Harman Kardon SB 10 + VSX 422

YuuRi

New member
Witam, mam pytania odnośnie ww. zestawu.

Zaznaczam ze HK SoundBar 10 i Pioneer VSX 422 maja służyć tylko i wyłącznie do TV-cyfra i oglądania filmów. Do słuchania muzyki mam Denona M-39.

Najważniejsze pytanie :

1. Aktywny sub w tym zestawie to jest HKTS 200Sub. Czy będę go mógł również podłaczyc do wieży Denon M-39 ? Kiedy chce słuchać muzyki odpalam denona i podłączam sub a kiedy kino po prostu zamieniam wtyczkę w subie na tą z kina. Czy coś takiego jest możliwe? ( Oszczędność pieniążków niestety)


2. Czy kupując później głośniki Harman Kardon HKS 4 BQ i podłączając je do ampli bądź soundbara uzyskam lepszy efekt 5.1?

3. Czy jest duża różnica miedzy ampli Pioneer vsx 322 a vsx-422. Widzę, że pobór mocny tego pierwszego to tylko 180W to chyba już mówi samo za siebie czy mogę się mylić?

Proszę o pomoc ! Najbardziej zależy mi na tym żeby można było ten sub podłączyć bez problemów do mojego Denona :) Kupując ten zestaw po prostu zaoszczędzę kasę bo mam sub do kina i do denona..O ile to możliwe.

Pozdrawiam !

Chyba że zamiast VSX 422 kupiłbym np. inny amplituner ? Np. Harman Kardon AVR 156?

Byłby dużo lepszy od tego Pioneera?

Pomoże mi ktoś?

Pozdrawiam..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
ad1 Suba można podłączyć też i do wieży.
ad2 tak
ad3 lepiej ten AVR156, brzmienie, wydolniejsze zasilanie

Mamy teraz w dobrej cenie zestawy HK+SB, a może się znajdą i małe tylne :)
 

YuuRi

New member
Hmm słyszałem, że te ampli Harmana często psują się do tego gwarancja tylko na 12 m-cy?

Pioneer ma większa moc na kanał to nie ma nic do rzeczy?

Pozdrawiam!

@blackninja rozumiem, że o cenę na priv?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jeżeli zakupisz u autoryzowanego dealera to gwarancja jest 24-miesięczna. Pisz do @blacninja na pw, a gwarancja bedzie 24 miesięczna do tego dobra cena , wiem bo sam tak zrobiłem ;)
 

YuuRi

New member
A gdybyście mieli do wyboru Harman Kardon SB 10 + zakup w przyszłości dodatkowych satelitek oraz zestaw Harman Kardon HKTS 16, co byście wybrali?

Czy SB 10 + dodatkowe głosniki to nie będzie róznicy w porównaniu do tego zestawu ? ;)
 
Do góry