HBO GO na ES6800?

mrs

New member
Od dawien dawna zarzekacie się, , że aplikacja będzie niebawem. Już Wam nie wierzę.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
 

EdekBIS

New member
A mi sie wydaje, ze sciemniacie i to zdrowo! Zapewne macie podpisana umowe na wylacznosc z LG i z tego powodu nie ma tej oferty na innych platformach.

Pisanie o ostatniej fazie testow jest smieszne. Wiekszosc bledow wychodzi dopiero podczas testowania aplikacji przez samych klientow. Skoro w stanach aplikacja dziala od dawna, na lg tez to nie wiem co tu mozna testowac przez tyle miesiecy!

Napiszczie jasno kiedy konczy sie wylacznosc hbo go na LG i czy bedziecie ja przedluzac z nimi, czy zostanie aplikacja udostepniona na inne platformy.
 

ErzecznikHBO

New member
Witamy! Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy telewizorów oraz odtwarzaczy Blu-ray Samsung z funkcją Smart TV. Aplikacja HBO GO jest już dostępna i można ją zainstalować na urządzeniach z 2012 i 2013 roku (seria E i F). Aplikacja nie jest na razie dostępna na serii C i D (2010 i 2011). Życzymy miłego oglądania i w przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą! :)
 

smartas

New member
Wow! A jeszcze kilka dni temu zastanawialem sie kiedy doczekam sie hbo go na moim samsungu serii e.
Potwierdzam, aplikacja jest dostepna i odpala sie poprawnie.
Dzieki HBO, jak to sie mowi, lepiej pozniej niz wcale :)
 

milley

New member
A co z serią D?

Co z serią D? Samsung do spółki z HBO olali klientów, którzy kupili flagowy model TV swego czasu?
 

wiesgaj

New member
Mam pytanie o HBO GO.
Posiadam 46" ES5500 Smart. HBO GO instaluje się lecz woła aktualizacji za pomocą pamięci USB.
Za pomocą " Pomoc techniczna -aktualizacje" brak .
Z ciągnąłem Upgrade File 2014.04.28 na USB lecz telewizor nie widzi pliku.
Doradźcie proszę jak uruchomić HBO GO>
 
Do góry