HD w UPC

mykacz

New member
@armanig - u mnie w Asterze też jeszcze nie ma. Sądzę, że pojawią się za dzień lub dwa, bo pewnie dawnych klientów Astera "obsłużą" w drugiej kolejności. Jak nie, to po weekendzie zadzwonię do BOA.
 

nadine

New member
AXN Spin ma logo wersji HD, a jednak UPC nadaje go w SD :) Jesli chodzi o TVP1 i TVP2 w wersjach HD, to tez troche naciagne. Wiekszosc materialu emitowanego przez TVP jest w wersji SD, a czesc nawet 4:3 zamiast 16:9. To mi troche zalatuje Polsatem HD, ktory z HD ma glownie logo ;)
 

lisekx

New member
Pomocy. Dziś chciałem uruchomić tv i nie mam żadnego obrazu, jedyny obraz jaki udało mi się znaleźć przełączając kanały, to TVP1 na kanale 320 czyli kanale TVP3 Info. Dodatkowo dekoder nie chce połączyć się z siecią. Sprawdzałem telefonem i chwilowo nie działało mi wifi, ale już działa. Co może być powodem problemu, czy zostaje mi zadzwonić na Infolinię i zgłosić problem ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obecnie mecz na tvp1 hd, jakosc zenujaca i nie ma to nic wspolnego z HD, jedyne co tam jest HD to znaczek, mam nadzieje ze to sa jakies chwilowe testy. Szkoda slow.
 

nadine

New member
Do tej pory bylo tak, ze to co faktycznie bylo zrobione w HD, to szlo na TVP HD. Pomijajac imprezy typu Opole, czy np mecze MS 2010, to niewiele programow bylo nadawanych rownoczesnie na TVP 1/2 oraz na TVP HD. Czasami byl to teatr telewizji live, czasami jakis serial (Ojciec Mateusz), i tyle. Reszta produkcji TVP nie nadawala sie do kanalu HD, gdyz po prostu byla w SD. Mecze na Euro maja byc natywnie nadawane w HD, wiec tutaj jestem spokojny. Natomiast na wiele bym nie liczyl jesli chodzi o reszte. Bedzie podobnie jak z Polsatem czy TVN. Cos tam od czasu do czasu bedzie w HD, a reszta to upscalowane SD.
 

wysio

Member
Bez reklam
E tam narzekacie... Wiadomo, że najlepiej jak by wszystko szkło w HD, ale ja już się cieszę, jak mogę zobaczyć F1 w HD na polsacie, czy wczoraj Opole w TVP1 HD - a to już była bardzo miła niespodzianka...
 

mykacz

New member
Wstałem dzisiaj rano i na moim Kaonie pojawiły się TVP1 i TVP2 HD. Zgadzam się z przedpiśccami, że to HD bywa mocno naciągane :/.
Mam pytanko przy okazji do osób, które przeszły z oferty Astera na ofertę UPC. Ja wciąż jadę na ofercie HD Pack + Internet w dawnym Asterze. Warto zamieniać na UPC? Otrzymuje się wtedy inny dekoder czy UPC zostawia asterowskiego Kaona? Jak wygląda porównanie Internetu + TV HD w Asterze i obecnie w UPC?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
TVP 1,2 HD jakim zostalismy teraz uraczeni to sa jak rozumiem teraz testy, nowe produkcje leca w SD, pare razy trafilem zaledwie na HD i dalem sobie spokoj do rozpoczecia mistrzostw, szkoda nerwow.
Edit: Tomasz Lis - tvp 2 "HD", na dwoch tv sprawdzane, bez komentarza.
 
Ostatnia edycja:

ROMI64

New member
Polsat Sport Extra HD....

Od wtorku (5 czerwca 2012 roku) klienci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do kanałów Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Sport News. Tym samym w dekoderach UPC dostępne są już wszystkie kanały Grupy Polsat. :-o:-o:-o:-o:-o
 

segetan

New member
UPC MediaBox z nagrywarką

podobno, chodzą słuchy, że wkrótce zostanie uaktywniony port USB w nagrywarce w celu kopiowania nagranych programów na zewnętrzny dysk.

Słyszał ktoś o tym?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
podobno, chodzą słuchy, że wkrótce zostanie uaktywniony port USB w nagrywarce w celu kopiowania nagranych programów na zewnętrzny dysk.


Nagrywanie programów TV na dysk zewnętrzny w Vectrze - Vectra, dysk, nagrywarka, telewizja, telewizja cyfrowa | media2.pl

Bo konkurencja wymusza takie ruchy, ale nagranego materiału nie spiratujesz, bo ...

"Nagrania mogą być odtwarzane tylko za pomocą dekodera USB PVR, na którym zostały nagrane.
Po odłączeniu zewnętrznego dysku i podłączeniu go do innego urządzenia nagrania nie będą dostępne"
 

segetan

New member
...Nagrywanie programów TV na dysk zewnętrzny w Vectrze - Vectra, dysk, nagrywarka, telewizja, telewizja cyfrowa | media2.pl[/URL]

Bo konkurencja wymusza takie ruchy, ale nagranego materiału nie spiratujesz, bo ...

"Nagrania mogą być odtwarzane tylko za pomocą dekodera USB PVR, na którym zostały nagrane.
Po odłączeniu zewnętrznego dysku i podłączeniu go do innego urządzenia nagrania nie będą dostępne"


Lepsze to niż nic. Wprawdzie piracenie to nie moja specjalność, ale chętnie uzupełniłbym swoje archiwa...

Swoją drogą, to śmieszne, bo PVRy w tanich miltiplexowych dekoderach nagrywają za darmo strumień, który można sobie potem dowolnie obrabiać i odtwarzać gdzie bądź... Chyba, że się mylę...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak w UPC wyglada temat HBO HD, z tego co widze za 31zl mozna wykupic pakiet - swoja droga co za idiotyzm ze nie mozna kupic jednego kanalu HD z HBO czy C+ HD film.
Jak z jakoscia obrazu, wyswietlanie, dzwiek, napisy do filmow itp.
Repertuar? :)
 

szewol

New member
Bez reklam
Jak w UPC wyglada temat HBO HD, z tego co widze za 31zl

Obecnie w Dziale Utrzymania Klienta dostepna jest promocja na HBO o nazwie "Wzmocnij emocje", która polega na:
- 3 miesiące darmowego dostępu do HBO, a później:
HBO SD za 20
HBO HD za 25 zł
HBO OD za 0 zł
tak długo jak klient korzysta z oferty...
 

mrosi

Member
Takie pytanko...
Czy ktoś używa dekodera HD UPC z nagrywarką, chodzi mi konkretnie o model Philipsa?
Używam Cisco (zwany UPC Media), ale muli się, świeci jak latarnia w nocy i generalnie nie jestem nim zachwycony. Ktoś ma doświadczenia z tym Philipsem? Warto go wziąć?

[EDIT]
Znalazłem jeszcze jakiś dekoder Kaon. Coś w jego kwestii...?
 
Ostatnia edycja:
Do góry