HD player z mkv i analogowym 5.1?

szymonst

New member
Witam

Poszukuję jakiegoś hd playera który odtwarzałby pliki mkv i do tego miał analogowe wyjście 5.1 (mam Geniusa 5005 i ma on tylko wejścia analogowe). Przeglądałem już całą masę takich playerów i albo odtwarzają mkv jak np WD czy Popcorn albo mają analogowe 5.1 jak iCroon 388. Jak już mają to i to jak Dune Prime to kosztują powyżej 2 tys....Czy ktoś zna coś w okolicy tysiąca zł? (Tak wiem...panie, tak to tylko w Erze ;) )
 

szymonst

New member
Jako że brak jest odpowiedzi to pewno taki sprzęt nie istnieje. Stanęło na tym, że zmontuje sobie komputerowe media center i przynajmniej będę miał wszystko co potrzebuję.
 

szymonst

New member
Dzięki wielkie. Szczególnie ten Kaiboer mi się spodobał. A wymiar akurat jak dla mnie ma dobry bo będzie stał razem z UPC Mediabox.

Tylko właśnie odkryłem jeden problem...albo ja jestem ślepy albo na liście krajów do wysyłki nie ma Polski...
 
Ostatnia edycja:

hawranek58

New member
odtwarzanie .mkv

Witam!
Polecam zakup LCD 32" Samsung LE-32B650.
USB 2.0 na panelu bocznym z możliwością odtwarzania filmów
* Obsługiwane formaty plików: avi, mkv, asf, wmv, mp4, 3gp, vro, vob, mpg.
cena od 2520.
 

Marek.x

Member
Panowie spójrzcie na tego playera LG BD370 potrafi
odtworzyć mkv cena od ok 900 zł

  • Odtwarzane formaty: Blu-ray Disc, BD-R/RE, DivX, DVD (PAL), DVD-R/RW (Video Mode), DVD+R/RW (Video Mode), Audio CD, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG
  • MP3 ID3 TAG / WMA TAG
  • Format Video H.264 (kontener Matroska)

 

bany

New member
szymonst napisał:
Witam

Poszukuję jakiegoś hd playera który odtwarzałby pliki mkv i do tego miał analogowe wyjście 5.1 (mam Geniusa 5005 i ma on tylko wejścia analogowe). Przeglądałem już całą masę takich playerów i albo odtwarzają mkv jak np WD czy Popcorn albo mają analogowe 5.1 jak iCroon 388. Jak już mają to i to jak Dune Prime to kosztują powyżej 2 tys....Czy ktoś zna coś w okolicy tysiąca zł? (Tak wiem...panie, tak to tylko w Erze ;) )



Ziova CS-615 ma dokładnie to
 
Do góry