HD w UPC

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Witam,

Nurtuje mnie jedno pytanie, a nie mogę nigdzie znaleźć żadnej info ...
Skoro mamy DVB-T i jakość HD, to skąd w sieci kablowej jest SD.
Czy stacje TV udostępniają jeszcze taki sygnał sieciom kablowym ?

Pozdr.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Skoro mamy DVB-T i jakość HD, to skąd w sieci kablowej jest SD.
Czy stacje TV udostępniają jeszcze taki sygnał sieciom kablowym ?

TV analogowa jeszcze trzyma się mocno.

UPC: Więcej abonentów, mniej użytkowników TV. Duży wzrost internetu - UPC, telewizja, telewizja cyfrowa, UPC Polska | media2.pl

"Na koniec 2013 roku z telewizji UPC Polska korzystało ponad 1,235 mln abonentów.
Z telewizji cyfrowej UPC korzysta 848,3 tys. abonentów.
Natomiast z telewizji analogowej korzysta 387 tys. abonentów."
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Właśnie skorzystałem z wariantu szóstego promocji "UPC w dopasowanym pakiecie”
Bardzo sympatyczna opcja według mnie. W skład wchodzą:

  • Internet Fiber Power 60 Mb/s (przy umowie na 24m-ce, przy 12m-cach dają 30 Mb/s)
  • Telewizja Pakiet Max Extra HD z nagrywarką
  • Telefon Minuty do wszystkich 240
Całość kosztuje 105zł. Dodatkowo zaoferowano mi multiroom (z nagrywarką lub bez) w cenie 10zł. Sprawa oczywiście załatwiana przez dział utrzymania klienta. Zgodnie z opisem promocja trwa od dnia 1 lutego 2014 roku do dnia 30 września 2014 roku lub do odwołania.
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
Czyli identycznie to samo, co było rok temu. Ja wybrałem umowę na rok z o połowę wolniejszym internetem i trochę teraz żałuję, bo przydał by mi się szybszy, a tu umowa się kończy i nikt nie dzwoni...

Wysłano poprzez Tapatalk
 

JanusPL

New member
@PeteShadow
Te 105 zł jest przez cały czas podpisania umowy,czy tylko przez jakiś okres promocyjny ?
Ponadto wariant IV z regulaminu po zsumowaniu wychodzi mi 152 zł.
Tak się dopytuję, bo zaproponowano ma (na razie - negocjujemy) internet 120 Mb/s, Max HD z nagrywarką + telefon 60 min. (niepotrzebny) za 140 zł - umowa na 18 miesięcy - przy umowie na 24 miesiące pierwsze 4 za 70 zł (bez opłaty aktywacyjnej, Multiroom z nagrywarką lub bez za 15 zł).
 
Ostatnia edycja:

PeteShadow

New member
Bez reklam
Na cały okres umowy równo 105zł. Czwarty wychodzi 95zł, ale to bez sensu moim zdaniem przy szóstym, bo to tylko dycha różnicy. Przeczytaj uważnie PDF'a, a w szczególności ostatnią stronę. Nie czytaj kwot rabatów, tylko zsumuj sobie na kalkulatorze kwoty po rabatach, bo tam to tak dziwnie jest napisane.
 
Ostatnia edycja:

JanusPL

New member
@up
Dzięki, masz u mnie piwo.
Moja umowa (lekko zmodyfikowana) na 24 miesiące :
- Max HD PVR
- internet 120 Mb/s + wifi + jakiś tam pakiet Bezpieczny Internet
- telefon 60 minut (zbędny)

za 110 zł.
 

zapisz

New member
Czy jeśli podpiszę umowę na 24 miesiące, to czy będę mógł ją wypowiedzieć w marcu? Pytam odnośnie tej marcowej zmiany regulaminu?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
P50VT60E i CI+

Witam.

Jestem w trakcie montowania CI+. Technik nie bardzo wie o co kaman...
Brak niektórych podstawowych kanałów i pojawia się komunikat "Nie masz dostępu do kanału". O dziwo wszystkie kanały dodatkowo płatne są.
Ten sam problem jest w Samsungu.
Czy to wina karty czy coś z TV nie tak ?

Pozdr.
 

hdmaniack

New member
Ja tydzień temu dostałem RKU czyli
Max Hd
inernet 30Mb
moduł CI+
za 80 zł na 12 miesięcy
Oczywiście najpierw było wysłane wypowiedzenie
 

iluv3city

New member
Witam.

Jestem w trakcie montowania CI+. Technik nie bardzo wie o co kaman...
Brak niektórych podstawowych kanałów i pojawia się komunikat "Nie masz dostępu do kanału". O dziwo wszystkie kanały dodatkowo płatne są.

Pozdr.

Instalując CI+ w grudniu miałem identyczny problem. Samsung wyszukiwał poprawnie wszystkie kanały natomiast próba ich włączenia skutkowała różnymi info o błędzie: nie masz dostępu, kanał kodowany, skontaktuj się z UPC.

1. Kontakt z telefonicznym biurem - zdalny reset ustawień - brak rezultatu.
2. Zamówiona wizyta technika.
W moim przypadku - chociaż nie mogłem w to uwierzyć - winne były 3 metry kabla TV w mieszkaniu. Po wymianie i zarobieniu końcówek wszystko śmiga.

Pzdr.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Widzę @iluv3city jesteś z Gdańska ;) a że masz UPC to napisz proszę jak jest w naszym mieście z jakością odbieranego obrazu z tej kablówki. Zastanawiam się nad podpisaniem z nimi umowy , ale dużo zależy od jakości oferowanych programów.
 

iluv3city

New member
Widzę @iluv3city jesteś z Gdańska ;) a że masz UPC to napisz proszę jak jest w naszym mieście z jakością odbieranego obrazu z tej kablówki.

W 3 lokalizacjach (bloki we Wrzeszczu, Wiszące Ogrody) - wszystkie usługi działają bez zarzutu.
Do TV nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, ale muszę przyznać, że nie mam odniesienia (nie oglądałem nigdy dłużej TV u innego provider'a).

Bardzo polecam CI+. Telewizor z listy kompatybilnych i bardzo fajne rezultaty: jakość świetna, bardzo szybkie przerzucanie kanałów, jeden pilot. Ja jestem bardzo zadowolony.

Pzdr.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Witam,

Właśnie zmieniłem Kaona z nagrywarką na Mediaboxa z nagrywarką i szukam możliwości ustawienia ulubionych kanałów wg swoich upodobań. Czy jest taka opcja ?

Pozdr.
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Nie ma takiej opcji, jedynie można wybrać do ulubionych określone kanały, ale o kolejności zapomnij
 

tadekb1

New member
Mam pytanie do kolegów którzy posiadają Mediaboxa hd z nagrywarką,pytam bo umnie występują takie objawy.
1 Gdy włączam przypomnienie na jakiś program o danej godzinie pokazuje się komunikat ale zamiast przełączyć na dany kanał dekoder zostaje wyłączony.
2.Żeby oglądać program z nagrywarki muszę najpierw włączyć przewodnik a dopiero później używać nagrywarki.Nadmieniam że to nie jest jednostkowy wybryk dekodera ponieważ wymieniłem kilka dekoderów na te same objawy i nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha,czy to ogólny trend.
 

dyzio

Member
Masz coś skopane z mediaboxem. U mnie zarówno przypomnienie o programie jak i odtwarzanie nagranych programów z listy (przycisk dvr) działa poprawnie.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
MediaBox

Witam,

Od tygodnia mam MediaBox z nagrywarką. Od jakichś 2 dni zaczął mi piszczeć wewnętrzny dysk.
Ktoś tak miał ?
I jeszcze jedno ... 2-4 razy dziennie sam się włącza na jakieś 10sek i wyłącza.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:
Do góry