Harman Kardon260-Denon1912

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja bym obstawiał HK. Pomimo pozostawania trochę w tyle za nowinkami tech. i bajerami, HK jest to chyba najbardziej muzykalny amplituner do KD. Musisz sam odsłuchać i ocenić, bo może wystarczy Ci stereo z Denona.
 

tomala1

New member
możliwości odsłuchu HK 260 z DALI nie mam, moge odsłuchać tylko dali+denon dlatego się pytam bo HK260 to jakieś 400zl taniej teraz od denon1912
 

tomala1

New member
no to hk260 odpada a szkoda bo nie zamierzam mieć włączony ampl.przez cały czas kiedy gra tv.ostatnio się naczytałem i mam mątlik w głowie bo raz denon dobry raz nie a to hk ok.następnie już też nie jóż sam niewiem no jeszcze ostatnio ten marantz sr 5005 też dobry a że odsłuchać dali zensor 7 moge tylko na denon [u nas tak jest w każdym sklepie inne marki np. denon-dali/b&w. hk-jbl/audio saxo/auro. i hk z maranzt- klipsch/kef )więc chyba rozumiecie moją flustrację że chcę te kolumny dobrze spasować tak więc czekam na sensowne opinie i z góry wielkie dzięki.
 

djhiq

New member
Kolego takie coś załatwiasz w prosty sposób. Ładujesz do ampli tylko kabel optyczny bądź coaxialny z dzwiękiem a hdmi bezpośrednio do tv. Ja tam mam podłączony tuner tv sat do mojego HK AVR 255 i bez problemu daje rady
 

tomala1

New member
no to HK wraca do gry:bober:.tylko pytanko czy to nie straci na dzwięku :blagam:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tomala1

New member
no to chyba niedobrze tak więc HK dobry ale duży minus no chyba że lepsze modele:?::blagam::, ale cena
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

aqua39

New member
Nic nie tracisz to tylko kwestia odpowiedniego polaczenia urzadzen. TrueHD i HD-MA to jak na razie tylko z BR lub ripow z BR. Z tunera sat po optyku lub coaxialu poleci wszystko. A zatem jesli masz BR to i tak musisz podlaczyc go z amplitunerem poprzez HDMI a wejsc w ampli jest co najmniej 3.
 
Do góry