HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
Witam,
Czy ktoś przedłużał na kolejne 12 miesięcy pakiet MAX HD z nagrywarką - cena nominalna 100 zł, zaproponowali mi 95 zł - można jeszcze coś zbić z tej ceny?
Pzdr,
J

Nie wiem jaką masz ofertę. Dla do tej pory dawali minimum 10 proc. zniżki na 12 miesięcy (jednak przy posiadaniu dwóch usług np. tv + net). Ale jak pisze juzeg76 przy postraszeniu rezygnacją można zdziałać więcej.
 
Ostatnia edycja:

yarok

New member
W chwili obecnej mam maxhd z pvr plus canal plus, ale z c+ chce zrezygnować i zostawić tylko max hd pvr, Warszawa, w budynku mam ups, aster, vecre i tp.
J
 

piotr818

New member
Bez reklam
W chwili obecnej mam maxhd z pvr plus canal plus, ale z c+ chce zrezygnować i zostawić tylko max hd pvr, Warszawa, w budynku mam ups, aster, vecre i tp.
J


Czyli nie lubisz piłki nożnej, nie masz czasu na oglądanie filmów ale uwielbiasz seriale i reality z MTV,kochasz relaks i muzykę poważną oraz zwierzątka. Ciekawsza oferta jest u innych kablowników gdzie można dopasować ofertę bardziej indywidualnie.
 

szewol

New member
Bez reklam
Przyznam, że nie znam promocji tylko na jedną usługę.
Ale jeśli masz taki wybór w bloku (UPC, Aster, Vectrę) to warto porównać oferty i zwrócić uwagę na zawartość programową. Każdy ma swoje upodobania...
 

actchris

New member
Jarok mieszkasz na Skoroszach :)

A ja się dowiedziałem że zmieniając neta z fiber 25 na 30 (opcja Warszawa) nagle mi zmienili umowę z bezterminowej na 12 miesięcy ... już napisałem odwołanie do nich i czekam na odpowiedz bo przy zmianie jedyne co to powiedzieli o opłacie 50zł za zmianę ....
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jarok mieszkasz na Skoroszach :)

A ja się dowiedziałem że zmieniając neta z fiber 25 na 30 (opcja Warszawa) nagle mi zmienili umowę z bezterminowej na 12 miesięcy ... już napisałem odwołanie do nich i czekam na odpowiedz bo przy zmianie jedyne co to powiedzieli o opłacie 50zł za zmianę ....

Napisał, że mieszka w W-wie a nie na Skoroszach pod Ursusem, zatem to Bemowo albo Służew.
 

yarok

New member
Prawdę mówiąc to zależy mi jedynie na TVN HD i Polsat HD, TVN Turbo, czasami E Ent.. i Baby first TV i inne minimini , C+ jest naprawdę godny polecenia, ale przez rok czasu oglądnąłem może z 4 filmy i 4 mecze, najbardziej brakowć mi będzie boksu :( może kiedyś doczekamy się PPV

Okazuje się, że na Ursynowie również są bloki z dużym wyborem operatora - jeden minus brak instalacji zbiorczej.

Dzięki za rady, dam znać na co mnie naciągną!
 

actchris

New member
Brodacz do tej pory myślałem że jesteś inteligentny a z ciebie to pieprzony sukinsyn bez inteligencji ,..... pewnie przyjezdny z jakiejś zapadłej dziury pod Radomiem.
 

chulos

New member
Jestem abonentem od listopada 3 usługi w cenie dwóch w tym max hd z nagrywarką. Kanały HD po za standardowymi TVN POLSAT TVS nie znikneły, a mimo tego ciekawość była silniejsza więc zadzwoniłem do bok i w nie całe 5 mintu zainstalowałem sobie paczke super hd. niestety po chwili przemyślałem sprawe jak upc robi nas w balona. w umowie z listopada płace wyższą cenę za dekoder by odbierac kanaly w jakosci HD, wiec na wskutek zamówionej nowej paczki super hd, wychodzi na to, ze za HD płace podwójnie. Zadzwonilem do bok, teoria sie potwierdzila, na dodatek uslyszalem ze za aktywacje pakietu placi sie jednorazowo 10 zl o czym wczesniej mnie nie poinformowano, jak i to ze umowa automatycznie przy włączaniu nowej uslugi przedluza sie na kolejne 12 miesiecy przy czym nie obnizajac ceny za sam dekoder HD. Cale szczescie ze od zawarcia nowej umowy mozna odstapic w przeciagu 10 dni. Tak wiec wrocilem do poprzedniego trybu. Zreszta w przypadku osob zawierajacych umowy przed 12 kwietnia kanaly HD po za standardowymi trzema nie znikają.
 

Wicuch

New member
Jestem abonentem od listopada 3 usługi w cenie dwóch w tym max hd z nagrywarką. Kanały HD po za standardowymi TVN POLSAT TVS nie znikneły, a mimo tego ciekawość była silniejsza więc zadzwoniłem do bok i w nie całe 5 mintu zainstalowałem sobie paczke super hd. niestety po chwili przemyślałem sprawe jak upc robi nas w balona. w umowie z listopada płace wyższą cenę za dekoder by odbierac kanaly w jakosci HD, wiec na wskutek zamówionej nowej paczki super hd, wychodzi na to, ze za HD płace podwójnie. Zadzwonilem do bok, teoria sie potwierdzila, na dodatek uslyszalem ze za aktywacje pakietu placi sie jednorazowo 10 zl o czym wczesniej mnie nie poinformowano, jak i to ze umowa automatycznie przy włączaniu nowej uslugi przedluza sie na kolejne 12 miesiecy przy czym nie obnizajac ceny za sam dekoder HD. Cale szczescie ze od zawarcia nowej umowy mozna odstapic w przeciagu 10 dni. Tak wiec wrocilem do poprzedniego trybu. Zreszta w przypadku osob zawierajacych umowy przed 12 kwietnia kanaly HD po za standardowymi trzema nie znikają.

a to ciekawe :neutral:
czy masz na myśli główną umowę 1+1=3? czy to znaczy ze teraz masz umowe az do kwietnia 2011
? a nie jak powinno byc do listopada 2010?
 

chulos

New member
tak mowa o umowie 1+1=3, na chwile obecną umowa jest az do 2011 kwietnia, ale na wskutek złożonej rezygnacji z nowej usługi wracam ( mam nadzieje) do starych warunków w przeciągu kilku dnii umowa bedzie obowiazywac do listopada 2010.
 

ErykKRK

New member
tak mowa o umowie 1+1=3, na chwile obecną umowa jest az do 2011 kwietnia, ale na wskutek złożonej rezygnacji z nowej usługi wracam ( mam nadzieje) do starych warunków w przeciągu kilku dnii umowa bedzie obowiazywac do listopada 2010.



Ja chyba czegos nie rozumiem, przedluzyla Ci sie umowa o tok tylko dlatego ze zamowiles pakiet SHD ??
 

szewol

New member
Bez reklam
Brodacz do tej pory myślałem że jesteś inteligentny a z ciebie to pieprzony sukinsyn bez inteligencji ,..... pewnie przyjezdny z jakiejś zapadłej dziury pod Radomiem.

Hmmm... Hit pod tytułem "Super HD" nie okazał się taki super to i Brodacz zły.
Zauwazyłem, ze taki "zadziorny" jest właśnie od weekendu :mrgreen:
I tak jakoś mało udziela się na forum, nie dowcipkuje...

Zadzwonilem do bok, teoria sie potwierdzila, na dodatek uslyszalem ze za aktywacje pakietu placi sie jednorazowo 10 zl o czym wczesniej mnie nie poinformowano, jak i to ze umowa automatycznie przy włączaniu nowej uslugi przedluza sie na kolejne 12 miesiecy przy czym nie obnizajac ceny za sam dekoder HD.

Promocja, z której skorzystałeś jest na okres 12 miesięcy. Pisze to zresztą na stronie upc.pl. Jednak dotyczy ona wyłącznie pakietu Super HD. Biorąc ten pakiet NIE JEST automatycznie przedłużana żadna promocja na pozostałe usługi (czyli tv czy net).

Oczywiście warunek jest jeden - by korzystać z Super HD musisz być abonentem telewizji cyfrowej. To oznacza, że przez ten okres nie możesz zrezygnować z telewizji cyfrowej, ale z jakiej promocji korzystasz na samą tv cyfrową to zupełnie inna kwestia.

Druga kwestia, jak Ci UPC w promocji "1+1=3" ma obniżyć opłatę za dekoder, jeśli Max HD z nagrywarką (w starej i nowej ofercie) ciągle kosztuje 100 zł. A ty wykupiłeś tylko pakiet premium, a nie zmieniłeś umowy na tv, net czy tel :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

szewol

New member
Bez reklam
To jest jakis mega idiotyzm, przeciez Super HD to jest pakiet premium jak C+, a C+ to osobna umowa tylko na to a nie na reszte, jaja robia takie ze szok. Dobrze wiedziec

I tak jest. Jeszcze raz powtórzę. W regulaminie promocji "Super HD" NIE MA SŁOWA o tym, że biorąc ten pakiet jest automatycznie przedłużana żadna promocja na pozostałe usługi (czyli tv czy net).To oznacza, że aktywując ten pakiet nic się nie zmienia w ofercie na "podstawowe usługi".

Jedyny warunek - klient podpisuje umowę na 12 miesięcy i przez ten okres musi być abonentem telewizji cyfrowej. Ale między czasie może brać różne inne promocje na TV cyfrową.
 
Do góry