HBBTV - Samsung 46d5500

elektryk77

New member
Witam,
Uruchomilem wczoraj hbbtv na moim Samsungu wedlug opisu z forum i niestety jest pewien klopot,który nie wiem czy wynika z niewłaściwych parametrów w menu serwisowym czy też po prostu ta usługa jeszcze nie działa poprawnie. Otóż jak pojawiła się opcja wyświetlenia składu reprezentacji to na ekranie mamy zdjęcie piłkarza i jego opis, pozycję itd a strzałkami kursora <> możemy zmieniać piłkarzy. Przy każdej takiej zmianie w prawo, na ekranie pojawia się kolejny pilkarz, ale strona z jego danymi jest ciut wyżej niż poprzedni piłkarz. W ten sposób jak dochodzę do 6-7 zawodnika, to połowa ekranu jest już poza obszarem widoku co sprawia, że nie da się nic przeczytać. Czy też tak macie?
A przy okazji - czy ktoś może podesłać zrzut z ekranu serwisowego dla parametrów fabrycznych w menu serwisowym (rozszerzonym)?

Pozdrawiam
elektryk77
 
Też tak mam na D6750 i z tego co wiem na większości Samsungów tak jest. Dziwne bo korzystam HbbTV na niemieckich stacjach i tam jeszcze nie zauważyłem jakiegoś błędu. Dwie możliwości: albo jeszcze trzeba cos przestawić w menu albo firma rozprowadzająca HbbTV w Polsce zmieniła coś względem tego HbbTV w Niemczech.
 

mercleb

New member
Witam,
Uruchomilem wczoraj hbbtv na moim Samsungu wedlug opisu z forum i niestety jest pewien klopot,który nie wiem czy wynika z niewłaściwych parametrów w menu serwisowym czy też po prostu ta usługa jeszcze nie działa poprawnie. Otóż jak pojawiła się opcja wyświetlenia składu reprezentacji to na ekranie mamy zdjęcie piłkarza i jego opis, pozycję itd a strzałkami kursora <> możemy zmieniać piłkarzy. Przy każdej takiej zmianie w prawo, na ekranie pojawia się kolejny pilkarz, ale strona z jego danymi jest ciut wyżej niż poprzedni piłkarz. W ten sposób jak dochodzę do 6-7 zawodnika, to połowa ekranu jest już poza obszarem widoku co sprawia, że nie da się nic przeczytać. Czy też tak macie?
A przy okazji - czy ktoś może podesłać zrzut z ekranu serwisowego dla parametrów fabrycznych w menu serwisowym (rozszerzonym)?

Pozdrawiam
elektryk77
Ja mam w sowim tv d6200 niby hbbtv ale nic się nie wyświetla. Czy problem może być w tym, że mam tv z kablówki? Oczywiście tuner i sygnał jest w HD ale ta funkcja nie działa w tv.
 

sius12

New member
U mnie to samo. A i jeszcze nie mam puste okno środkowe pod napisem ,,O meczu"
 

Attachments

  • hbbtv.pl_TVP1_Euro2012_mecz_otwarcia_2-1024x576.jpg
    hbbtv.pl_TVP1_Euro2012_mecz_otwarcia_2-1024x576.jpg
    79,2 KB · Wyś: 409

adrianko

New member
Na moim UE55D7090 (wersja niemiecka telewizora) usługa działa. Trzeba było w menu aktywować System/Kanał z danymi.
Cała TV hybrydowa w wykonaniu TVP na razie kuleje. Potwierdzam problem z przesuwającym się do góry menu ze składami zespołów, tabela O MECZU w czasie meczu (teraz oglądam HOL-DEN) pozostaje pusta.
 
Do góry