Hbbtv a Samsung d5500

Grundol2

New member
Witam
Mam pytanie czy komuś na tym modelu działa poprawnie hhbtv z tvp1 i 2 poprawnie tzn bez zarzutów, po odblokowaniu w menu serwisowym, bo u mnie wyskuje komunikat o nacisnieciu czerwonego przycisku żeby włączyć tv hybrydową ale po naciśnięciu nic się nie pojawia a jak się pojawi to bardzo długim czasie i nie reaguje na nic.
 
Serwis HBBTV uruchomiony poprzez menu serwisowe w serii D na polskich kanałach praktycznie nie działa. Na niemieckich jest OK. Musimy czeka na widget do serii D. Mam jeszcze TV EH 5300 i tutaj poprzez widget wszystko działa tak na TVP jak i na ESCE.
 
Jak to przestarzała technologicznie? Przecież HBBTV na niemieckich stacjach na tych telewizorach działa prawidłowo. Tylko w Polsce jest jakiś inny kodek czy jak go zwał i nie wyświetla się HBBTV. W trakcie testów w Polsce HBBTV byłem w kontakcie z jego twórcą w Polsce. Nasze HBBTV może tak do końca to nie ale działało ale można było sporo zobaczyć. To było w trakcie EURO2012. Mam zrzuty ekranu z polskiego HBBTV na moim D6750.
 
Do góry