HARMAN SB26 a dysk usb

zydok0kr

Member
Witam.
Gdybym źle umieścił temat bardzo proszę o nie krzyczenie na mnie a przeniesienie go do odpowiedniego działu.

Szanowni Koledzy jako ze stałem się szczęśliwym (lub nieszczęśliwym ;-)jak kto woli ;-)) posiadaczem soundbara HARMAN SB26 mam do Was pytania(szczególnie do posiadaczy tego sprzętu), oraz prośbę o pomoc.
Więc tak :
Mam kablówkę UPC więc dekoder z UPC podłączyłem do Harmana sb26 kablem HDMI, potem puściłem sygnał z Harmana sb26 poprzez kabel hdmi do Tv SAMSUNG 55H7000.
W ustawieniach TV przełączyłem dźwięk z głośników tv na Harmana sb26.
Teraz chciał bym podłączyć dysk USB do TV lub do Harmana sb26 tak żeby było można z dysku oglądać filmy z dźwiękiem odtwarzanym przez Harmana.
Może któremuś z Was udało się podłączyć tak dysk usb żeby wszystko grało, a teraz mi podpowie co podłączam nie tak, lub co i jak mam jeszcze podłączyć?
Dodam że jak podłączyłem dysk USB do TV to po przełączeniu tv na odtwarzanie filmów z tego dysku nie mam dźwięku na Harmanie.
Drugie pytanie:
Czy którykolwiek z Was próbował podłączyć w tym Harmanie sb26 drugi subwoofer?
Jeśli tak to jak to gra z dwoma subami?
Dwa suby ? czy czasami nie był by to przerost treści nad forme?

Z góry dziękuję Wam za pomoc.
 

zydok0kr

Member
No i cisza.................
Nikt tu nie posiada już HARMANA SB26...............
No nic sam musze dojść jak rozwiązać problem................
Dziękuję szanownym kolegom za pomoc...............
 

zydok0kr

Member
Dysk do TV. Skonfiguruj ARC w TV jak takowe posiada i wszystko będzie śmigać. Z drugim subem - przesada :)

Witaj.

Z tego co zauważyłem , to na HDMI-2 mam podpis ARC.
Pod niego mam się wpiąć kablem hdmi z HARMANA sb26?
a pod port usb mam dać dysk zewnętrzny?
wtedy będzie dźwięk szedł przez harmana podczas odtwarzania filmów z dysku?
Czy wtedy będzie dopiero możliwość regulacji i ustawienia TV aby dźwięk był?
Ewentualnie rozwiń bardziej to co napisałeś.
 

zydok0kr

Member
Tam gdzie mamy ARC tam wpinamy amplituner lub soundbar.
Dysk pod USB i powinien pojawić się dźwięk przy tv i filmach.


Witaj.

Rozwiązałem sprawę tak iż pozostawiłem połączonego harmana z tv po hdmi a dodatkowo podłączyłem kabel światłowodowy, pomiędzy nimi.
Teraz jak włączam odtwarzanie filmów z dysku usb to muszę jedynie przełączyć z hdmi1 na optick w Harmanie.
Wiem że można by było coś jeszcze pokombinować w tym temacie, ale nie dam narazie rady,niestety praca wygania mnie na wygnanie.
Do tematu wrócę za 4 tygodnie.
Dzięki za pomoc i podpowiedzi.
 
Do góry