów i po włączeniu dostaje cipca, wywalajac z ulubionych niektóre kanały. Zauważ, że nie wywala kanałów, które były wprowadzone tylko w HD, nie wywala tez juz paczki C+ i HBO, bo duble SD z dekoderów juz zostały usunięte. W związku ze zmianami, do października planowali usunąć wszystkie duble w SD, ale chyba im to nie wyjdzie pare kanałów będzie wywalić dalej. Choć na fb twierdzą, że będzie naprawione. Zobaczymy jak będzie.

P.S.
W październiku wysyp nowych kanałów, zaczną juz prawdopodobnie od 1 się pojawiać. Łącznie hd powinno być ponad 80.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Oby były wartościowe. Trzeba przyznać, że jakościowo idzie ku lepszemu. Cenowo jednak już nie powalczymy. Oferty jakie dawali jeszcze rok temu dziś nie byłyby zaproponowane nawet jako utrzymaniówka.
 

wysio

Member
Bez reklam
Nie przesadzaj. Koledze wyżej zaproponowali lepsze warunki, niż wywalczyłem ja 16 miesięcy temu. Co prawda tylko 5 zł mniej, ale zawsze. Poprzednio płaciłem również 5 zł mniej, ale miałem bardzo wolny Internet. Generalnie z umowy na umowę jest coraz lepiej - jeśli nie cenowo, to poprzez opcje. Wiadomo, że nie będzie tak, żeby płaciło się mniej niż 100 zł za cały pakiet z telefonem i szybkim Internetem...

Wysłano poprzez Tapatalk
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy wy też macie odkodowaną paczkę Filmboxa czy mi dzieciak coś uaktywnił? Canal+ ostatnimi dniami było wyraźnie napisane, że promocja a teraz nic...
 

babus

Member
Do góry