HbbTV w TV Philipsa

jery--

New member
Bez reklam
Dziś na TVP1HD podobno włączono tą usługę. Czy udało się komuś to uruchomić? Ja mam 47PFL7606 i nie wykrywa mi tej usługi. W menu -> preferencje mam ją włączoną i na kanale TVP1HD w opcjach też włączam HbbTV i nic. Jak to uruchomić? A może mimo opcji w menu mój TV tego nie obsługuje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozmawiałem z Philipsem- obecne
Hbb tv Philipsa różni się od tego co podaje TVP
Philips twierdzi że zna problem i że wkrótce sprawa będzie rozwiązana .
 

keraj7722

New member
Witam, z włączeniem tej funkcji to możemy jeszcze trochę poczekać. W linku poniżej odpowiedź z czatu z konsultantem Philipsa.

https : // picasaweb.google.com/lh/photo/ssBPPEokVqThrRFnO0sGq50y6Fs0YKd-EsSKCeLUAog?feat=directlink
 

ORZMO

New member
U mnie na 40PFL5007 pojawiło się HbbTV na TVP z DVB-T po podłączeniu TV do Internetu.Po wyjściu z usługi TV strasznie zamula np. zmiana kanału możliwa po kilkunastu sekundach. HbbTV na niemieckich kanałach publicznych włączało się bez Internetu, po wyjściu nic zamula.
 

jery--

New member
Bez reklam
Też się na to info natknąłem i też u mnie dalej to nie działa.
Na czacie pomocy technicznej Philipsa poinformowano mnie że problem jest im znany i pracują nad tym.

Pozdrawiam
 

keraj7722

New member
U mnie przez całe Euro na tv Philips 40" PFL 8606K nie działała ta opcja.

i jeszcze chwilowo nie zadziała. Wczoraj rozmawiałem na czacie philipsa i jedyna informacja jaką udało mi się uzyskać to, że funkcja ma działać w "najbliższym czasie" co zostało później uszczegółowione, że zadziała w tym kwartale - poczekamy do października i zobaczymy
 
Do góry