HBO Go

Czy macie problemy z HBO GO? TV UE55H6640.
Niektóre pozycje wczytują się ale większość po chwili wczytywania wyrzuca 'połączenie utracone'.

Inne apki ze smart hub-a działają poprawnie (youtube, player czy inne).

HBO oczywiście umywa ręce :(
 

tix1

New member
Hej.
Ja podłączę się do Twojego pytania, bo również mam problem z HBO GO na UE49K6300.
U mnie wyszukiwarka działa. Natomiast gdy chcę uruchomić film, to pokazuje się ostrzeżenie o prawach autorskich, nieuprawnionym powielaniu i nic nie można zrobić. Pozostaje wyłącznie zamknięcie aplikacji.
Na innych urządzeniach wszystko działa poprawnie.
Jakieś propozycje?
 

lotnybartek

New member
Mam dokładnie to samo. Model: Samsung UE55H6400.

Wyszukiwanie działa, gdy chce coś uruchomić, pokazuje się plansza z prawami autorskimi i tyle. Potem już tylko komunikat połączenie utracone. Już od paru tygodni nie wszystkie pozycje się wczytywały ale jakoś działało. Teraz już w ogóle.
 
HBO na FB poleciło mi zrobić reset telewizora. Jak znajdę PIN do HBO go to zrobię to. Dziwne jest to że np pierwszy i trzeci odcinek Tabu działa a drugi nie .... :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lotnybartek

New member
Nie warto. Reset nic nie daje.

Najpierw zresetowałem Smart Hub, nic to nie dało.

Potem cały TV do ustawień fabrycznych. Nic to nie dało. Potem cała zabawa z kalibracją obrazu.

Oglądam często Rodzinę Soprano i bardzo często zdarzało się, że część odcinków nie działała a część tak. Teraz nic nie działa, kompletnie nic.
 
Sprawdziłem konto na LG i wszystko działa. Mecze HBO na ich profilu na FB. Podobno pracują nad tym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Wesley1

Member
Bez reklam
U mnie też jest problem.
Czasami zawiesza się HBO GO - włączam, czekam na połączenie i dostaję komunikat "połączenie zerwane" - tv podpięty po kablu 100 MB/s - wyłączenie TV i ponowne włączeni załatwia sprawę.
 
A czy ktoś próbował zgłosić to do Samsunga?



HBO napisało mi: Nasi technicy pracują nad tym problemem, póki co, chcielibyśmy poprosić o cierpliwość, postaramy się możliwie szybko przywrócić działanie aplikacji.
 
Do góry