HD w UPC

danios66

New member
pytanko!

Mam pytanie. Umowę z UPC mam do 17.07.2012 i mam net 25 mb/s i tv select hd płacę łącznie 110 zł i czy mogę na tą umowę nałożyć nową z net 50mb/s i tv max hd łącznie 120zł
 

szewol

New member
Bez reklam
Możesz to zrobić, bo abonament w nowej umowie będzie większy. Oczywiście konsultanci będą wciskali ci telefon, ale polecam lekturę regulaminu promocji: § 3

1) Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które: (...)

b) na dzień przystąpienia do Promocji są abonentami jednej albo dwóch usług oferowanych przez Organizatora Promocji i staną się Abonentami Paczki dwóch usług objętych Promocją (...)

przy czym w przypadku abonentów o których mowa w pkt. b)-c) powyżej, wyrażających chęć przystąpienia do Promocji w trakcie okresu zobowiązania promocyjnego wynikającego z aktualnej umowy abonenckiej – udział w Promocji możliwy jest tylko wówczas, jeżeli ponoszona przez nich aktualnie opłata abonamentowa jest niższa lub równa opłacie za Paczkę dwóch albo trzech usług wybranych w Promocji z uwzględnieniem upustów, o których mowa w paragrafie 5.
 

Boobass

New member
19 sierpnia zamówiłem paczkę 3 w 1:

Net 10MB
Max HD + Super HD z nagrywarką
Telefon 240minut.

Wszystko za 130zł

Zadzwoniłem, aby zwiększyć neta (na stronie widnieje wszystko to samo tylko, że net 25MB). Chciałem zwiększyć w cenie neta i na infolinii nie zgodził się konsultant - za dodatkowe 10zł tak, ale bez podwyżki nie chciał.

Jak to u Was jest próbowaliście? Dzwoniliście na infolinię?

Pozdrawiam
 

szewol

New member
Bez reklam
Ale na stronie ten zestaw o którym piszesz jest za 140 zł a nie za 130 zł:
http://promocje.upc.pl/pakiet-telewidza

Max HD + net 25 Mb/s + 240 minut = 120 zł + nagrywarka (10 zł) + Super HD (10 zł) - 140 zł.

Regulamin mówi jasno:

"udział w Promocji możliwy jest tylko wówczas, jeżeli ponoszona przez nich aktualnie opłata abonamentowa jest niższa lub równa opłacie za Paczkę dwóch albo trzech usług wybranych w Promocji"

więc trzeba "walczyć" z konsultantem z regulaminem w ręku.
 
Ostatnia edycja:

Ffranekk

New member
Planuje podpisać nową umowę z UPC na internet i tv, z waszego forum dowiedziałem się że warto było poczekać bo mieli zmienić internet i telewizję, Internet rzeczywiście przyśpieszył ale TV nadal bez zmian a widać że są jakieś testy. Czy myślicie że coś się jeszcze zmieni w nowych promocjach i pojawią się jakieś lepsze pakiety w ciągu najbliższych dni?
 

szewol

New member
Bez reklam
Trudno powiedzieć.

Jedyne zmiany w TV jakich można spodziewać się to dołączanie nowych kanałów, które wejdą do istniejących pakietów (Select HD / Max HD / Super HD) lub utworzą nowe pakiety np. nFilm HD. A promocje raczej dotyczą i tak głównych pakietów.
 

quzio

New member
Mam pytanko czy chcąc oglądać Adamka z Kliczką w dwóch pokojach w usłudze multiroom muszę zamówić walkę na każdy UPC Mediabox osobno!?.
 
Ostatnia edycja:

ramzes_1981

New member
Brodacz , powiedz coś na temat Nsportu. Na innych forach wrze , że dziś włączą tak jak to miało miejsce z TVP HD i TVP SPORT na ostatnim mundialu. Wiesz coś ?
 
Do góry