Harman Kardon, pierwszy z nowej lini amplitunerów.

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na targach IFA w Berlinie Harman Kardon pokazał swoje najnowsze amplitunery. Jako pierwszy do sprzedaży trafi najniższy model, AVR70 - amplituner 5.1 z mocą 75 W na kanał. Posiada trzy wejścia HDMI z obsługą 3D i zwrotnego kanału audio ARC, kodowania Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, menu ekranowe i pilot zdalnego sterowania.

imageavr70detailfronton.jpg


Odtwarzaj w domu filmy i muzykę z niespotykaną dotąd jakością. Wypróbuj amplituner AVR 70 firmy Harman Kardon.

imageavr70rearviewonwhi.jpg


Wyższe modele będą miały nieco zmieniony wygląd i oczywiście znacznie bogatsze wyposażenie. Sugerowana cena detaliczna Harman Kardon AVR70 to 1599 zł.

imageavr70frontviewonwh.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czyzby HK skonczył ze swoją legendarną linią designerską, czyli zmyślnie niewyeksponowanymi przyciskami? Mam nadzieję, ze to tylko w niższych modelach, jak u konkurencji. Szkoda.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Osobiście nie podoba mi się ten wygląd. Wolę stary:) Właśnie za bardzo wyeksponowane i rzucające się w oczy przyciski. Żeby to jeszcze można było pod klapką ukryć. Blackninja, ten model AVR 70 jaki zastąpi ze starszej serii? Może AVR 156?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
a mi i tak dzielnie służy HK AVR 130 z klasycznym designem from blackninja :)
Niebieski był świetny :)

Można gdzieś zobaczyć wyższe modele...?
Niedługo w newsach się pojawią.

Osobiście nie podoba mi się ten wygląd. Wolę stary:) Właśnie za bardzo wyeksponowane i rzucające się w oczy przyciski. Żeby to jeszcze można było pod klapką ukryć. Blackninja, ten model AVR 70 jaki zastąpi ze starszej serii? Może AVR 156?
Jeszcze niższy :) AVR141
 
Do góry