HD Ready za 6000 zł

zenonmocarny

New member
Poszukuję telewizora HD Ready do XBOX'a 360. Kwota którą planuję wydać to ok. 6000 zł. Znalazłem dość chwalony model Sony KDL-32V2500 jednak wolałbym jakiś model w okolicach 40''. Ważne jest też dla mnie aby miał rozdzielczość 720p (1280 x 720) a niestety większość telewizorów które widziałem ma rozdzielczość 1366 x 768. Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry model, spełniający te warunki? Kwota mogłaby być ewentualnie trochę większa.
Pozdrawiam.
 

ortax360

New member
A po co ci 1280 720 ?

Nie ma juz takich lcd .

LCD z matryca 1366*768 wyswietlaja w pełni hd720p .

Sony 40v2500 cena 5400zł
Toshiba 37wl68 (100z) 4999zł

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

zenonmocarny

New member
Ponieważ czytałem że obraz z XBOX'a 360 ma rozdzielczość 1280x720 i aby uzyskać 1366x768 obraz jest przetważany i minimalnie traci na jakości. Czyli mam rozumieć że nie produkują już LCD z matrycą 1280x720?
Pozdrawiam
 

Remik82

New member
Nie jest prawda to ze X360 ma rozdzielczosc 1280*720, ma taka rozdzialke jaka mu ustawisz podobnie jak w komputerze, na twoim miejscu dolzyl bym pare zloty i Kupil bym dobry LCD + przyzwoite kino domowe, dzwiek jest rowniw wazny jak obraz.
 

motobartcompany

New member
masz podobne potrzeby i tyle kasy co ja.

Prawie zdecydowany jestem na Sony 40v2500, widziałem go w akcji i bardzo podobała mi się czerń....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 40 V 2500 jest dobrą alternatywą uwzględniając poziom aktualnych cen. Tyle że nie wiadomo jaka cena bedzie na nowy typ Sony , a zapowiada się znakomicie.
 

zenonmocarny

New member
Dzięki za wszystkie sugestie. Obejrzę jeszcze ten model "na żywo" jeśli wszystko będzie OK to chyba właśnie na niego się zdecyduję skoro polecacie.
Pozdrawiam
 

jtd

New member
Bez reklam
O widze ze motobart pozbywa sie swojego PV70 na rzecz Sonego lcd, a powiedz mi dlaczego nie na LCD Samsunga nowego, widzielem ze gra chyba nawet lepiej od tego sonego:cool:
 

motobartcompany

New member
Najważniejszy powód to że samsung ma świecąca obudowe, ja jestem estetą i miałem do czynienia z tymi obudowami w samsungu, z czasem łapią rysy do tego cały czas przyciągają kurz:) taki sam problem mam z ps3...

drugi powód to że za taką kase 5400 zł niekupie nowego samsunga 40 calowego.
 

jtd

New member
Bez reklam
Sa rozne spraye, ktore powoduje ze dany material nie przyciaga kurzu:cool: Widzialem tego sonego i smsunga w akcji, oba graja bardzo przyzwoiscie, ale samsung troche lepiej, ale to twoja decyzja, chociaz z wygladu sony tez mi bardziej odpowiada:cool:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych dwóch zdecydowanie wybierałbym Samsunga - nawet z jego błyszczącą obudową.
pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
zgadzam się w 100% mam Samsung LE40N71B i obudowa to coś strasznego użyjesz za twardej szmaty i pojawią się rysy a kurz wypada co godzine czyścić,.mieszkam na śląsku a tu kurz działa z podwójną siłą :( teraz kupiłem drugi tv pod xbox360 (którego jeszcze nie mam czekam na wersje elite) tv kupiłem ze względu konfliktów domowych :D wybrałem tv MIRAI DTL-642E500 ze względu na cenę i wielkość no i full ,ryzykowałem firma w polsce nie popularna!!!
http://www.mirai.eu/Europe/ProductDetails&product_id=53&cat_id=56

mam go drugi dzień i juz mogę stwierdzić że niczym nie ustępuje samsungowi a nawet po podłączeniu dvd toshiby HDdvd a potem dvd samsung hd860 obraz wydał mi się lepszy!!!bardziej naturalny ,czerń czarna ,piękny obraz ,zaczynam żałować kupna samsunga ze względu na cene dałem prawie 7000zł teraz widziałem za 5300zł !!!miraI bardzo ładny wygląd ,FULL HD 42 CALA,czas reakcji 6 ,3 lata gwarancji CENE 4800ZŁ ,brak component, menu troszke ubogie,dzwięk gorszy jak w samsung, no i nie posiada czytnika kart co w samsungu i tak wydaje sie nie dopracowane poczekam na xbox i opisze szczegółowe doznania!!! aaa dodam jeszcze że mirai lepiej odbiera zwykłą kablówke

pozdrawiam

KOLEGA KIKI KIEDYŚ MI NAPISAŁ ŻE MIAŁ ZŁE DOZNANIA Z MIRAI CO MIAŁ NA MYŚLI ???????
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w razie wątpliwości poproś o prezentację w domu i sam najlepiej wybierzesz. Za tą kasę rzeczywiście nic sensacyjnego nie kupisz.
I Dla Twoich potrzeb / matowy - Sony moze okazać się najlepszym wyjściem
Obecna dobra cena 5350 zł
pozdrawiam
 
Do góry