HbbTV i Panasonic Serii 30

claudio

Member
mam 50VT30 i wchodza do menu > konfiguracja > ustawienia wyświetlania > jest tylko
etykiety wejsc
czas wyswietlania paska
pasek inf. Viera connect
czas gry

oprogramowanie mam 1.801

Ok moj blad. Nalezy wejsc do DVB-T i wtedy wlaczyc to w menu. Czyli przez satelite np. Cyfre+ nie bedzie mozliwe polaczenie z ta opcja i tylko z naziemnej?
 
Ostatnia edycja:

szeq

New member
trochę chore to wszystko. Wywaliło się na tv 3,5 klocka dvb-t jest fajnie człowiek zadowolony, LAN, USB a teraz hybryda i póki żadnych oznak by w serii gt30 coś się zmieniło. Tu jest chyba tylko kwestia zmiany oprogramowania ? tak to wygląda na pierwszy rzut oka a czy tylko zmiana softu to sam Panasonic wie najlepiej.

nie ma w serii GT w Konfiguracja>ustawienia wyświetlania żadnych opcji aplikacyjnych itp. więc póki co nie ma co szukać zawzięcie.

a szkoda bo Euro i w ogóle. Niech ktoś kto miał okazje z tego skorzystać napiszę czy to fajne jakieś przydatne itp. od strony użytkownika bo od strony tych wszystkich inżynierów to zawsze będą pisać w samych superlatywach.
 
Ostatnia edycja:

gzyms

New member
póki żadnych oznak by w serii gt30 coś się zmieniło. Tu jest chyba tylko kwestia zmiany oprogramowania ?
Niestety ale jak dzisiaj dowiadywałem się w COK Panasonic to nie ma możliwości i nie będzie w serii 30 obsługi HbbTV. Jedyne aktualizacje będą dotyczyły obsługi sieci jeśli się pojawią. I to wszystko. Seria 30 to historia dla panasonic.
 

ph88

New member
W czasie meczów często wyskakuje mi monit, że wykryto sygnał 3D. Podejrzewam, że to własnie hbbtv. Też tak macie?
 

gzyms

New member
W czasie meczów często wyskakuje mi monit, że wykryto sygnał 3D. Podejrzewam, że to właśnie hbbtv. Też tak macie?
Tak, u mnie też co jakiś czas mam podwójny obraz a tv krzyczy, że jest teraz obraz 3d. A może gdzieś nadają w 3d, tylko, że trzeba za to zapłacić, a że to Polska to coś się tam pieprzy i wyrzuca na ogólno polski, "darmowy" kanał ;):bober:
 

rewolF

New member
Na VT30 działa, claudio napisał jak tą usługę uruchomić.

Osoby, które nie mają takiej funkcji nie muszą zbytnio się tym przejmować, ponieważ wątpie abym miał z tego kiedyś regularnie korzystać, mimo tego, że na punkcie sportu mam dużego bzika - na chwile obecna to taka ciekawostka techniczna.

Apropo detekcji 3D - wyłączcie w ustawieniach detekcje 3D a ten komunikat już wam sie nie pojawi. Wynika to z tego, że jak w trakcie meczu akcja toczy się na środku boiska, przez połowę ekranu przechodzi linia środkowa boiska, telewizor od razu traktuje to jako obraz Side-by-Side. Normalna rzecz.
 
Do góry