Harmany... 635vs460vs265

luqaskr

New member
Witam,

mam wątpliwości dotyczace modeli jak wyzej... W zasadzie cenowo wszystkie podobnie (kazdy moge wyrwac nowy, z gwarancja w okolicach 2300pln...)

Priorytetem jest dzwiek (kino i stereo), na opcjach obrazu (HDMI itp) praktycznie wcale mi nie zalezy - nie korzystam.

Do wysterowania Jamo 7.6 (reszta kina domowego z to D5 CEN i D5 SURR oraz SUB650 pokoju ok 25m2).

Jezeli dobrze odrobilem zadanie domowe, w kinie domowym podobno kazdy zagra podobnie (?), pozostaje do rozstrzygniecia kwestia stereo.

Przesiadka z AVR 130.

I tu prosba do Was o pomoc, co i dlaczego?:)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Najlepiej zagra 635 ale będzie mu brakować HDMI, a co za tym idzie nowych dekoderów DTSHD itd.
 

luqaskr

New member
Hmmmm... Ja tam specjalnie nie slysze DTSHD co oznacza, na stereo to tym bardziej wplywu nie ma, wiec wybor sie zdecydowanie uproscil:)

Dziekuje Koledze:)
 

DJ.PIT

New member
Witam,

mam wątpliwości dotyczace modeli jak wyzej... W zasadzie cenowo wszystkie podobnie (kazdy moge wyrwac nowy, z gwarancja w okolicach 2300pln...)

Priorytetem jest dzwiek (kino i stereo), na opcjach obrazu (HDMI itp) praktycznie wcale mi nie zalezy - nie korzystam.

Do wysterowania Jamo 7.6 (reszta kina domowego z to D5 CEN i D5 SURR oraz SUB650 pokoju ok 25m2).

Jezeli dobrze odrobilem zadanie domowe, w kinie domowym podobno kazdy zagra podobnie (?), pozostaje do rozstrzygniecia kwestia stereo.

Przesiadka z AVR 130.

I tu prosba do Was o pomoc, co i dlaczego?:)

Gdzie można kupić avr 635 na gwarancji ??
 

DJ.PIT

New member
Tzn ebay ?? czy osobiście gdzieś ?

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

luqaskr

New member
Ustrzelilem jakis stary zapas w sklepie w UK:)

Dochodzi pare funciakow za przesylke i "gra muzyka" - doslownie i w przenosni.

Pozdrowienia.

Ale faktem jest, ze na ebayach w zachodniej europie tez mozna ustrzelic takie wynalazki (ale juz uzywane) - w Polsce to rarytas - ostatnio byla jedna taka aukcja na allegro.
 

DJ.PIT

New member
A zapodał byś jakieś namiary na ten sklep ? chętnie bym się tym zainteresował... ? może zamówimy razem to koszty wysyłki na połowę :) ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

luqaskr

New member
Niestety okazalo sie po weryfikacji, ze oferta nieaktualna (nieaktualizowana strona www)... :-(

Tak wiec zostaje AVR 460... Tez dobrze:)

Przy okazji, czy na 460 mozna zrobic bi-amp???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry