Hbo go TCL Seria P60

bogrobert

New member
Witam,
Nie dział mi aplikacja Hbo go na tv z androidem. Wyskakuje komunikat Nie można odtworzyć tej pozycji, spróbuj jeszcze raz (5.1), mój model tv to u49p6046
Czy ktoś miał ten problem i go rozwiązał, kontaktowałem się czatem Hbo ae nic nie pomogli.
 

piotrekb84

New member
Cześć, mi też niestety nie działa.
Wyjściem jest instalacja Kodi + wtyczka HboGo, opis znajdziesz w necie


Pozdrawiam

Wysłane z mojego XQ-AU52 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
od pewnego czasu nie używam, ale na v551 instalowanej przez boot upgrade i z wykonanymi później reset all i reset shop - działało
 

firefl

Active member
Bez reklam
podałem w jakiej wersji działało - można wgrać starsze wersje przez boot upgrade. Po aktualizacji jeśli nie zrobisz reset all i reset shop nie ma pewności czy wszystkie ustawienia są poprawne.
Możesz skorzystać z mojej wskazówki albo dalej narzekać.

Dodam, że gdy pojawiła się wersja gdzie hbo zaczęło działać to KONIECZNA była akutalizacja przez boot upgrade. Ta sama numerkowo wersja ota/local update nie pomagała. I resety z menu serwisowego też były potrzebne.
 
Ostatnia edycja:

bogrobert

New member
podałem w jakiej wersji działało - można wgrać starsze wersje przez boot upgrade. Po aktualizacji jeśli nie zrobisz reset all i reset shop nie ma pewności czy wszystkie ustawienia są poprawne.
Możesz skorzystać z mojej wskazówki albo dalej narzekać.

Dodam, że gdy pojawiła się wersja gdzie hbo zaczęło działać to KONIECZNA była akutalizacja przez boot upgrade. Ta sama numerkowo wersja ota/local update nie pomagała. I resety z menu serwisowego też były potrzebne.

Jeszcze nie narzekam, ale sama procedura chyba jest trochę skomplikowana :)
Jak sie do tego zabrać ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
zacznij od szukania tych informacji na forum. aktualizacja/reset to najczęściej pojawiające się pytania. Ja już na takie pytania nie odpowiadam.
Zapoznaj się z regulaminem - zacznij szukać a potem pytać.
 

firefl

Active member
Bez reklam
to pamiętam to napiszę. Wgrać na pendrive Upgrade.pkg (lepiej niskiej pojemności z FAT)
Włożyć do USB w tv, odłącz zasilanie, przytrzymać przycisk załączania w tv i załączyć zasilanie. Po kilku sekundach puścić przycisk i tv powinien zacząć się aktualizować. Aktualizacja może trwać kilkanaście minut, uruchomienie jest moocno wydłużone, później i tak lepiej wykonać reset all i reset shop w menu serwisowym
Wszyskie ustawienia są w trakcie tej aktualizacji kasowane
 

firefl

Active member
Bez reklam
bo znalazłeś wersję dla local upgrade. Szukaj dalej

Pomyliłem się wcześniej, plik ma być Update.pkg
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Czas dający szansę na edycję minął i mogę tylko dać nowy post.
W wątku pliki aktualizacji pierwszym poście jest v544 z plikiem Update.pkg
HBO zaczęło działać kilka cyferek wersji niżej niż v551. v544 też powinno zadziałać.
 
Do góry