Hbo Digital

siwy25

New member
Witam!
Wczoraj zamówiłem HBO DIGITAL a w nocy mi włączyli i .......z 21 pozycji mam do oglądania na dziś 3 odcinki (6,7,8) KOMPANIA BRACI, czy inni też tak mają?
a może reszte ,,uaktywniają'' do 5 dni tak stoi w regulaminie.:hmm:
Pozdrawiam.
 

frodo74

New member
Zamawiałem w poniedziałek i mam dostęp narazie do odcinkow 3,4,5,6,7,8.
Z tego co zauważyłem to pozycje są ściągane na dysk w nocy po trzy pozycje jeżeli chodzi o odcinki "Kompani braci" a filmy pewnie jeden dzienie do końca miesiąca to się pewnie wyrobią z wszystkimi pozycjami :D.
 

gregos

New member
siwy25 napisał:
Witam!
Wczoraj zamówiłem HBO DIGITAL a w nocy mi włączyli i .......z 21 pozycji mam do oglądania na dziś 3 odcinki (6,7,8) KOMPANIA BRACI, czy inni też tak mają?
a może reszte ,,uaktywniają'' do 5 dni tak stoi w regulaminie.:hmm:
Pozdrawiam.
dokładnie tak nie wiem czemu akurat od 3 ;) chore według mnie a teraz odblokowali dalsze ale 1 i 2 nie biedne chore oni mnie kiedyś do grobu wpędzą ale wtedy żona wystąpi o odszkodowanie tak samo jak przeciw koncernom papierosowym
 

torsen

New member
najgorsze jest to, ze oferta jest w SD 4:3 wiec jezeli kiedykolwiek dojdzie HD to taki film bedzie sciaaaaagggggaaaaal sie niezwykle dlugo.
 

siwy25

New member
Witam!
No to żeście mnie uspokoili:eek:k:dzięki!!! widać cyfra dalej jedzie według swojego schematu- dużo szumu,reklamy a programy póżniej, już jesteśmy do tego przyzwyczajeni, może w końcu odwrócili by kolejność!!!
uzbrajamy się w cierpliwość(ale jak długo)i może w końcu skompletujemy cały ,,repertuar'' HBO DIGITL:hmm:
POZDRAWIAM!
 

Domini_k

New member
ja zadzwonilem wczoraj aby mi uruchomili, pani powiedziala ze do 2 godzin wszystko bedzie dzialac....mijaja 24 godziny i mam dostepny....drugi odcinek HBO na stojaka....jak tak ma wygladac ta ich usluga, to watpie zeby w czerwcu ktos zdecydowal sie na placenie 15 zl miesiecznie.

Pozdrawiam.
 

siwy25

New member
Witam!
Cyfra z reguły nocą ,,dorzuca'' po 2-3 pozycje,mi dziś w nocy dodali hbo na stojaka 2,uwolnić słonia i kobieta w błękitnej wodzie.
Pozdr.
 

torsen

New member
@juggler
"Niestety nie sa w DD5.1 chociaz w napisach do filmu oszukac przeznaczenie bylo jak byk DTS"

DTS? :mrgreen: to bylby ewenement na skale swiatowa - chyba na tyle naiwni to nie jestescie?:D

@Domini_k
"ja zadzwonilem wczoraj aby mi uruchomili, pani powiedziala ze do 2 godzin wszystko bedzie dzialac....mijaja 24 godziny i mam dostepny....drugi odcinek HBO na stojaka....jak tak ma wygladac ta ich usluga, to watpie zeby w czerwcu ktos zdecydowal sie na placenie 15 zl miesiecznie"

Trzeba sie dopytywac do konca co to znaczy do 2h? A, oznacza to, ze usluga bedzie aktywowana! A dostep do calej biblioteki filmow HBO D bedziesz mial za kilka dni (przy odrobinie szczescia) lub kilkanascie! Tzn. jak wszystkie filmy zostana wgrane na dysk dekodera, a to trwa dlugo! :D
 

torsen

New member
w N jest ta sama zasada, ale wydaje sie, ze VoD duzo lepiej "chodzi" w N niz w C+ - w N duzo szybciej filmy sie wgrywaja - Cyfra przy N to mul!

Przy okazji pojawiaja sie informacje, ze nowe oprogramowanie "79" psuje Philips'a PVR HD! Filmy z HBO D sa poszatkowane, dekoder sie wiesza, resetuje.
 

DanielS

New member
torsen - wiesza się i resetuje na HBO Digital czy ogólnie ? Nigdzie nie wyczytałem że nowy soft to powoduje. Możesz coś wiecej na ten temat ? Zastanawiam się nad wydzierżawieniem tego pudła do drugiego mieszkania ale musze mieć pewność , że jest w miarę ok . Dzięki z góry za wiecej informacji :)
 

torsen

New member
Problemy sa przede wszystkim z HBO D, filmy wgrywaja sie "poszatkowane", jakies zacinki dysku i zwiechy. Ale podobno sa tez problemy z nagraniami innych programow, gdzie po przejsciu do odtwarzania nagrania dekoder wiesza sie.
 

DanielS

New member
Patrzyłem na wypowiedzi użytkowników na forum satkuriera i chwalą sobie nowy soft. Hmmmm ... może jednak poczekam jak wiecej opinii się pojawi :)
 

torsen

New member
Dokladnie, poczekaj i zorientuj sie w sytuacji. Ale po co brac dekoder Cyfry - to jest zlom, lepiej brac inny sprzet i byc niezaleznym od cyfry.
Chyba, ze chcesz miec HBO D ale moim zdaniem na obecnym etapie tej uslugi nie warto - mam na mysli oferte, a nie to ze jest teraz za "0" zlotych.
 

DanielS

New member
Potrzebuję coś na szybko w HD i z dyskiem. Mam Topfielda ale 7700 HSCI czyli bez dysku. Na szybko więc zastnawiam się nad pudłem od Cyfry. Jak na tą chwilę to tunery HD z Dyskami HDD są nie na moją kieszeń. Będę teraz odnawiał zestaw do KD i nie w głowie mi wywalenie kolejnych 2 klocków na tuner + Aston :) Przerabiałem to juz ponad rok temu i teraz czas na inne zabawki :)
 

jasa

New member
torsen napisał:
Problemy sa przede wszystkim z HBO D, filmy wgrywaja sie "poszatkowane", jakies zacinki dysku i zwiechy. Ale podobno sa tez problemy z nagraniami innych programow, gdzie po przejsciu do odtwarzania nagrania dekoder wiesza sie.

Znacie ten dowcip o tym że PODOBNO rozdają samochody w Moskwie. Tylko nie w Moskwie a w Erewaniu, i nie samochody a rowery, i nie rozdają tylko kradną :D
Przepraszam Cię Torsen, ale czy te twoje "zawiechy i szatkowania" widziałeś na własne oczy ? Czy PODOBNO o tym słyszałeś? Bo tak się składa że u mnie żadnych problemów nie ma, ani z nagrywaniem, ani z HBO Digital, owszem wgrywają to cholernie długo, ale filmy działają bez zarzutu. Dekoder PRV nie zwiesił mi się ani razu, ani poprzednio (stary soft) ani teraz. Wszystko śmiga aż miło. Tyle przynajmniej widziały moje oczy, ale PODOBNO na na mieście mówią inaczej;) i tych mówiących PODOBNO inaczej pozdrawiam serdecznie :D
 

siwy25

New member
Pvr Hd

Witam!
Szczerze potwierdzam i podpisuję się pod opinią ,,jasa'' co do funkcjonowania Philipsa PVR HD, ja także niemam z nim żadnych problemów:eek:k:
Pozdrawiam Wszystkich!
PS.
Chciałem jeszcze dodać że jakość(obraz) filmów z biblioteki HBO D jest lepsza! niż na kanałach HBO,o dzwięku się niewypowiem nie posiadam amplitunera ani kina dom.
 
Do góry