HBO GO na Android TV już dostępny!

vienna1980

Member
Bez reklam
Dla zainteresowanych chciałbym się podzielić informacją iż jest już dostępna apka HBO GO na android TV,osobiście kilka minut temu ją zainstalowałem i działa.Trzeba wejść na sklep Google Play i zainstalować ją z poziomu komputera i jak zainstalujemy z poziomu komputera to automatycznie apka pojawi się na naszym TV.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Co to znaczy z poziomu komputera?

To znaczy że możesz tą apkę zainstalować przy pomocy komputera,może Ci opiszę jak przebiega cały proces instalacji tej apki.
Musisz mieć włączony telewizor oraz komputer,wchodzisz na stronę sklepu Google Play w komputerze ,następnie się logujesz jeżeli nie jesteś zalogowany na konto Google,jak już jesteś zalogowany do sklepu Google Play to po lewej stronie klikasz na aplikacje,następnie wpisujesz w pasku wyszukiwania HBO GO android TV i powinna pojawić się apka,następnie jak zainstalujesz już, apka Ci pokazuje wykaz urządzeń z androidem w twoim domu,klikasz na przykład na model telewizora który apka Ci wymieniła i masz HBO GO na androida w swoim telewizorze zainstalowaną.Otwierasz apkę na telewizorze i będziesz miał komunikat w postaci wyświetlonego kodu i wpisania tego kodu na komputerze żeby apka działała,stronę wpisania kodu wyświetla Ci telewizor,jak już wpiszesz ten kod to możesz już się cieszyć aplikacją HBO GO na androida.Mam nadzieje ze zrozumiałeś mój opis instalacji. Zainstalowanie jest naprawdę bardzo proste mi to zajeło ze trzy minuty.

Aplikacja HBO GO na androida pojawiła się dopiero parę dni temu jako prezent mikołajkowy od HBO w pakiecie z trailerem Gry o Tron sezonu 8. Nad aplikacją pracowali pracownicy HBO.
 
Do góry