Harman/Kardon

davemaster

New member
Cześć
co sądzicie o zestawie głośników HKTS 11? Do pokoju mniej więcej 18 m??
Subwoofer jest wielki jak cholera, ale głośniczki mają fajne podstawki i wszędzie się zmieszczą...
 

pawelr

New member
Sa ok

Widzialem te glosniki i slyszalem. Design bardzo ladny,szczegolnie jak przednie i tylnie glosniki stoja na podstawkach, ktore nie sa zbyt tanie, ale wyglad powala. Do tego subwoofer 100W, jak na 18 m to ten zestaw ma spory zapas. Moglbys naglosnic nim spokojnie 30m. Podlaczony do Ampitunera Harmana gral naprawde niezle. Mozna szukac jakichs JBL, Dali czy innych, ale w tej klasie cenowej w komplecie z zestwem audio Harmana to fajny zestaw.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Używam dużo starszego systemu JBL'a od dłuższego czasu i jestem więcej niż zadowolony, jak byś jeszcze mógł sprecyzować do czego chcesz podłączyć i jaką funkcję ma pełnić.
 

davemaster

New member
Jejku, wielkie dzięki, już myślałem, że zacznie się wymyślanie: małe głośniczki nie grają dobrze, potrzebują pudeł itp...
Sami widzicie, nie wstawię Northridge'ów do 18m...
zastanawiam się właśnie nad tymi głośnikami albo jeszcze nad KEF KHT 2005.2... no i nie mam pojęcia, co mam pod nie podłączyć, liczę na Waszą pomoc :) W sumie głównie będę wykorzystywał kino, ale czasami chciałbym sobie posłuchać jakiejś muzyki - i tu pytanie - czy nie będzie fatalnie?
 

pawelr

New member
Amlituner tez Harman

Ja polecam bardzo Harmana, nawet niski model amplitunera bedzie ok. Jakbys mial kase to 235 jak nie to nawet 135. Jesli chcesz podesle Ci fajny namiar w Warszawie gdzie sam kupowalem. Rzeczywiscie malego pomieszczenia nie ma co zastawiac duzymi kolumnami. Harman oprocz jakosci ma naprawde ladny design, czytelny jasny podswietlony na niebiesko wyswietlacz z niebieskim swiatelkiem w subwooferze bedzie fajnym kompletem. Ja osobiscie zastanawialem sie wczesniej nad Onkyo,ale jak zobaczylem mala nieczytelna pochylona czcionke na wyswietlaczu to odpuscilem.
 

davemaster

New member
Właściwie to chcę postawić na H/K 235 +22 i HKTS 11 :) Tylko ten sub, zajmuje pół pokoju... No i nie ma szans na SACD, jak np w porównywalnym - przynajmniej cenowo - zestawie DENON 1906 +1920. Co radzicie? I co tymi KEF-ami?
 
Do góry